Top 10 Neuland Stifte flipchart – Markery permanentne i pisaki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Staedtler

#ad

Do wielokrotnego napełniania, okrągła końcówka ok. 2 mm, bezzapachowe, STAEDTLER Marker Lumocolor, długa żywotność, Made in Germany, szerokość linii, zestaw 8, intensywne kolory, wysoka jakość

#ad
Staedtler #ad - Idealny do papieru, np. Intensywne kolory, bezzapachowy tusz na bazie wody wysycha szybko i dlatego idealnie nadaje się dla osób leworęcznych. Blokowana okrągła końcówka, szerokość linii ok. 2 mm – zapobiega wciśnięciu końcówki w trzonek. Dry safe – może leżeć otwarty przez wiele dni bez wysychania, łatwe napełnianie za pomocą stacji benzynowej Staedtler 488 56. Zakres dostawy: 8 markerów pomarańczowy, zielony, fioletowy, czerwony, 2 x czarny w stabilnym, 2 x niebieski, ustawianym pudełku Staedtler. Bloków flipchart, ponieważ atrament nie przebija.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość1.06
Długość5.94
Szerokość6.1
Numer części356 WP8X
Model356 WP8 X ST
GwarancjaNo

2. Staedtler

#ad

W pudełku z funkcją postawienia, wielokolorowa, z okrągłą końcówką, 2 mm, Staedtler 352 WP8 Lumocolor zestaw markerów permanentnych w 8 kolorach

#ad
Staedtler #ad - Nadaje się do ponownego napełnienia za pomocą stacji uzupełniającej 488 50 Produkt odporny na ścierania i zmywanie na prawie wszystkich rodzajach powierzchni. Schnie w ułamku sekundy, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób leworęcznych. Prawie bezwonny tusz o intensywnych kolorach. Ochrona przed wysychaniem dry safe – marker może przez wiele dni leżeć otwarty bez ryzyka wyschnięcia warunki badania wg ISO 554.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość1.06
Długość5.94
Waga0.49
Szerokość6.1
Numer części352 WP8
Model352 WP8 ST
GwarancjaNo

3. edding

#ad

Do wielokrotnego napełniania, do wyboru 10 szt. w opakowaniu, Edding 3000 marker permanentny, końcówka okrągła 1,5 – 3 mm

#ad
edding #ad - Wodoodporny i odporny na ścieranie. Stabilny aluminiowy trzonek. Zawartość: 1 x czarny, 1 x zielony, 1 x brązowy, 1 x żółty, 1 x różowy, 1 x fioletowy, 1 x czerwony, 1 x pomarańczowy, 1 x niebieski, 1 x jasnoniebieski. Marker permanentny z okrągłą końcówką, szerokość linii: 1, 5 – 3 mm. Nadaje się do ponownego napeł. Bez dodatku toluenu i ksylenu. Bezzapachowy atrament. Do zaznaczania prawie wszystkich powierzchni. Wyprodukowano w niemczech.
Markaedding #ad
ProducentEdding #ad
Wysokość6.1
Długość6.1
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer części4-3000-10
Model4-3000-10
GwarancjaFALSE

4. edding

#ad

Szkła, szybkoschnący – odporny na ścieranie – do kartonu, tworzywa sztucznego, drewna, edding 500 markerów permanentnych – czarny – 1 pisak – końcówka w kształcie klina 2 – 7 mm – wodoodporny, metalu

#ad
edding #ad - 1 marker permanentny w kolorze czarnym. Kompaktowy uniwersalny marker ze stabilną końcówką i wysokiej jakości trzonkiem aluminiowym, idealny do organizacji w biurze, domu, warsztacie lub w magazynie.

Wytrzymały marker o długiej żywotności; szybkoschnący idealny również dla osób leworęcznych, odporny na ścieranie, wodoodporny i odporny na blaknięcie pod wpływem światła słonecznego. Wszechstronny marker permanentny do pisania i oznaczania na kartonie, szkle, tworzywie sztucznym, oponach, metalu, drewnie, kamieniu i wielu innych powierzchniach. Marker permanentny edding 500 jest dostępny w 10 intensywnych kolorach; możliwość ponownego napełnienia za pomocą Edding T 25; dostępne wymienne końcówki.
Markaedding #ad
ProducentEdding #ad
Wysokość0.79
Długość4.72
Waga0.04
Szerokość0.79
Numer częściEDD 500BLACK
ModelEDD 500BLACK
Gwarancja2

5. edding

#ad

Edding T100 marker permanentny, tusz do uzupełniania – wszystkie 4 kolory – zawartość: 4 x 100 ml – tusz do markerów permanentnych edding również edding EcoLine

#ad
edding #ad - Zawartość: 4 x 100 ml. Oznaczenie typu produktu: tusz uzupełniający. Kolor: czarny, niebieski, czerwony, zielony. Zastosowanie produktu: uzupełnianie markerów stałych. Nazwa artykułu: T 100 .
Markaedding #ad
Producentedding #ad
Numer części4-T100001
Gwarancja12 Miesięcy

6. COLOCASTLE

#ad

Do rysowania, szybkoschnące, markery alkoholowe, zestaw markerów permanentnych, manga z podwójną końcówką, idealne dla dzieci, dorosłych, początkujących, COLOCASTLE Zestaw 40 kolorowych markerów

#ad
COLOCASTLE #ad - Twoje dzieło sztuki natychmiast wyschnie podczas malowania lub szkicowania, który jest przyjazny dla środowiska i nietoksyczny, bez brudzenia ubrań i rąk. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy artystą, przyjaciół lub członków rodziny. Zestaw jest dostarczany z czarną podstawą, przy czym każdy pisak ma stałą pozycję.

Twoje dzieło sztuki nigdy nie wyblaknie ani nie będzie się brudzić. Szeroka końcówka może rysować linię o szerokości 2-6 mm i idealnie nadaje się do malowania dużych powierzchni i szybkiego pokrywania pustych miejsc. Markery te zdobyły przychylność wielu artystów i studentów i stały się nieodzownym narzędziem do nauki i pracy. Dla uczniów ten zestaw kolorowych markerów jest również wspaniałym narzędziem szkolnym, ten zestaw kolorowych markerów jest nieodzownym towarzyszem dla Ciebie. Dzięki temu unikniesz długiego szukania kolorów i poprawisz szybkość pracy i dokładność.

Jako prezent jest zarówno praktyczny, jak i wyraz Twojej szczerości, a tym samym jest idealnym wyborem dla dzieci, który pomoże im lepiej wykonywać zadania rysunkowe i malarskie. Konstrukcja z dwoma końcówkami ten zestaw kolorowych markerów ma konstrukcję z podwójną końcówką z cienką i szeroką końcówką, idealna do szczegółowych prac, co umożliwia większą elastyczność i możliwość dostosowania do różnych wymagań artystycznych. Najlepszy wybór ten zestaw markerów permanentnych jest bardzo popularny ze względu na swoją wyjątkową jakość i innowacyjne wzornictwo trójkątne.
MarkaCOLOCASTLE #ad
ProducentCOLOCASTLE #ad
Numer częściQJ777-40
Gwarancja6-month unconditional return guarantee

7. edding

#ad

Edding Colourful zestaw markerów do flipchartów – zestaw 7 szt. – jasne kolory – atrament nie przebija się przez papier – do wizualizacji na flipchart, sketchnotes – flamastry flipchart

#ad
edding #ad - 1 x edding 33 marker do papieru w kolorze czarnym z końcówką klinową 1-5 mm do pisania tekstu np. Na papierze flipchartowym lub kartach moderacyjnych. W zestawie szablony flipchart do profesjonalnego projektowania flipchartów; zestaw z przyjaznego dla środowiska kartonu, idealny jako akcesoria do walizki moderacyjnej.

Zestaw 7 idealnie do siebie dopasowanych długopisów flipchart do kolorowego tworzenia flipchartów z nutami i szkicami w biurze, na uczelni lub szkole. Wyjątkowo odporny na światło, intensywny kolor tusz nie przebija się przez papier; tusz na bazie wody; nie zawiera ksylenu i toluenu. 6 x edding 30 flamastrów w kolorze żółtym, pomarańczowym, 5 – 3 mm do znaczących symboli, zielonym, czerwonym, niebieskim i czarnym; okrągła końcówka 1, obrazów i grafik flipchartów.
Markaedding #ad
Producentedding #ad
Wysokość6.73
Długość0.98
Waga0.37
Szerokość4.8
Numer części4-3033-7
ModelStylos feutres tableau chevalet
Gwarancjanie

8. BIC

#ad

12 sztuk w opakowaniu, czarny, Bic marker permanentny 2300

#ad
BIC #ad - Grubość kreski: 3, szkła, 5 mm. Do opisywania prawie wszystkich materiałów, w tym kartonu, 7 mm do 5, tworzywa sztucznego. Obliczany na podstawie całkowitej wagi produktu ekskluzywny system atramentowy. Tusz na bazie alkoholu, bez dodatku toluenu i ksylenu. Markery ze stabilną końcówką – grubość kreski: 3, 7 mm do 5, 5 mm – 1 miesiąc ochrony przed wysychaniem. Odporna na rozmazywanie i działanie wody, szybkoschnąca, odporna na działanie światła. Marker flipchart z trzonkiem z tworzywa sztucznego, bez PCW i w 51% z materiału pochodzącego z recyklingu.
MarkaBIC #ad
ProducentBIC #ad
Wysokość0.03
Długość0.06
Waga0.04
Szerokość0.04
Numer części2300
Model2300

9. Edding

#ad

Tworzywa sztucznego, drewna, szybkoschnący – do kartonu, edding No 1 marker permanentny – czarny – 1 pisak – końcówka w kształcie klina 1 – 5 mm – wodoodporny, metalu, odporny na ścieranie, szkła

#ad
Edding #ad - Edding no 1 jest dostępny w kolorach czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Uniwersalny marker ze stabilną okrągłą końcówką, podczas przeprowadzki, idealny do organizacji w biurze, domu, warsztatu lub w magazynie.

Markery. Opakowanie zawiera 1 marker permanentny w kolorze czarnym. Wytrzymały marker o długiej żywotności; szybkoschnący idealny również dla osób leworęcznych, odporny na ścieranie i zabrudzenia i wilgoć. Czarny. Wszechstronny marker permanentny do pisania i oznaczania na kartonie, tworzywie sztucznym, oponach, szkle, drewnie, metalu, kamieniu i wielu innych powierzchniach. Szerokość kreski: ok. 1-5 mm.
MarkaEdding #ad
Producentedding #ad
Wysokość4.45
Długość0.63
Waga0.02
Szerokość0.63
Numer części4-1001
Model4-1001
Gwarancja2

10. Staedtler

#ad

5,0 mm, długa żywotność, do wielokrotnego napełniania, szerokość linii, wysoka jakość, bezzapachowy, 356 B WP6, STAEDTLER Marker Lumocolor, Made in Germany, zestaw 6 kolorów, końcówka klinowa ok. 2,0

#ad
Staedtler #ad - Blokowana końcówka klinowa, 0 – 5, szerokość linii ok. Zakres dostawy: 6 kolorów pomarańczowy, czarny w stabilnym, czerwony, fioletowy, zielony, niebieski, ustawianym pudełku Staedtler. Idealny do papieru, np. Bloków flipchart, ponieważ atrament nie przebija. 2, 0 mm – zapobiega wciśnięciu końcówki w trzonek. Intensywne kolory, bezzapachowy tusz na bazie wody wysycha szybko i dlatego idealnie nadaje się dla osób leworęcznych. Dry safe – może leżeć otwarty przez wiele dni bez wysychania, łatwe napełnianie za pomocą stacji benzynowej Staedtler 488 56.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość1.06
Długość5.94
Waga0.22
Szerokość4.65
Numer części356 B WP6
Model356 B WP6 ST
GwarancjaGwarancja producenta: 2 lata