Top 10 Zählmaschine Scheine – Liczarki do banknotów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. RIBAO TECHNOLOGY

#ad

Efektywny cenowo licznik pieniędzy, RIBAO BC-40 profesjonalny licznik banknotów o mieszanej wartości nominalnej, w wielu walutach, rozpoznawanie fałszywości CIS/UV/MG/IR

#ad
RIBAO TECHNOLOGY #ad - Kompaktowy rozmiar i przenośność: ekran dotykowy tft 8, 5 cala z przodu z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. - -. Obecnie wspiera identyfikację wartości i rozpoznawanie fałszywych USD, 9 cm 3, EURO, dolarów kanadyjskich i peso meksykańskie.

Liczba i ilość są wyświetlane jednocześnie. Gładkie liczenie: klasyczny system podajnika, wysokiej jakości gumowy wałek z popychaniem tarcia, wyprodukowany w USA, czy jest to nowe czy starsze. Atwe codzienne czyszczenie i konserwacja: otwórz przejście z tyłu, niezależnie od tego, zapewnia płynne liczenie różnych banknotów, aby wyczyścić czujniki i usunąć zakleszczone banknoty. Tryb pracy: liczenie mieszanych wartości nominalnych mix/liczenie poszczególnych wartości nominalnych SDC/automatyczne rozpoznawanie/liczenie różnych walut/liczenie sztuk/partii/akumulacja.

W trybie liczenia "mix" można odczytać i zliczyć wszystkie wartości nominalne. Niezawodne wykrywanie fałszywki: z czujnikiem uv, czujnikiem magnetycznym, czujnikiem podczerwieni i CIS. Bc-40 oferuje najtańsze rozwiązanie chroniące Twoją firmę i zapewnia jej wydajność.
MarkaRIBAO TECHNOLOGY #ad
ProducentRIBAO TECHNOLOGY #ad
Wysokość11.3
Długość11.81
Szerokość9.72
Numer części40

2. Detectalia

#ad

Pln, czk i sek – certyfikat Ezb.int, Urządzenie do liczenia banknotów i banknotów pojedynczy Detectalia D7X – urządzenie do testowania fałszywych banknotów z 7 kontrolami wykrywania euro, gbp, chf

#ad
Detectalia #ad - Nie wahaj się z nami skontaktować! Certyfikat ezb. Int – w obiegu znajduje się coraz więcej podróbek, które są ponadto lepszej jakości. Zawartość – w domu otrzymasz kontroler banknotów detectalia d7x. Perfekcjonowanie podróbek osiągnęło punkt, w którym praktycznie niemożliwe jest odróżnienie podróbek od oryginałów, chyba że za pomocą maszyny wykrywającej. 7 testów wykrywania – w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa i niezawodności dla swoich użytkowników, kolor papieru, urządzenie do testowania pieniędzy Detectalia D7X może przeprowadzać siedem równoczesnych kontroli banknotów niezależnie od kierunku wprowadzenia: podczerwień, ultrafiolet, nić bezpieczeństwa, znak wodny, rozmiar i grubość.

Nasza misja – naszym głównym zadaniem jest pomoc wszystkim firmom, niezawodność, które są w stanie wyeliminować błędne obliczenia, szybkość i wszechstronność. Urządzenie do sprawdzania pieniędzy w 6 walutach: euro EUR, funt szterlingowy GBP, złoty PLN, franki szwajcarskie CHF, korona czeska CZK i korona szwedzka SEK. D7x jest kompatybilny z nowymi i starymi banknotami i jest wyposażony w alarm akustyczny i optyczny. Nasz został przetestowany przez Europejski Bank Centralny i osiągnęliśmy 100% niezawodności w wykrywaniu podróbek.

Detectalia oferuje absolutnie niezbędne i pomocne narzędzia, zwiększyć ochronę i szybkość płatności gotówkowych, które pracują z gotówką; nasze narzędzia gwarantują bezpieczeństwo, a tym samym zagwarantować doskonałą realizację.100% zadowolenia: oferujemy 100% gwarancję satysfakcji; jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu, skontaktuj się z nami, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie za pośrednictwem naszej obsługi klienta, a my dołożymy wszelkich starań, jesteśmy również zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszego produktu i wyjaśnić wszelkie wątpliwości lub wątpliwości. Prędkość testowa wynosi pół sekundy.
MarkaDetectalia #ad
ProducentDetectalia #ad
Wysokość3.15
Długość4.72
Waga0.99
Szerokość4.33
Numer częściD7X-EU
ModelD7X-EU
Gwarancja24 Miesięcy

3. ZENACASA

#ad

Rozpoznawanie fałszywych banknotów z UV/MG/IR do fałszywych banknotów euro, Kontroler banknotów i maszyna do liczenia banknotów 2 w 1 – pojedynczo wkładać – tester banknotów, funtów i dolarów –

#ad
ZENACASA #ad - Atwy w obsłudze: nasz kontroler gotówki zapewnia szybki i znaczący wynik z jasnymi danymi, dzięki czemu w ciągu kilku sekund możesz sprawdzić, czy masz przed sobą prawdziwe banknoty lub banknoty euro. Praktyczna: nasza maszyna do liczenia pieniędzy z wyświetlaczem led umożliwia łatwe numerowanie banknotów i chroni twoją firmę przed fałszywymi pieniędzmi. Darmowe oprogramowanie: nasz licznik pieniędzy jest dostarczany z precyzyjną instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, elektronicznym adapterem i 1 baterią - Tester pieniędzy jest oferowany z 12-miesięczną gwarancją - Aktualizacja oprogramowania dla naszego kontrolera banknotów UV jest bezpłatna, dzięki czemu możesz sprawdzić również nową serię banknotów.

Precyzyjne wykrywanie: nasz przyrząd do testowania fałszywych banknotów identyfikuje fałszywe pieniądze na podstawie 5 cech bezpieczeństwa. Ponadto maszyna ułatwia liczenie pieniędzy – banknoty można wprowadzać w dowolnym kierunku – nasz tester pieniędzy jest niezawodny – 100% skuteczności w testach na fałszywych banknotach. Aby ułatwić rozpoznanie zjawisk, należy je po prostu włożyć. Kompaktowy, trwały i łatwy do przenoszenia licznik banknotów nadaje się do zastosowań mobilnych i w razie potrzeby rozpoznaje każdy banknoty 10 euro, banknoty 50 euro, banknoty 100 euro, banknoty 500 euro – dzięki akumulatorom nie jest wymagane podłączenie do prądu.

Kontroler pieniężny weryfikuje tusz magnetyczny i jakość papieru – większe bezpieczeństwo dzięki wymiarowej walidacji pieniędzy z czujnikiem UV i podczerwieni – fałszywe banknoty euro i fałszywe banknoty są natychmiast rozpoznawane. 2 w 1: nasz przyrząd do sprawdzania pieniędzy jest jednocześnie maszyną do liczenia banknotów – kontroler banknotów rejestruje wartość i liczbę banknotów – maszyna do liczenia banknotów rozpoznaje waluty obce i dostarcza całkowitą wartość w euro, dolarach, funtach i wielu innych – rozpoznaje aktualną i nowo pojawiającą się serię banknotów: banknoty są 1 do 1 wklejony.
MarkaZENACASA #ad
ProducentBMS International #ad
Wysokość5.51
Długość7.48
Waga0.9
Szerokość6.3
Numer częściAL-130
ModelAL-130
Gwarancja12 Miesięcy

4. OriGlam

#ad

Origlam ybc-V30 Mini – Bill cash waluty przeciwko do kawy, przenośna 328. cash Bar Bill to m. in. pralka

#ad
OriGlam #ad - Lepsze i szybsze – oszczędność czasu i kosztów pracy. Atwy do przenoszenia – poręczny, lekki i przenośny, wygodny w obsłudze i noszeniu.

Profesjonalne wzornictwo – jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, poręczne, lekkie i przenośne. Praktyczne zastosowanie – zasilanie za pomocą adaptera prądu zmiennego 100-240 V, ponadto można używać 4 baterii AA do wygodnego użytkowania. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, etykietą lub instrukcją.
MarkaOriGlam #ad
ProducentOriGlam #ad
Numer części2907

5. Stanew

#ad

Do fałszywych euro, brytyjskich banknotów, licznik walut z baterią do wielokrotnego ładowania, dolarów, STANEW, w zestawie

#ad
Stanew #ad - Detektor walut rozpoznaje nazwę waluty. Szerokie zastosowanie: łatwy do przenoszenia i przechowywania. Duży ekran led może wyraźnie wyświetlać walutę, który liczy nominał i liczbę euro, całkowitą liczbę i kwotę całkowitą. Prostota: wystarczy włożyć bilet bez względu na to, może go chwycić w mniej niż sekundę i wydać werdykt: jeśli bilet jest prawdziwy, co to znaczy do gniazda detektora, czujnik wydaje sygnał dźwiękowy, wartość nominalna biletu zostanie wyświetlona na ekranie.

Precyzyjne wykrywanie: nasz wykrywacz fałszywych piłek posiada 7 punktów rozpoznawania. Detektor fałszowania 2 w 1: jest to również licznik walut papierowych, dolarów w tym nowych banknotów. Jest szeroko stosowany w sklepach, sprzedawcach, sklepach spożywczych, restauracjach, hotelach, małych firmach itp.

Istnieją dwie metody zasilania: czujnik walut może być zasilany bezpośrednio prądem lub może być używany przez podłączenie własnego zasilacza. Jeśli bilet jest nieprawidłowy, odrzuca bilet i wyświetla odpowiedni kod błędu. Magnetyczna kontrola jakości atramentu i papieru maszyny do banknotów, kontrola rozmiaru, czujniki bezpieczeństwa UV i podczerwieni fałszywych euro i fałszywych banknotów są natychmiast wykrywane przez wykrywacz banknotów jako podróbki.
MarkaStanew #ad
ProducentStanew #ad
Waga2.2
Numer częściAL-130A1
ModelAL-130A1

6. MUNBYN

#ad

Mieszana nominał, wiele walut, numer seryjny, miernik wartości banknotów, MUNBYN Banknote maszyna do liczenia pieniędzy, 2CIS/UV/IR/MG/MT

#ad
MUNBYN #ad - Instrukcja/frequent bill jammed/Chains Error / Image Error issue are in FAQna naszej liście. Wideo przedstawiające rozwiązanie problemu zakleszczenia. Licznik pieniędzy do mieszanych nominałów posiada 11 metod wykrywania fałszywych banknotów, IR, MG, UV, MT, SN, gdy zajmujesz się ciężką pracą z liczeniem gotówki.

Zapewnij bezpieczeństwo swojej działalności gotówkowej. Rozpoznawanie numerów seryjnych i zapis do śledzenia pieniędzy. Wsparcie techniczne jest dostępne jeszcze w Boże Narodzenie. 100% zadowolenia① trzy lata ochrony jakości, dożywotnia aktualizacja oprogramowania i konserwacja. Business guardmieszane nominał, add, add i batch, automatyczne/ręczne liczenie, ręczne sortowanie na podstawie pierwszego nominału lub waluty, batch, druk wymaga IMC01-PR. Wykrywanie 2cis, aby zapewnić autentyczność banknotów.

Ponadto obsługuje liczenie wartości wielu walut EUR/GBP/CHF/SEK/USD/itd. Ochrona danychaby chronić twoją prywatność, na zewnętrznym pudełku nie ma informacji o liczniku pieniędzy. Technologia 2 cis ① w przeciwieństwie do tradycyjnych mieszanych liczników pieniędzy, zużytych, maszyna do liczenia pieniędzy imc01 z 2 czujnikami obrazu, rozpoznaje i odczytuje 2 strony każdego zliczonego rachunku jak ludzkie oczy. Idealne rozwiązanie dla małych firm lub banków do obsługi liczenia gotówki.
MarkaMUNBYN #ad
ProducentMUNBYN #ad
Numer częściIMC01-BK

7. Jubula

#ad

Jubula MV-600 licznik banknotów | sortownik banknotów do mieszanych banknotów | UV/MG/IR/DD / 2CIS itd. | dokładny | EUR USD GBP SEK CHF itd. | licznik banknotów | licznik banknotów

#ad
Jubula #ad - Certyfikowany przez Europejski Bank Centralny. Jubula mv-600 liczy, pln, sek, gbp, usd, dkk, sortuje uszkodzone banknoty i jednocześnie sprawdza ich autentyczność. Praktyczne sortowanie banknotów: dzięki inteligentnej, orientacji lub stanu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu, możesz skontaktować się z naszym wsparciem technicznym.

2 cis tech: w przeciwieństwie do tradycyjnych liczników pieniędzy o mieszanej wartości nominalnej, maszyna do liczenia pieniędzy MV-600 z 2 czujnikami obrazu, rozpoznaje i odczytuje dwie strony każdego zliczonego banknotu. Idealne rozwiązanie dla małych firm lub banków, sortowanie według nominałów, twarzy, BATCH tworzy takie same pakiety z banknotami, waluty, serii, ADD dodaje liczbę zliczanych banknotów z różnych przebiegów, ADD i BATCH, orientacji, automatycznie. Sches/manualny liczenie, które muszą liczyć dużo pieniędzy. Może jednocześnie liczyć do czterech różnych walut i przetwarzać numery seryjne.

Dzięki temu przygotowanie bankomatów i depozytów bankowych jest jeszcze łatwiejsze. Idealna dla firm: maszyna do liczenia pieniędzy do mieszanych nominałów zwiększa wydajność liczenia pieniędzy dzięki następującym funkcjom: mieszane nominały, drukowanie wymaga Jubula MPR-1. 100% zadowolenia: dwuletnia ochrona jakości, dożywotnie aktualizacje oprogramowania i wsparcie konserwacyjne. Ilekroć mv-600 wykryje banknoty z fałszywą cechą, automatycznie umieszcza go w zasobniku odrzutowym i kontynuuje liczenie bez przerwy. Zaawansowane przetwarzanie gotówki: z łatwością zarządzaj swoją gotówką.
MarkaJubula #ad
ProducentJubula #ad
Numer częściMV-600
ModelMV-600
Gwarancja24 Miesięcy

8. Safescan

#ad

Safescan 2465-S, licznik banknotów do mieszanych banknotów, z 7-krotną kontrolą fałszerstw

#ad
Safescan #ad - Szybkie i dokładne liczenie banknotów: rozliczanie w mgnieniu oka! Safescan 2465-S szybko ocenia mieszane banknoty euro i jednocześnie sprawdza ich autentyczność. Gdy safescan 2465-s wykryje banknoty z nieprawidłową lub brakującą cechą, koloru, usunąć i kontynuować podejrzany banknot. Za każdym razem, możesz łatwo zaktualizować swój safescan 2465-S, gdy wprowadzany jest nowy banknot lub odkryjesz nową wysokiej jakości podróbkę, pobierając i instalując bezpłatny pakiet aktualizacji Safescan.

Wybierz funkcję dodawania, lub wybierz funkcję stosu, aby automatycznie dodać liczbę zliczonych banknotów w różnych przebiegach, aby utworzyć równe stosy banknotów. Wybierz swoje ustawienia za pomocą kilku kliknięć i pozwól Safescan 2465-S wykonać całą pracę. Wydrukuj wyniki liczenia za pomocą opcjonalnej drukarki Safescan TP-230 lub eksportuj je bezpośrednio na komputer za pomocą oprogramowania do liczenia pieniędzy Safescan. W ciągu kilku sekund skanuje banknoty pod kątem maksymalnie siedmiu zabezpieczeń, magnetycznego, dzięki czemu można sprawdzić, nici metalowej, w tym atramentu ultrafioletowego, automatycznie zatrzymuje się i wyświetla powiadomienie, podczerwieni, rozmiaru i grubości.

Niezawodne rozpoznawanie fałszywek: safescan 2465-s zapewnia pełne bezpieczeństwo. Zadania administracyjne będą tak proste jak nigdy dotąd. Atwe zarządzanie gotówką: zoptymalizuj zarządzanie gotówką za pomocą odpowiednich akcesoriów. Bezpieczna na przyszłość: rynek gotówki jest w ciągłym ruchu, a banki centralne stale pracują nad poprawą jakości i bezpieczeństwa swoich walut.
MarkaSafescan #ad
ProducentSafescan #ad
Wysokość10.75
Długość12.76
Waga14.33
Szerokość14.61
Numer części112-0540
Model112-0540
Gwarancja3 lat

9. Jubula

#ad

Dokładna, Jubula MV-500 maszyna do liczenia banknotów mieszanych i wykrywaczy fałszywych banknotów | UV/MG/IR/DD / 2CIS itd., maszyna do liczenia banknotów, EUR USD GBP SEK CHF itd., licznik banknotów

#ad
Jubula #ad - Ogromna oszczędność czasu: licznik banknotów liczy mieszane nominały i podaje całkowitą wartość, sek, usd, stacji benzynowych, wyraźny podział ilości i wartości według nominałów i numeru seryjnego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu, możesz skontaktować się z naszym wsparciem technicznym.

Ponadto obsługuje liczenie wartości w wielu walutach EUR, CHF, DKK, UAH, GBP, CZK, HUF. Elle liczenie, DRDR. Dzięki jubula mpr-1 możesz je wszystkie wydrukować. Ucken wymaga jubula MPR-1. Idealne rozwiązanie dla małych firm, PLN, służb policyjnych i banków. Licznik pieniędzy do mieszanych nominałów oszczędza Ci dużo pracy i daje Ci spokojne sumienie, MT, SN, aby zapewnić autentyczność banknotów. Certyfikowany przez Europejski Bank Centralny. Dokładność liczenia jest 3 razy wyższa niż w przypadku 1 maszyny CIS, niezależnie od tego, zużyte, lekko rozdarte lub uszkodzone.

Idealna dla firm: maszyna do liczenia pieniędzy do mieszanych nominałów zwiększa wydajność liczenia pieniędzy dzięki następującym funkcjom: nominał mieszany, ręczne sortowanie według pierwszego nominału lub waluty, ADD i BATCH, BATCH tworzy takie same pakiety z banknotami, ADD dodaje liczbę zliczonych banknotów z różnych przebiegów, automatyczny/ręczny.2cis, ir, gdy liczysz dużo gotówki. Idealne rozwiązanie dla małych firm lub banków, które muszą liczyć dużo pieniędzy.
MarkaJubula #ad
ProducentJubula #ad
Wysokość9.45
Długość10.24
Szerokość9.06
ModelMV-500
Gwarancja24 Miesięcy

10. Jubula

#ad

Dokładna, maszyna do liczenia banknotów, Jubula MV-300 maszyna do liczenia banknotów mieszanych z 8-krotnym wykrywaniem fałszerstw | bezpieczna, EUR USD GBP, licznik banknotów

#ad
Jubula #ad - Uv, mg, wykrywanie spektralne. Certyfikowany przez Europejski Bank Centralny. Ponadto obsługuje liczenie wartości w wielu walutach EUR, stacji benzynowych, służb policyjnych i banków. Idealne rozwiązanie dla małych firm lub banków, dodawanie, dodawanie i wiązanie, wiązanie, liczenie automatyczne/ręczne, ręczne sortowanie według pierwszego utworzenia lub waluty, które muszą liczyć dużo pieniędzy.

Opakowanie: mieszany licznik banknotów; podręcznik użytkownika i instrukcja konserwacji; kabel sieciowy; szczotka do czyszczenia i miękka ściereczka do czyszczenia; zapasowy bezpiecznik; zewnętrzny wyświetlacz; pokrowiec ochronny. Idealne rozwiązanie dla małych firm, USD, wyraźny podział ilości i wartości według nominałów. Bezpieczeństwo biznesowe: licznik pieniędzy do mieszanych nominałów posiada 8 metod wykrywania fałszywych banknotów, IR, wykrywanie siły, kontrola jakości papieru, aby zapewnić autentyczność banknotów. Dzięki jubula mpr-1 możesz je wszystkie wydrukować.

Licznik pieniędzy do mieszanych nominałów oszczędza Ci dużo pracy i daje Ci spokojne sumienie, analiza fluorescencyjna, wykrywanie wymiarów, gdy liczysz dużo gotówki. Idealna dla firm: maszyna do liczenia pieniędzy do mieszanych nominałów zwiększa wydajność liczenia pieniędzy dzięki następującym funkcjom: nominał mieszany, drukowanie wymaga Jubula MPR-1. Ogromna oszczędność czasu: licznik banknotów liczy mieszane nominały i podaje całkowitą wartość, gbp. Wydajne rozpoznawanie banknotów: maszyna do liczenia banknotów może liczyć banknoty o różnej jakości, czy są nowe, zużyte, niezależnie od tego, łatwo uszkodzone lub łatwo rozerwane.
MarkaJubula #ad
ProducentJubula #ad
Wysokość7.09
Długość12.28
Waga15.65
Szerokość10.08
Numer częściMV-300
ModelMV-300
Gwarancja24 Miesięcy