Top 10 Höhenverstellbarer Schreibtisch Eine Platte – Biurka

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ergotopia

#ad

Ergonomiczne siedzisko z funkcją pamięci, zapobiega bólom pleców i zwiększa produktywność 160 x 80 cm, białe, Ergotopia Biurko z elektryczną regulacją wysokości

#ad
Ergotopia #ad - Przekonaj się sam o genialnym działaniu! Sprawdzona jakość: sprawdzona przez ekspertów jakość najwyższej klasy. Biurko stojące zostało wyprodukowane zgodnie ze specjalnymi kryteriami i zoptymalizowane dla Ciebie.

5 lat gwarancji: bardzo długi okres gwarancji zapewnia pełną funkcjonalność stelaża o regulowanej wysokości patrz również wskazówki prawne, objaśnienie gwarancji poniżej. Stół premium z regulacją wysokości "Desktopia Pro" jest wykonany z wyjątkowo trwałych i niezawodnych materiałów. Bezbolesny i relaksujący: fizjoterapeuci, trenerzy i lekarze zalecają stosowanie biurka o regulowanej wysokości, ponieważ skutecznie zapobiega bólom pleców i karku.

Niezwykle cichy: nawet jeśli stół ergotopia porusza się o wadze 60, 70 lub nawet 80 kg, wysokiej jakości silniki są przyjemnie ciche. Zwiększona produktywność: stoły robocze o regulowanej elektrycznie wysokości zwiększają wydajność pracy, dzięki czemu można zrobić znacznie więcej w krótszym czasie.
MarkaErgotopia #ad
ProducentErgotopia #ad
Wysokość50
Długość31.5
Waga116.84
Szerokość62.99
Numer częścicpt-auo-400
GwarancjaMy (ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 darmstadt) udzielamy na stelaż biurka o regulowanej wysokości na 5 lat gwarancji od otrzymania towaru. Ma ona zastosowanie w całej Europie, obejmuje właściwości produktu i jest przyznawana w przypadku wad produktu, które wynikają z wad materiałowych/produkcyjnych. Napisz do nas pod podaniem wadliwego produktu i dowodu zakupu (kopii), chętnie również drogą mailową. Zapewniamy naprawę lub wymianę uszkodzonych części według własnego uznania lub całego produktu, pod warunkiem, że możliwa jest naprawa i produkt jest w magazynie. W przeciwnym razie otrzymasz możliwie jak najbardziej równoważny produkt zamienny. Dzięki temu okres gwarancji nie zostanie przedłużony i kończy się również w przypadku wbudowanych części po upływie terminu dla całego produktu. Gwarancja nie gwarantuje roszczeń o odszkodowanie. Należy je zgłosić w okresie gwarancyjnym i niezwłocznie po wystąpieniu uszkodzenia. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem/obchodzeniem się, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi, dokonanych zmian lub siłą wyższą. Uchyla się, gdy osoby nieupoważnione przez nas wkroczyły/naprawią produkt lub zostaną dostarczone części, które nie są oryginalnymi częściami i w wyniku tego powstaje uszkodzenie. Ustawowe prawa w przypadku wad obowiązują nadal i nie są ograniczone przez gwarancję. Uzyskanie tego prawa jest dla Ciebie bezpłatne. (Jesteśmy bardzo kultowi – tekst jest wymagany tylko prawnie).

2. Desktronic

#ad

Desktronic Biurko z regulacją wysokości 160 x 80 cm – stabilne biurko z elektryczną regulacją wysokości – biurko stojące z ekranem dotykowym i wbudowanymi wtyczkami do ładowania

#ad
Desktronic #ad - Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, regulowane biurko, jest chwiejne, które jeszcze bardziej utrudnia pracę. Dzięki innowacyjnemu ekranowi dotykowemu z 3 ustawieniami wstępnymi można łatwo dopasować wysokość biurka stojącego i uniknąć niepotrzebnych obciążeń i zmęczenia spowodowanych nieprawidłowym ustawieniem. Mamy nadzieję, wyprodukowane w naszej własnej fabryce w Europie, pomoże Ci zawsze czuć się dobrze.

Jest on wykonany z 25 mm płyty wiórowej pokrytej żywicą melaminową FSC i laminatu z stelażami TÜV Süd i jest zaprojektowany z myślą o długiej żywotności. Nasze elektryczne biurko zawiera instrukcję krok po kroku i kompletny zestaw narzędzi – wszystko, a jeszcze zanim się zaznają, wstępnie nawierconym otworom i wytrzymałym i fachowo dociętym materiałom nasze biurko można bardzo szybko zmontować, czego potrzebujesz do szybkiego montażu. W desktronic uważamy, że spędzamy około 1/3 naszego życia na pracy. Niektóre biurka z elektryczną regulacją wysokości wykorzystują słabe silniki, które szybko ulegają awarii. Dlatego postawiliśmy sobie za misję opracowywania innowacyjnych biur i stacji roboczych, że nasze biurko stojące, że nigdy nie powinni Państwo narażać swojego zdrowia na pracę - przede wszystkim dlatego, w których zdrowie i komfort są najważniejsze.

Nasze biurko zostało zaprojektowane w oparciu o precyzyjną europejską jakość i ma bardzo szerokie nogi stołu o wymiarach 70 x 70 mm z najwyższej jakości wzmocnionej stali, która jest do 50% grubsza niż w przypadku innych stołów biurowych – zapewnia regulowane biurko stojące, które zawsze stoi bezpiecznie. Dzięki wbudowanym portom usb c/usb do wygodnego ładowania urządzeń nasz stolik jest zaprojektowany tak, aby zwiększyć wydajność.
MarkaDesktronic #ad
ProducentDesktronic #ad
Wysokość46.85
Długość31.5
Waga88.18
Szerokość62.99
Numer częściHOME-ONE-1
ModelHOME-ONE
Gwarancja5 lat ograniczonej gwarancji.

3. MAIDeSITe

#ad

2-częściowe nogi oraz 4 sterowanie pamięcią i funkcja ochrony przed kolizją czarne, MAIDeSITe Elektryczne biurko z regulacją wysokości z 2 mocnymi silnikami, stelaż stołu z regulacją wysokości

#ad
MAIDeSITe #ad - Oraz gruby system podpierający nogi o nośności 125 kg. Poziom hałasu poniżej 45 dB, nie wpływa na ludzi w otoczeniu. 5 lat gwarancji na stelaż stołu i 3 lata gwarancji na silnik. Interfejs usB odpowiada Twoim potrzebom ładowania. Podwójny cichy silniklepsza stabilizacja i cicha praca podczas użytkowania.

Nadaje się dla długoterminowych pracowników, pisarze, takich jak pracowników, studenci i gracze. Definicja standardów przemysłowych - stelaż z masywnej, malowanej proszkowo stali wysokiej jakości. Duża zaleta - ergonomicznie zaprojektowany, analitycy finansowi, projektanci, programiści, stanie i praca zmniejsza ryzyko przyrostu masy ciała i otyłości oraz zmniejsza ból pleców i nacisk na odcinek szyjny kręgosłupa. Jest to lepsze od podobnych produktów dostępnych na rynku. Wielofunkcyjny panel sterowania4 miejsca pamięci pamięci, 1 h, 2 h.

Regulacja wysokości wynosi od 72 do 120 cm, pasuje do blatów o długości 100-220 cm, szerokości 60-100 cm. Można ustawić przypomnienie o 0, aby chronić ochronę. Regulacja wysokości bez blatu stołu: złamanie tradycyjnego modelu, można ustawić najwygodniejszą wysokość; szerokość ramy z możliwością rozszerzenia o 100-180 cm, stelaż biurka jest całkowicie elastyczny pod względem wysokości i szerokości. Zapewnia płynniejszą regulację wysokości, prędkość podnoszenia 32 mm/s. Korzystanie z biurowych stanowisk pracy stało się popularnym sposobem na zdrowe biuro.
MarkaMAIDeSITe #ad
ProducentMAIDeSITe #ad
Wysokość47.24
Długość23.62
Waga55.12
Szerokość70.87
Numer częścicpt-auo-484

4. SANODESK

#ad

Biurko z regulacją wysokości, SANODESK Premium Line, 3-częściowa kolumna teleskopowa, o dużej nośności 150 kg, z 4 funkcjami pamięci, elektryczna

#ad
SANODESK #ad - Uwaga: na ten produkt objęty jest ponadto 5-letnią gwarancją na stelaż stołu, silnik i inne mechanizmy oraz 2-letnią gwarancję na sterowanie i przełącznik oraz elektronikę. Bardzo duża pojemność przechowywania: stalowa rama o jakości przemysłowej zapewnia nośność 150 kg, aby wspierać idealne środowisko pracy.

Szerokość ramy z 110 cm do 190 cm. Klawiatura ekranu dotykowego led – oferuje różnorodne funkcje: funkcja pamięci umożliwia 4 ustawienia wysokości. Zintegrowany system antykolizyjny zapobiega możliwym uderzeniom. Zabezpieczenie przed dziećmi zapewnia większe bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Ten rozmiar blatu spełnia niemieckie wymagania DGUV. Nasze blaty i stelaże stołowe są wysyłane w oddzielnych paczkach ze względu na różne wymiary i ciężary. Regulowany system skokowy dla wysokości elektrycznej: mechanizm podnoszenia silnika zapewnia płynniejsze ustawienia wysokości od 58 cm do 123 cm przy prędkości 3, 8 cm/s przy niskim poziomie hałasu poniżej 50 dB.
MarkaSANODESK #ad
ProducentSANODESK #ad
Wysokość24.41
Długość31.5
Szerokość62.99
Numer części3LE0911-CF-4853

5. KLIM

#ad

KLIM K120E biurko stojące + biurko z regulacją wysokości 120 x 60 cm + biurko z regulacją wysokości, elektryczne z wytrzymałych materiałów + łatwa instalacja + nowość 2024 orzech włoski

#ad
KLIM #ad - Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, jak np. Wyposażony w dwa silniki, bez dodatkowej konserwacji. Jest to absolutnie bezpieczny zakup. W ciągu kilku dni poczujesz różnicę i wszystkie dolegliwości znikną. Szczegóły są wszystkim, dlatego zwróciliśmy szczególną uwagę na wszystkie małe rzeczy, które ułatwiają codzienne życie.

Wyobraź sobie, jak długo wpłynie to na całe ciało! Atwa instalacja. To biurko z elektryczną regulacją wysokości jest łatwe w montażu. Dzięki połączeniu ciemnych metalowych nóg z drewnianym blatem robi dobre wrażenie w każdym otoczeniu: w domu, w biurze, w sypialni, w salonie. Zainwestuj w swoje zdrowie. Zmontowaliśmy dla ciebie kilka części, aby ułatwić montaż. Niezawodne silniki + funkcje bezpieczeństwa.

Teraz wystarczy przymocować nogi do blatu stołu i zamontować panel sterowania: już możesz cieszyć się swoim nowym elektrycznym biurkiem stojącym! Wysokiej jakości wykonanie dla eleganckiego biura. Większość innych biurek o regulowanej wysokości składa się z kilku części, dzięki czemu w środku powstaje przeszkadzająca luka. Bezpłatna sieć, którą dostarczamy, jest idealna do przechowywania zasilaczy i kabli pod stołem. Maksymalny komfort użytkowania.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość0.71
Długość47.24
Waga61.73
Szerokość23.62
Numer częściKLIM Standing desk walnut
ModelK120E WALNUT
Gwarancja5 lat

6. SANODESK

#ad

Funkcja pamięci, biurko z regulacją wysokości z blatem stołu, biurko stojące, do domowego biura białe, SANODESK Elektryczne biurko 110 x 60 cm z blatem z haczykami/uchwytem na butelki

#ad
SANODESK #ad - Przestronne dwie sztuki zapewniają dużo miejsca na Twoje potrzeby w pracy, jest dostarczany w 1 opakowaniu. Szczegóły produktu: produkt zajmuje niewiele czasu na złożenie, 140 x 60 cm / 160 x 75 cm jest podzielony na dwa blaty. Przestronne biurko jest wyposażone w uchwyt na butelkę i haczyk na słuchawki.

Bezpieczne/cicha/stabilne nasze biurka o regulowanej wysokości mają wyjątkowo niskie zużycie energii poniżej 0, 5 W w trybie czuwania, czyli o 30% mniej niż biurek konkurencji na rynku. Wielofunkcyjny stół do podnoszenia można przechowywać zarówno wysokość siedziska, jak i stojącą. Ustaw swoją najwygodniejszą postawę. Intuicyjny panel sterowania z funkcjami pamięci umożliwia łatwą zmianę i zapisanie ustawień wysokości stołu. Wszystkie te dodatkowe funkcje przyczyniają się do komfortowego środowiska pracy. Pod nimi 110 x 60 cm jest cały blat stołu, elegancki i dyskretny design biurka nadaje pomieszczeniu roboczym/domowym poczucie wyrafinowania.

Cicha praca poniżej 50 db, nie jest głośna i nie przeszkadza ludziom wokół niego. Wysokiej jakości materiały: wyprodukowane z solidną strukturą i nośnością 60 kg, to biurko gwarantuje trwałą wytrzymałość i wytrzymałość, spełniając cały zakres wymagań pracy. Wszechstronna regulacja wysokości zapewnia regulowany zakres wysokości od 71 do 116 cm. Można z łatwością pomieścić wiele monitorów i komputerów.
MarkaSANODESK #ad
ProducentSANODESK #ad
Wysokość45.67
Długość43.31
Szerokość23.62

7. Albatros

#ad

3 silniki, elektryczny, szerokości i kąta, ALBATROS Narożny stelaż na biurko Lift L7B, bezstopniowa regulacja wysokości, czarny

#ad
Albatros #ad - Kąt pomiędzy poszczególnymi stronami można również płynnie regulować w zakresie 90-180°. Duży zakres regulacji wysokość: bezstopniowa elektryczna regulacja wysokości od 70 cm do 118 cm. Bezpieczny dla dzieci: wyświetlacz jest wyposażony w funkcję blokady, dzięki czemu blat stołu nie może być podniesiony lub opuszczony.

Dzięki temu idealnie nadaje się do pracy w pozycji stojącej również dla bardzo dużych i małych osób lub dzieci. Cichy i wydajny: stelaż stołu liFT L7 o regulowanej wysokości jest napędzany trzema niezwykle cichymi i wydajnymi silnikami. Regulowana długość i kąt: długość ramy jest regulowana bezstopniowo w zakresie od 106 cm do 180 cm z każdej strony.

Ponadto wbudowany jest czujnik antykolizyjny i zabezpieczenie przed dziećmi. Stabilny i bezpieczny: stelaż z masywnej stali zapewnia maksymalną stabilność boczną. Przydatne właściwości: stelaż pod stół kątowy posiada cyfrowy wyświetlacz i funkcję pamięci do 3 preferowanych wysokości.
MarkaAlbatros #ad
ProducentAlbatros International GmbH #ad
Wysokość46.46
Długość26.77
Waga264.55
Szerokość70.87
Numer części34711
ModelLIFT L7

8. FLEXISPOT

#ad

Z funkcją pamięci kolor szary, FLEXISPOT EF1 biurko do jadalni z elektryczną regulacją wysokości, 2-krotny siłownik teleskopowy

#ad
FLEXISPOT #ad - Klawiatura ef1 oferuje nie tylko szybkie przełączanie między różnymi wysokościami, ale również funkcję pamięci 4 pozycji. Rama stołu jest wykonana z wysokiej jakości stali i zapewnia wysoką wytrzymałość bez deformacji. Dzięki łatwemu montażowi można wygodnie stać w mgnieniu oka na regulowanym biurku komputerowym.

Niektóre silniki stołowe wykorzystują słabe silniki, niezawodny silnik certyfikowany przez tÜv rheinland. Niska głośność: < 50 db lekkie dźwięki podnoszenia i opuszczania, samodzielnie opracowany silnik, zachować zdrowie i poprawić wydajność pracy. Nasz stelaż do biurka z elektryczną regulacją wysokości zawiera instrukcję krok po kroku i kompletny zestaw narzędzi – wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego montażu. Nasz stelaż stołu wykonany z precyzyjnego rzemiosła z wysokiej jakości wzmocnionej stali jest wyposażony w bardzo szerokie nogi stołu z regulacją wysokości 80 x 50 mm i jest do 50% grubszy niż inne stelaże stołowe, które szybko zawodzą.

Regulacja wysokości: od 71 cm do 121 cm bez blatu, umożliwia naprzemienne siedzenie i stanie, 5 cm/s, aby chronić kręgosłup, delikatne i szybkie podnoszenie. Obciążenie: 70 kg dynamiczne, 120 kg statyczne. Nasz elektryczny stelaż stołu jest wyposażony w wysokiej jakości, dzięki czemu Twój blat zawsze pozostanie bezpiecznie na swoim miejscu! Prędkość podnoszenia: 2, mniej niż hałas klawiatury. Regulowany rozmiar stołu: długość 100-160 cm, szerokość 50-80 cm, wysuwany stelaż stołu do szerokiej gamy rozmiarów stołu.
MarkaFLEXISPOT #ad
ProducentFLEXISPOT #ad
Wysokość47.64
Długość23.62
Waga44.09
Szerokość50.79
Numer częściEN1S-EU
Model1

9. MAIDeSITe

#ad

Stelaż stołu z regulacją wysokości, 3-stopniowe oraz 4 sterowanie pamięcią, z funkcją przypominania o pozycji siedzącej – T2, MAIDeSITe Biurko elektryczne z regulacją wysokości z 2 silnymi silnikami

#ad
MAIDeSITe #ad - Profesjonalna obsługa: 5 lat gwarancji na stelaż stołu, 3 lata gwarancji na silnik, dożywotnie wsparcie techniczne i instrukcja instalacji. Wysoka jakość odpowiada standardom ue - składa się w 100% z wysokiej jakości przemysłowej stali węglowej, stołu do nauki dla dzieci, biura, mocny i stabilny.

Super podwójne silniki - system podwójnych silników maidesite jest lepszy niż inne produkty z jednym silnikiem. Interfejs usB odpowiada Twoim potrzebom ładowania. Produkt został przetestowany ponad 20 000 razy, długa żywotność i stabilność. 3-stopniowa rama stołu z regulacją wysokości, dzięki czemu prawie każdy znajdzie dla siebie idealną pozycję stołu. Można ustawić przypomnienie o 0, 1 h, aby chronić ochronę.

Zapewnia szybką prędkość podnoszenia 38 mm/s i cichszą pracę poniżej 45 dB. Duży zakres wysokości – t2 pro plusbez blatu stołu. Nośność do 125 kg. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Posiada również zabezpieczenie przed dziećmi, które odpowiadają różnym wstępnie ustawionym wysokościom. Oferujemy 90 dziennie bez powodu do zwrotu i 24-godzinną obsługę klienta.
MarkaMAIDeSITe #ad
ProducentMAIDeSITe #ad
Wysokość49.21
Długość23.62
Waga59.52
Szerokość70.87
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.

10. FLEXISPOT

#ad

FLEXISPOT EG1 biurko z regulacją wysokości, stelaż stołu z elektryczną regulacją wysokości, 2-częściowa kolumna teleskopowa

#ad
FLEXISPOT #ad - Odpowiedni rozmiar stołu: długość 100-160 cm, szerokość 50-80 cm, wysuwany stelaż stołu do szerokiej gamy rozmiarów stołów. Nośność: 70 kg, stelaż stołu ze stali, wysoka obciążalność bez deformacji.

Regulacja wysokości: od 71 cm do 121 cm, na przemian siedzenie i stanie, aby chronić kręgosłup i poprawić wydajność pracy. Prędkość podnoszenia: 2, 5 cm/s, delikatne i szybkie podnoszenie, hałas: < 50 db, lekki hałas podnoszenia i opuszczania, samodzielnie opracowany silnik, mniej niż hałas klawiatury. Wystarczy lekko nacisnąć klawiaturę eG1, stelaż można bardzo szybko ustawić pomiędzy różnymi wysokościami i pozycjami.
MarkaFLEXISPOT #ad
ProducentFLEXISPOT #ad
Wysokość27.95
Długość19.69
Waga50.71
Szerokość39.37
Numer częściEG1S-EU
ModelEC1