Top 10 Christopeit Eco 2000 Crosstrainer – Stacjonarne rowery treningowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Magnetyczny system hamulcowy, aplikacja kinomap, waga do 150 kg, Christopeit Sport Ergometr treningowy Eco 1000 – generator, USB

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Ekologiczny – dzięki technologii generatora bez zasilacza prąd jest wytwarzany samodzielnie do pracy urządzenia, a ponadto oddaje zmagazynowaną energię przez wbudowany w komputer port USB. Innowacyjny – 12 stałych i 5 indywidualnych programów treningowych, kompatybilność z aplikacją KinoMap i wyświetlanie odległości, prędkości, wydajności, spalonych kalorii, czasu, pulsu poprawiają każdy trening.

Atwa zmiana lokalizacji w mieszkaniu i domu dzięki wbudowanym rolkom transportowym. Cichy – cichy napęd z płaskim paskiem i niezużywający się system hamowania zapewniają cichy trening, dzięki czemu możesz spokojnie czytać na uchwycie tabletu / smartfona urządzenie nie wchodzi w zakres dostawy.

Christopeit sport – od 1976 roku uprawiamy fitness grę domową! Niezależnie od tego, ergometrom, bieżniom i wielu innym, czy chodzi o trening wytrzymałościowy czy siłowy: dzięki orbitrekom, oferujemy wszystko dla Twojego domu. Elastyczność – dzięki 24-stopniowemu oporowi ergometr rowerowy jest idealny do budowania kondycji na wszystkich poziomach sprawności.
MarkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
ProducentCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
Wysokość55.12
Długość41.34
Waga22.05
Szerokość21.65
Numer części30-2001

2. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Christopeit Sport Ergometr AX 8000 czarny – 24-stopniowy opór – do 150 kg wagi – 8 kg magnetyczny układ hamulcowy

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Uniseks – dzięki wytrzymałej konstrukcji trenażer eliptyczny może być używany do 150 kg. Cichy – cichy napęd z płaskim paskiem i niezużywający się system hamowania zapewniają cichy trening, dzięki czemu możesz spokojnie czytać na uchwycie tabletu / smartfona.

Atwa zmiana lokalizacji w mieszkaniu i domu dzięki wbudowanym rolkom transportowym. Innowacyjny – interfejs bluetooth do mapy kinowej* aplikacja dla ios i android* i pasek pulsu, prędkości, zużycia kalorii, 21 stałych programów treningowych, czasu, 8 kg masy zamachowej i wyświetlanie odległości, wydajności i częstotliwości pulsu umożliwiają maksymalny efektywny trening. Dzięki temu jest idealnym towarzyszem dla Ciebie i Twoich partnerów treningowych.

Christopeit sport – od 1976 roku uprawiamy fitness grę domową! Niezależnie od tego, bieżniom i wielu innym, ergometrom, czy chodzi o trening wytrzymałościowy czy siłowy: dzięki orbitrekom, oferujemy wszystko dla Twojego domu. Elastyczność – dzięki 24-stopniowemu oporowi orbitrek idealnie nadaje się do budowania kondycji na każdym poziomie sprawności.
MarkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
ProducentTop-Sports Gilles GmbH #ad
Wysokość63.78
Długość47.24
Waga17.64
Szerokość21.26
Numer części30-2009A

3. Dripex

#ad

Czujnikiem tętna, Dripex Magnetyczny orbitrek, z 8-stopniową regulacją oporu, ultralekki trenażer eliptyczny do użytku domowego, monitorem LCD, uchwytem na butelkę zielony orbitrek

#ad
Dripex #ad - Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 24 godzin. Przycisk można łatwo przestawić, aby zwiększyć lub zmniejszyć opór, aby Twój trening był wymagający i efektywny. Atwe przenoszenie przednia rura podstawowa jest wyposażona w 2 praktyczne kółka transportowe, dzięki czemu trenażer eliptyczny można bez problemu przenieść tam, gdzie chcesz, dzięki czemu Twój dom stanie się osobistą siłownią.

Pasuje do wzrostu od 120 do 15 cm, 3 cm szer. Monitor lcd z uchwytem na puls i urządzenie ten zaawansowany monitor lcd dokładnie pokazuje czas, puls i licznik kilometrów. Trening całego ciała z dwoma uchwytami trenażer eliptyczny firmy dripex zapewnia bardzo wydajny trening całego ciała i chroni kolana. Zapewniają doskonały, wszyscy członkowie rodziny mogą uczestniczyć w ćwiczeniach. Ponadto duże i antypoślizgowe pedały nożne 30 cm dł. Posiada 8 poziomów oporu, które spełniają różne potrzeby Twojej rodziny.

Wskazówki: orbitrek dripex został zaprojektowany jako półprodukt, wszystkie części łącznie z osprzętem są wymienione i ponumerowane w instrukcji może nie być dostępna w języku polskim. Koło zamachowe 6 kg z 8 poziomami oporu - nasz trenażer dripex jest wyposażony w koło zamachowe 6 kg do dwukierunkowego treningu ruchowego. Brak zakłóceń podczas pracy, czytania i spania w domu. Konstrukcja z dwoma kierownicami może koordynować mięśnie we wszystkich częściach ciała i pomaga kształtować ciało.
MarkaDripex #ad
ProducentDripex #ad
Wysokość59.06
Długość38.98
Waga68.12
Szerokość19.29
Gwarancja1 rok gwarancji

4. Sportstech

#ad

Sportstech CX700 z innowacyjną technologią LED | profesjonalne urządzenie do treningu domowego | rower treningowy z 12 programami i trybem 1 HRC i 1 W | trenażer eliptyczny chroniący stawy z

#ad
Sportstech #ad - Korzystaj z orbitreka o wadze użytkownika do 120 kg, 5 cm i o wymiarach do 55, 104 x 53, 2 x 110 cm. Ich moc jest widoczna za pomocą diod LED w świetnych kolorach sygnałowych. Zaufaj nam! specs tech: ty decydujesz, czy z diodami led czy bez – możliwa jest ręczna lub automatyczna obsługa.

Doskonały trening: orbitrek cx700 jest wyposażony w 12 wstępnie zainstalowanych programów treningowych i 1 x funkcję HRC, aby skutecznie poprawić wytrzymałość i wzmocnić koordynację. Dzięki temu twój cx700 idealnie pasuje do twojego osobistego nastroju lub wydajności. Przekonaj się sam! My, entuzjaści fitnessu, zgadzamy się na długotrwałe zdrowie! Power crossstrainer: w przeciwieństwie do innych orbitreków do użytku domowego nasze profesjonalne urządzenie CX700 zapewnia optymalne przenoszenie siły. Dodatkowo: ciesz się Home Fitness 2. 0 dzięki trybowi Multi-Play za pomocą KinomaP*.

Co więcej: dzięki systemowi informacyjnemu LED zapewnisz sobie kontrolę nad treningiem – Twoje zdrowie będzie Ci wdzięczne. Firma sportstech zachwyca naszych klientów innowacyjnymi funkcjami, ponieważ na to zasługują. Pomiar czasu, odległości, spalonych kalorii i tętna na wielofunkcyjnym wyświetlaczu LCD z podświetleniem. W zależności od poziomu trudności i pulsu trenażer eliptyczny świeci w 7 kolorach i wspiera Cię podczas treningu opartego na pulsie dzięki czemu możesz mieć w zasięgu wzroku swoje sukcesy i optymalny zakres częstotliwości serca.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość64.57
Długość48.03
Waga105.82
Szerokość24.41
ModelSP_CX700

5. Dripex

#ad

Bardzo cichy magnetyczny trenażer eliptyczny do użytku domowego, Dripex Eliptyczny orbitrek, czujnikiem tętna, z kołem zamachowym 6 kg, monitorem LCD i uchwytem na iPada, 8 poziomami oporu

#ad
Dripex #ad - Oferujemy również 12 miesięcy gwarancji na części, prosimy o kontakt z nami. Uchwyt pomiaru tętna i cyfrowy monitor lcddripex eliptyczny trener z podwójnym uchwytem, prędkość, odległość, stacjonarna kierownica z wbudowanymi czujnikami tętna zaprojektowana do monitorowania tętna. Duże, aby zapewnić ci bezpieczeństwo i umożliwiają dobrą długość kroku, antypoślizgowe, strukturalne pedały zwiększają tarcie butów, aby dopasować się do większości użytkowników.

Zakres dostawy: nie tylko wysokiej jakości maszyna eliptyczna, ale również w 100% zadowolona obsługa klienta. Wskazówki: orbitrek dripex został zaprojektowany jako półprodukt, są wymienione i ponumerowane w instrukcji może nie być dostępna w języku polskim. Bezgłośna i 8 poziomów oporu magnetycznegota eliptyczna maszyna została zaprojektowana z gładkim magnetycznym systemem oporu, który może eliminować hałas i kontrolować dźwięk przy 20 dB nawet po milionach jednostek treningowych.

Praktyczny uchwyt na butelkę umożliwia nawodnienie po poceniu się. Dzięki uchwytowi na ipada można jednocześnie oglądać filmy lub słuchać muzyki. Cyfrowy monitor lcd może śledzić i skanować dane treningowe w czasie rzeczywistym, kalorie, w tym czas, puls i licznik kilometrów. Wytrzymała i ergonomiczna konstrukcjaten eliptyczny przyrząd treningowy składa się z wytrzymałej stalowej ramy o nośności 265 kg. Przenośne i łatwe do przenoszeniaKoła transportowe umożliwiają łatwe przesuwanie maszyny eliptycznej bez podnoszenia lub przechowywania poza zasięgiem wzroku.
MarkaDripex #ad
ProducentDripex #ad
Wysokość59.06
Długość38.98
Waga13.2
Szerokość19.29
Gwarancja1 rok gwarancji

6. Sportstech

#ad

Interaktywne wydarzenia wideo i aplikacja dla wielu graczy, niemiecka firma wysokiej jakości, ergometr i masa zamachowa 27 kg, Sportstech CX2 Orbitrek do domu z generatorem prądu, kompatybilny z pasem

#ad
Sportstech #ad - Wysoka wydajność: doświadcz fitnessu na następnym poziomie. Dzięki temu doświadczysz efektywnego treningu siłowego i wytrzymałościowego i szybko zobaczysz sukcesy. W ten sposób można korzystać nie tylko ze zwiększonej elastyczności, ale jednocześnie z bardzo cichego treningu chroniącego stawy i cichego treningu.

Trenuj razem z profesjonalnymi trenerami i rzuć wyzwanie sobie i społeczności w ekscytujące wyzwania związane z Reward Leaderboards. Wysoka wydajność: nowoczesny sprzęt sportowy cx2 do domu przekonuje swoją masą zamachową 27 kg oraz innowacyjnym systemem napędowym z rowkami o wyjątkowo przyjemnym spokoju biegu. Jesteś zachwycony jogą, sportem lub szukasz pysznych przepisów na odchudzanie? Pobierz teraz i rozpocznij podróż. Intuicyjny wyświetlacz wielofunkcyjny jest kompatybilny z aplikacją, posiada funkcję Bluetooth oraz inteligentny uchwyt na tablet i butelkę z napojami.

W ten sposób można samodzielnie wytwarzać prąd, który zużywasz za pomocą trenażera eliptycznego! W ten sposób CX2 nie musi znajdować się w pobliżu gniazdka. Dzięki nowoczesnemu trenażerowi nóg aktywujesz 85% mięśni ciała. Kompleksowy trening: orbitrek cx2 do domu jest wyposażony w napęd samogenerujący. Dzięki aplikacji fitness zawsze będziesz mieć w zasięgu wzroku historię treningu i korzystać z multimedialnych doświadczeń treningowych następnej generacji.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość66.93
Długość55.91
Waga121.25
Szerokość24.41
ModelCX2

7. Skandika

#ad

16 poziomów oporu | urządzenie fitness do treningu, 23 programy, Skandika Orbitrek Carbon P20-R | trenażer eliptyczny do domu, kompatybilny z aplikacją, regulowana długość kroku, do 135 kg

#ad
Skandika #ad - Waga użytkownika 135 kg. Smartfon/tablet można umieścić na uchwycie na komputerze. Wytrzymałe urządzenie treningowe: skandika p20-r posiada stabilną konstrukcję dla maks. Indywidualny trening: przejrzysty komputer treningowy pokazuje istotne dane treningowe i zapewnia urozmaicony trening dzięki 23 programom, w tym ręcznemu programowi z 16 poziomami oporu.

Kompatybilny z aplikacją i uchwytem na tablet: dla dodatkowej motywacji podczas treningu Carbon P20-R Entertainment z Bluetooth zapewnia połączenie z aplikacjami takimi jak kinomap. Regulowana długość kroku i uchwyty: skandika carbon p20-r jest wyposażony w regulowane pozycje pedałów i uchwyty, które można regulować pod względem długości.

Orbitrek zapewnia płynny i cichy ruch z współczynnikiem Q 14, 5 cm, długości kroku 50, 8 cm i systemem masy zamachowej 20 kg. Cznie z czujnikami ręcznymi do pomiaru tętna. Optymalny trening z urządzeniem fitness, które można indywidualnie dopasować. Atwy transport: dzięki rolkom transportowym i uchwytowi orbitrek o wadze własnej 52 kg i wymiarach 168, 8 x 84 x 171, 8 cm można bez problemu przesuwać.
MarkaSkandika #ad
ProducentSkandika #ad
Wysokość67.32
Długość66.14
Waga135.58
Szerokość33.46
Numer częściSF-3140
ModelCarbon P20-R
GwarancjaGwarancja ustawowa

8. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Christopeit Sport Ergometr AX 7000 czarny – trenażer eliptyczny – 24-stopniowy opór pedałowania – magnetyczny system hamulcowy 8 kg

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Dzięki temu jest idealnym towarzyszem dla Ciebie i Twoich partnerów treningowych. Uniseks – dzięki wytrzymałej konstrukcji trenażer eliptyczny może być używany do 150 kg. Atwa zmiana lokalizacji w mieszkaniu i domu dzięki wbudowanym rolkom transportowym.

Cichy – cichy napęd z płaskim paskiem i niezużywający się system hamowania zapewniają cichy trening, dzięki czemu możesz spokojnie czytać na uchwycie tabletu / smartfona. Innowacyjność – 21 stałych programów treningowych, prędkości, spalonych kalorii, czasu, 8 kg masy zamachowej i wyświetlanie odległości, wydajności i częstotliwości tętna umożliwiają maksymalny efektywny trening.

Christopeit sport – od 1976 roku uprawiamy fitness grę domową! Niezależnie od tego, bieżniom i wielu innym, ergometrom, czy chodzi o trening wytrzymałościowy czy siłowy: dzięki orbitrekom, oferujemy wszystko dla Twojego domu. Elastyczność – dzięki 24-stopniowemu oporowi orbitrek idealnie nadaje się do budowania kondycji na każdym poziomie sprawności.
MarkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
ProducentCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
Wysokość63.78
Długość47.24
Waga85.98
Szerokość21.26
Numer części30-1908
Gwarancja24 Miesięcy

9. Miweba Sports

#ad

Miweba Sports Profesjonalny orbitrek MC300 Stepper – ze sterowaniem za pomocą aplikacji – 21 kg masy zamachowej – trenażer eliptyczny – pas treningowy – pas do pomiaru pulsu – hamulec magnetyczny – do

#ad
Miweba Sports #ad - Oryginalne miweba sports bezstopniowe koło zamachowe 21 kg Cichy napęd pasowy Delikatny hamulec magnetyczny Obciążenie do 125 kg Trening eliptyczny Trening cardio z domowym trenażerem.

16 programów ► 8 poziomów intensywności regulacji profilowana powierzchnia stojaka na pedałach Regulowane nóżki zapewniają optymalne ustawienie Czujnik tętna Urządzenie cardio Speed Bike. Kierownica antypoślizgowa z regulacją wysokości ► 100 stopni bezstopniowa regulacja Elastyczne dzięki rolkom transportowym Pulsometr Uchwyt na butelkę Sprzęt sportowy do domu na siłownię.

Wyświetlacz lcd z wielofunkcyjnym wyświetlaczem ► puls ► prędkość ► dystans ► kalorie ► czas podróży ► tkanka tłuszczowa budowa mięśni rower fitness przyrząd treningowy. Kompatybilny z iconsole+, kinomap i aplikacją fit hi way ► bardziej ukierunkowany trening złącze USB uchwyt na telefon komórkowy i tablet trener całego ciała domowy trener brzucha Speedbike.
MarkaMiweba Sports #ad
ProducentMiweba Sports #ad
Wysokość62.99
Długość47.24
Waga94.8
Szerokość26.77
Numer częściPR0020191
Model01
Gwarancja/

10. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Z magnetycznym układem hamulcowym, Christopeit Sport hybrydowy trenażer AX 6500 czarny 2 w 1 – 10-stopniowy opór, do 150 kg wagi

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Unisex – dzięki wytrzymałej konstrukcji trenażer eliptyczny może być używany do 150 kg. Dzięki temu jest idealnym towarzyszem dla Ciebie i Twoich partnerów treningowych. Elastyczność – dzięki 10-stopniowemu oporowi orbitrek idealnie nadaje się do budowania kondycji na każdym poziomie sprawności.

Christopeit sport – od 1976 roku uprawiamy fitness grę domową! Niezależnie od tego, bieżniom i wielu innym, ergometrom, czy chodzi o trening wytrzymałościowy czy siłowy: dzięki orbitrekom, oferujemy wszystko dla Twojego domu. Atwa zmiana lokalizacji w mieszkaniu i domu dzięki wbudowanym rolkom transportowym.

Innowacyjna – 8 kg masy zamachowej i wyświetlanie odległości, prędkości, czasu, spalonych kalorii i częstotliwości pulsu umożliwiają maksymalny efektywny trening. Niski poziom hałasu – cichy napęd z płaskim paskiem i odporny na zużycie układ hamulcowy zapewniają cichy trening, dzięki czemu możesz spokojnie czytać na uchwycie tabletu / smartfona.
MarkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
ProducentTop-Sports Gilles GmbH #ad
Wysokość64.96
Długość47.24
Szerokość23.62
Numer części30-2206
Gwarancja2 Jahre