Top 9 D10 Würfel – Kości wielościenne i do gier RPG

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Q WORKSHOP

#ad

Q WORKSHOP Starfinder Dice Set 7 Polyhedral Pieces

#ad
Q WORKSHOP #ad - Stworzony z myślą o jednej z najlepszych gier wszech czasów, ponieważ magia, przejażdżki kosmicznej i wszystko, co jest najlepsze w środowiskach Fantasy i science fiction.

Unversal i nadaje się do wszystkich gier ról i gier na tabletop takich jak Pathfinder, DnD 5E itd. Oficjalna licencja paizo inc. Wykonane z najlepszego materiału, ozdobione wyrzeźbionymi cyframi, zestawy pierwszej klasy do każdej gry na rolach i na tabletop. Kostki q workshop są produkowane w Polsce, Unii Europejskiej. Działa wspaniale z każdym RPG, który grasz. Standardowy zestaw z siedmioma poliedrycznymi kostkami d4, d6, d12, d10, d20, d8, d100.
MarkaQ WORKSHOP #ad
ProducentQ-Workshop #ad
Wysokość4.1
Długość2.9
Waga0.04
Szerokość1
Numer częściQWOSTA67
ModelQWOSTA67
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

2. Haxtec

#ad

Srebrna, RPG, Haxtec Wielościenne kostki DND z metalu do gier stołowych w lochach i smokach, szmaragdowa zieleń

#ad
Haxtec #ad - 1 x worek na kostki. 7-częściowy zestaw kostek z workiem na kostki: 7-częściowy zielony metalowy zestaw kostek do odgrywania ról: 1 x D20, 1 x D12, 2 x D10 00-90, 1 x D6, 1 x D8, 0-9, 1 x D4.

Przepiękny wygląd: kostki mają srebrne, błyszczące miedziane krawędzie i błyszczącą szmaragdową powłokę emaliowaną z efektem perłowym pod spodem, idealne do kolekcji kostek lub jako prezent. Przyjemny w dotyku: wytrzymały, nieodparty w dotyku, stop cynku z błyszczącym wykończeniem emaliowanym ma długą żywotność. Wszechstronne zastosowanie: idealne do gier rpg stołowych, Shadowrun, Warhammer, takich jak D&D Dungeons and Dragons, Savage World, Pathfinder, Yahtzee i wielu innych gier RPG i karcianych. Atwy odczyt: duże i łatwe do odczytania liczby, piękne emaliowane kostki.
MarkaHaxtec #ad
ProducentHaxtec #ad
Waga0.23
Numer częściHDM-CA-F1

3. QMay

#ad

6 x 7 42 sztuki, d8, d6 i d4, d12, QMAY Wielościenne kostki, DND RPG MTG, podwójne kolory, 6 zestawów d20, kostki do gry w lochy i smoki, 2 d10 00-90 i 0-9

#ad
QMay #ad - Kombinacja kostek: 6 zestawów wielościennych kostek. Zestaw kostek dnd: wyprodukowany z trwałych i wytrzymałych materiałów akrylowych o dobrej politurze. Atwy do odczytania: wielościenne kostki do gry można łatwo zrolować, złote cyfry po obu stronach nie są łatwe do przenoszenia, a największa możliwa czcionka jest bardzo czytelna.

Wszystkie zestawy kostek są dostarczane z małym, czarnym woreczkiem flanelowym ze sznurkiem do przechowywania kostek, który jest wygodny do przechowywania i transportu. Dostosuj swoją własną grę w kości D & D.

W przypadku otrzymania wadliwej formy lub brakującego zestawu foremek otrzymasz od nas bezpłatną wymianę. Kostki d i d: pojedynczy zestaw 7 kostek zawiera 1 x d20, 2 x d10 00-90 i 0-9, 1 x d8, 1 x d12, 1 x d6, 1 x d4; łącznie 70 sztuk. Szerokie zastosowanie: idealne i wysokiej jakości kostki do gier stołowych, RPG, D & D, gier planszowych, MTG.
MarkaQMay #ad
ProducentB07DLX3QXR #ad
Wysokość0.79
Długość0.79
Szerokość0.79
Numer częściQM-UK-Niutou/dice
Model20220101901

4. BESCON DICE

#ad

Ancient Mini Metallic polyhedral D & D RPG Miniature Dice 7 zestawy, Zestaw bescon 10 MM Mini Solid Metal Dice Old Nickle

#ad
BESCON DICE #ad - These dice will Stand the test of Time. Warning: small parts, not for under 5 years old. Each set of 7 dice set contains one of each d4, d12, d8, d% 00 – 90, d10 0 – 9, d20. They are small and lighter when comparing with full-sized metal Dice.

Each zestaw w black velvet drawstring pouch packing. The full-sized d20 w photo is only aim to compare the size, not for sale. Here is their face-to-face size: d4 side length: 15 mm d6: 10 mm d8: 9 mm d10: 10 mm D%: 10 mm D12: 12 mm D20: 13 mm zestaw Weight: 42gram. In practice these mini Dice make a very Easy Set of Dice to carry with you Anywhere. They więc make a wonderful gift for that Gamer in your Life, whether they're a Player or Game Master.

These mini 10 mm metal dice are beautiful and small, Perfect for any Collection. You can roll them on tables without a Dice Tray without being concerned about damaging the table or being Too obnoxiously loud. They are solid metal dice, które ruchu w zinc alloy and electroplated to get an extremely Durable wykończenie. The dice zestawów come in Cool old nickle wykończenie, their Small Size is really appealing.
MarkaBESCON DICE #ad
ProducentBSCCON DICE #ad
Waga0.09
Numer częściBCD 49M14
ModelBCD 49M14

5. SIQUK

#ad

Kostki wielościenne, zestaw 10 kolorowych kostek do gry D10, SIQUK 42 sztuki wielościennych kostek, zestaw do DND MPG MTG lochów i smoków

#ad
SIQUK #ad - Trwałe i przenośne – te kostki d10 są wykonane z wysokiej jakości akrylu i pokryte przyjaznym dla środowiska lakierem, są lekkie i łatwe do zrolowania, wodoodporne i odporne na utlenianie, trwalsze niż kostki z żywicy.

Uwaga: ten artykuł nie jest przeznaczony do użytku przez dzieci poniżej 14 roku życia. Zestaw kostek – zestaw zawiera 42 sztuki 10-stronicowych kostek, kolory są losowe, w tym jednolite kolory, przezroczyste kolory, wzory pereł i brokatowe wzory, bez powtarzających się kolorów; dostarczany jest również w czarnym aksamitnym woreczku do przechowywania kostek, utrzymując kostki w czystości i porządku.

Atwy odczyt – wszystkie cyfry są wygrawerowane i pomalowane na wielościennych kostkach, które są bardzo trwałe i wystarczająco duże, łatwe do odczytania. Szerokie zastosowanie – wielościenne kostki SIQUK idealnie nadają się do wielu gier stołowych, projektów imprezowych i operacji liczbowych, takich jak nauczanie dzieci matematyki itd.
MarkaSIQUK #ad
ProducentSIQUK #ad
Numer częściSA-22-269
ModelSA-22-269

6. Yourandoll

#ad

Yourandoll 10 sztuk wielościennych kostek D10 kostki do gry w kości stołowe DND RPG czarne

#ad
Yourandoll #ad - Ten zestaw kostek został zaprojektowany tak, aby umożliwić Ci szczęśliwy czas zabawy z przyjaciółmi i rodziną. Materiał: akryl. 10 sztuk wielościennych kostek d10 1-10 Dice 10 stron kostka do gry w gry w gry w karty DND RPG. Perfekcyjna kostka. Okazje: idealne do gier stołowych, lochów i smoków, MTG RPG. Rozmiar boku: 16 mm.
MarkaYourandoll #ad
ProducentYourandoll #ad
Wysokość0.79
Długość2.76
Waga0.08
Szerokość1.97

7. Abeillo

#ad

Abeillo Zestaw 7 kostek DND do lochów i smoków, odgrywanie ról stołowych D&D D20 D12 D10 D8 D6 D4 ciemnozielone, wielościenne kostki RPG

#ad
Abeillo #ad - 7-częściowy zestaw wielościennych kostek dnd: mgła d&d, wygląda pięknie i wykwintnie, dobre zabawne akcesoria do gry w kości, w tym D20 D12 D10 D% D8 D6 D4, odpowiednie do własnego użytku lub jako prezent.

Atwy do odczytania: złote cyfry na powierzchni kostek, bez problemów wizualnych, z podkreśleniami do rozróżnienia 6 i 9, dzięki czemu możesz skupić się na swoich grach. Akcesoria do gier stołowych: mogą być używane do odgrywania ról, Pathfinder, Shadowrun, Yahtzee, takich jak lochy i smoki, Savage World, Warhammer MTG itp. Materiał kostek: te kostki są wykonane z przyjaznego dla środowiska materiału akrylowego, wodoodpornego i odpornego na utlenianie, trwałe i wytrzymałe, łatwe do zrolowania, dobrze wyważone, zapewniają profesjonalne i praktyczne kostki do gry stołowej.

Wiele gier karcianych lub wszystkiego, co możesz sobie wyobrazić. Zrównoważone kostki rpg: dzięki precyzyjnej produkcji kostek, nie są dodawane żadne inne materiały i dekoracje, aby zapewnić równowagę i praktyczność kostek.
MarkaAbeillo #ad
ProducentAbeillo #ad
Wysokość3.15
Długość2.36
Szerokość0.79
Numer częściABL-542314
ModelABL-542314
Gwarancjanie

8. Yourandoll

#ad

Yourandoll 7 sztuk kostki ze stopu cynku, metalowe kostki wielościanowe D20 D12 D10 D8 D6 D4 do lochów i smoków DND RPG MTG kostka stołowa 16 mm fioletowe złoto

#ad
Yourandoll #ad - W przypadku każdej kostki z dużymi i czytelnymi cyframi ten zestaw kostek DND ma błyszczącą krawędź w kolorze emaliowanym. Zestaw 7 błyszczących metalowych kostek zawiera jedną D20, dwie D10 00-90 i 0-9, D12, D8, D6 i D4. Materiały: stop cynku. Masywne metalowe kostki wielościenne, odlewane z ciśnieniowego odlewu cynkowego i galwanizowane, aby uzyskać wyjątkowo trwałe wykończenie. Te kostki przetrwają próbę czasu. Nadaje się do gier stołowych w lochach i smokach Dice MTG DND RPG Dice, gier planszowych.
MarkaYourandoll #ad
ProducentYourandoll #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Szerokość0.79

9. Lahviuu

#ad

Przezroczyste, Pathfinder DND RPG MTG 20 mm, zestaw wielokątnych kostek do lochów i smoków, Kostki, 10 szt. d10, wielościenne kostki, niebieskie

#ad
Lahviuu #ad - Przenośne i lekkie: kostki są wykonane z akrylu, który jest lekki i niełatwy do złamania. Zestaw zawiera: otrzymasz 10 sztuk kostek, 20 mm, przezroczystych niebieskich.

Lekkie kostki ułatwiają przenoszenie. Wspaniały dodatek do zabawy na imprezę, gier karcianych, gier planszowych, kemping, gier stołowych, lekcje i na większość okazji. Atwe do odczytania: kostki są oznaczone dużymi i czytelnymi cyframi, dzięki czemu są dobrze czytelne pod każdym kątem. Zastosowanie: kostki są idealne do odgrywania ról, nauki matematyki i większości gier rozwoju inteligencji. Materiał: wykonane z materiałów akrylowych, które są trwałe i wytrzymałe.
MarkaLahviuu #ad
ProducentTinshow #ad
Wysokość0.39
Długość1.97
Waga0.07
Szerokość1.97
Numer częściDMSZ010-10M-TB-01
ModelDMSZ010-10M-TB