Top 10 Stromausfall Lampe Mit Akku 5 Stunden – Elektryczne latarnie kempingowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Blukar

#ad

Lampa awaryjna na kemping, 5 trybów świecenia, bezstopniowe ściemnianie, czas pracy 8 h + godz., przenośna, wędrówki, Blukar lampa kempingowa LED, super jasna lampa kempingowa z haczykiem, w przypadku

#ad
Blukar #ad - Może być również stosowany jako oświetlenie awaryjne w garażach i piwnicach. Posiada funkcję ściemniania, naciśnij przycisk przez długi czas, aby osiągnąć pożądany poziom jasności. Idealny na kemping, wspinaczkę, wędrówki i inne aktywności na świeżym powietrzu. Super jasna latarnia kempingowa - lampa kempingowa przyjmuje diody led o wysokiej jasności i wysokiej jakości, oświetlenie kąta świecenia 360° bez martwego kąta, stabilne i nieoślepiające.

4 wskaźniki mocy led ułatwiają monitorowanie pozostałej mocy w czasie rzeczywistym kabel do ładowania USB C wchodzi w zakres dostawy. Złącze usb c jest wygodniejsze, a recykling jest przyjazny dla środowiska i niedrogi. Możliwość ponownego ładowania przez usb cwbudowany akumulator wielokrotnego ładowania o dużej pojemności 4000 mah, ładowanie jest szybkie i wydajne, może obsługiwać do 8 godzin + czas pracy po pełnym naładowaniu. Ponieważ można ją łatwo dostosować do różnych środowisk i aktywności na świeżym powietrzu, lampę można zawiesić na namiocie, gałęzi drzewa, jest idealnym towarzyszem na kempingu.5

5 trybów oświetlenia i bezstopniowe ściemnianie - 5 trybów świecenia: ciepłe białe światło 3000 k / naturalne światło 4500 K / zimne białe światło 6500 k / SOS / czerwone światło stroboskopowe. Komfortowe oświetlenie z 3 różnymi temperaturami barwowymi chroni oczy, bez oślepiania i zmęczenia po dłuższym użytkowaniu. Rozproszone oświetlenie wokół korpusu lampy, a źródło światła jest mocne, oświetla namiot lub pomieszczenie w ciemną noc. Konstrukcja przyjazna dla użytkownikapraktyczna konstrukcja uchwytu z metalu i wyposażona w karabińczyk może być trzymany lub zawieszony, na ścianie lub innym stojaku świetlnym.
MarkaBlukar #ad
ProducentBlukar #ad
Wysokość4.76
Długość3.66
Waga0.65
Szerokość3.38
Numer częściK9155
ModelK9155

2. Blukar

#ad

Super jasna, 60 diod LED, ładowana przez USB, lampa namiotowa na kemping,, czas pracy baterii 10 godzin, lampa kempingowa, latarnia kempingowa – 7 trybów świecenia, Blukar Lampa kempingowa LED

#ad
Blukar #ad - Wystarczająca jasność - lampa kempingowa wykorzystuje wysokiej jakości diody LED ze stabilnym źródłem światła. Moc wynosi tylko 5 W, co jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Idealnie nadaje się na kemping, aktywności na świeżym powietrzu, wędrówek, do wędkowania, ale również jako oświetlenie awaryjne.

Składane światło boczne, a za pomocą haczyków na górze mogą być używane jako małe lampy wiszące, które można zawiesić na czubku namiotu, to światło działa jako przenośne światło kempingowe. W zestawie kabel USB do ładowania. 7 trybów oświetlenia - ta lampa kempingowa ma 7 trybów świecenia – światło boczne, światło dolne, wszystkie światła stroboskopowe, światło dolne, małe światło, jasne światło, światło boczne, tryby SOS. Lampa kempingowa ładowana przez usbwbudowany akumulator 3600 mah może wytrzymać do 10+ godzin przy pełnym naładowaniu.

Kąt świecenia 360° zapewnia jasne i miękkie światło, aby oświetlić namiot lub pokój w ciemności. Rozłóż wszystkie światła boczne, aby oświetlić większy obszar. Zmiana jednym kliknięciem, aby w pełni spełnić Twoje wymagania. Przenośne i szerokie zastosowanieprzenośny i trwały, wyjątkowo praktyczny i nie zajmuje dużo miejsca. Wielofunkcyjne światło kempingowe - konstrukcja podwójnego zastosowania.
MarkaBlukar #ad
ProducentBlukar #ad
Wysokość5.51
Długość3.15
Szerokość3.15
Numer częściK9107
ModelK9107

3. Lighting EVER

#ad

Sytuacji awaryjnej,, super jasna, 4 poziomy jasności, LE LED lampa kempingowa przenośna, wędrówek, ładowana lampa z uchwytem i haczykiem, możliwość ściemniania, lampa awaryjna do awarii zasilania

#ad
Lighting EVER #ad - Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby dostosować jasność. Jest przyjazny dla środowiska i nie musisz wydawać pieniędzy na baterie. Może również służyć jako powerbank do tymczasowego ładowania telefonu lub laptopa. Wiszące światło: za pomocą haczyka na podstawie i metalowego uchwytu na górze można zawiesić latarnię, aby oświetlić większy obszar.

Stopień ochrony ip44 oznacza, że latarnia jest zabezpieczona przed pryskającą wodą pod każdym kątem. Wskazówka: obudowa latarni może zostać odkręcona, aby uzyskać jaśniejsze oświetlenie. Wodoszczelna lampa kempingowa: nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu w lekkim deszczu lub śniegu. Możliwość przyciemniania za pomocą 4 trybów świecenia: barwa światła może zmieniać się wraz z trybem migania na zimną biel, ciepłą biel i neutralną biel.

Super jasna lampa kempingowa: jasność osiąga do 1000 lumenów, nadaje się do rodzinnych lub innych zajęć grupowych, równa 75 w lampom halogenowym, w których wymagana jest wysoka jasność, np. Grillowanie lub imprezy. Nieprzezroczysta obudowa zewnętrzna przyczynia się do emisji delikatnego światła z oślepianiem. Oszczędność pieniędzy: wbudowana bateria litowa 4400 mah umożliwia ładowanie latarni za pomocą kabla USB.
MarkaLighting EVER #ad
ProducentLE #ad
Wysokość8.27
Długość8.07
Waga2.67
Szerokość3.54
Numer części3300008-2
Model3300008-2
Gwarancja2 lata gwarancji producenta od daty zakupu.

4. YFW

#ad

Lampa kempingowa LED, 4 tryby świecenia, 5200 mAh, lampa kempingowa do wędrówek, latarnia kempingowa, ładowana przez USB, sytuacji awaryjnych, bezstopniowe ściemnianie i wbudowany silny magnes

#ad
YFW #ad - Wbudowany powerbank 5200 mahta ładowalna latarnia z wyjściem usb dc 5 v/2, 1 a szybko ładuje telefon komórkowy i inne urządzenia podczas wędrówek lub na kempingu za pomocą podwójnego kabla USB do ładowania. Silniejsze magnesy i haczyki - latarnię led można przymocować do silnika, na spodzie samochodu lub w innych miejscach z żelaza.

Wodoszczelnośćpyłoszczelne i wodoszczelne wyposażenie zapewnia całkowitą ochronę przed wnikaniem wody i kurzu. Do smartfonów z systemem iOS i Android z dołączonym kablem micro USB. Lekka i elastyczna konstrukcjawaga tylko do 184 g, bardzo poręczna i nie zajmuje dużo miejsca, bardzo lekka i stabilne uchwyty sprawiają, przenośna i trwała, że jest idealnym towarzyszem do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Idealne zastosowanie we wszystkich ciemnych miejscach, pikniku, podczas wędrówek, nocnego wędkowania, na kempingu, tryb migający czerwony można używać jako wyraźnego wizualnego alarmu SOS. Co więcej, naturalny kolor i migający czerwony stroboskop. Wytrzymałe haczyki można zawiesić wszędzie tam, gdzie są potrzebne. 4 tryby świeceniabiały, zwłaszcza w pomieszczeniach, ciepły kolor, polowania itd.
MarkaYFW #ad
ProducentYFW #ad
Wysokość3.35
Długość3.15
Szerokość3.15
Numer częściB-1
ModelB-1

5. YFW

#ad

Wbudowany silny magnes i bezstopniowe ściemnianie, Home, wędkowania, lampa kempingowa do wędrówek, YFW Lampa kempingowa LED, 4 tryby świecenia, ładowana, latarnia kempingowa o pojemności 5200 mAh

#ad
YFW #ad - Długi czas świecenia lampy kempingowe z możliwością ponownego ładowania są wbudowane w powerbank o pojemności 5200 mAh, dzięki czemu można ładować telefon komórkowy i inne urządzenia podczas wędrówek lub na kempingu. Idealne zastosowanie we wszystkich ciemnych miejscach, w szczególności na kempingu, polowania itd.

Unikalna funkcja oświetlenia latarnia kempingowa led z unikalną bezstopniową funkcją ściemniania. Ponadto migający czerwony tryb może być używany jako wyraźny wizualny alarm SOS. Lekka i elastyczna konstrukcja waga tylko 184 g, przenośna i trwała, wyjątkowo poręczna i nie zajmuje dużo miejsca. 4 tryby świecenia lampa kempingowa o białym, podczas wędrówek, nocnego wędkowania, pikniku, ciepłym kolorze i naturalnym kolorze.

Mocniejsze magnesy i konstrukcja haczyka - lampa kempingowa jest wyposażona w wbudowany magnes, na spodzie samochodu lub w innych miejscach. Od najniższej do najwyższej jasności można ustawić żądaną jasność i barwę światła oraz funkcję pamięci dla jasności jasnych kolorów. Latarnia led posiada certyfikat IP66 dla wodoszczelności i pyłoszczelności. Za pomocą haczyka można go powiesić na namiocie, który znajduje się na silniku, gałęzi lub stojaku.
MarkaYFW #ad
ProducentYFW #ad
Waga0.42

6. klarus

#ad

Możliwość ponownego ładowania, wędrówek awaryjnych, 750 lumenów, IPX5 do namiotów, KLARUS CL2 wielofunkcyjna lampa kempingowa, latarnia kempingowa z 7 trybami oświetlenia, 10400 mAh, wędkowania

#ad
klarus #ad - Składana żarówka 90 stopni: maksymalna jasność 750 lumenów, można dowolnie zmieniać kierunek światła, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z oczami lub przeszkadzać innym. 7 trybów świecenia: lampa kempingowa ma 7 trybów świecenia, białe ciepłe światło niskie, białe ciepłe światło średni, SOS, czerwone miganie. Szeroka gama ciepłych świateł z regulowaną jasnością chroni oczy, białe zimne światło wysokie, latarka, białe ciepłe światło wysokie, dzięki czemu oczy nie będą długo oślepiane i zmęczone.

Zawiera konwerter c-l i funkcję power bank, można ładować telefon komórkowy z systemem Android, a nie i nie i nie i nie oraz urządzenia telefoniczne w sytuacjach awaryjnych. Możliwość ponownego ładowania i power bank: lampy kempingowe można ładować. Ta latarnia kempingowa jest wyposażona w wbudowaną baterię o dużej pojemności, aby zwiększyć poziom martwego telefonu, aby chronić Cię przed kontaktem. Rozszerzenie/złożenie żarówki, 4 sztuki żarówek z regulacją o 90°, można ją powiesić na namiocie / postawić na stole.

Atwy w obsłudze: wystarczy jeden przycisk do sterowania trybami oświetlenia, aby przełączyć się na każdą statuicję. Duża pojemność 10400 mah: ta lampa kempingowa z możliwością ponownego ładowania jest zaprojektowana z myślą o żywotności do 60 godzin i jest idealna do wszystkich możliwych scenariuszy wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: gabinet, garaż, kemping, kolację, kuchnia, warsztat, piknik itp. Ponadto ma tylko 56 x 56 x 222 mm i waży 420 g, dzięki czemu można go nosić w dłoni lub zawiesić na każdym haczyku, który znajdziesz lub po prostu odłożyć na bok, łatwe rozszerzenie lub złożenie latarni, wszystko bez wysiłku.
Markaklarus #ad
ProducentKLARUS #ad
Wysokość8.74
Długość2.2
Szerokość2.2
Numer częściEU-CL2
ModelCL2

7. AUIFFER

#ad

W przypadku awarii namiotu, lampa namiotowa, AUIFFER 6 trybów ładowania, w sytuacjach awaryjnych itd. klasa energetyczna A+++, do użytku na zewnątrz, dwukierunkowy hak, przenośna lampa kempingowa LED z powerbankiem, wielofunkcyjna lampa kempingowa

#ad
AUIFFER #ad - Wiatło przednie ma tryb światła drogowego i światła mijania, bezpieczna w wietrznych warunkach. Lampa kempingowa. Wszechstronne zastosowanie - nasza latarka kempingowa z korbą na baterie jest wszechstronna i może być używana w pomieszczeniach jako lampa biurkowa, wędkarstwo, na kemping, jako zestaw survivalowy, polowanie, lampa kempingowa lub lampka nocna. Gumowa struktura została zaprojektowana z myślą o wodoszczelności i stabilności, funkcja IPX-4, aby zmienić tryb oświetlenia.

To dobry wybór. Zewnętrzna lampa kempingowa nadaje się również do wędrówek, w sytuacjach awaryjnych, do jazdy na rowerze, wspinaczkę górską, do samochodów i innych aktywności na świeżym powietrzu. Atwa do przenoszeniaprzenośna lampa kempingowa led ma mały i praktyczny uchwyt, wyjątkowo praktyczna i nie zajmuje dużo miejsca, może powiesić lampę kempingową wszędzie, waży tylko 440 g, wygodny uchwyt z dwukierunkowym haczykiem, również może być używana do ostrzeżenia pojazdów na ulicy w deszczowe dni, aby chronić Twoje bezpieczeństwo. Adowalna i powerbanklampa kempingowa led z możliwością ponownego ładowania, światło kempingowe ładowane przez port USB, pojemność akumulatora do ładowania, korbka, 5 godziny i w nagłych przypadkach może służyć również jako power bank smartfona lub urządzeń mobilnych, latarka, czas rozładowania 3, czas ładowania 5 godzin, co jest bardziej energooszczędne i przyjazne dla środowiska.6

6 trybów oświetleniawielofunkcyjna lampa kempingowa zasilana bateriami ma 6 trybów, lampę kempingową wystarczy nacisnąć gumowy przełącznik, światło boczne ma tryb wysoki i niski, czerwone światło ostrzegawcze i stroboskop tryb SOS. Wspaniały prezent - lampy kempingowe oprócz naszego własnego użytku w naszym codziennym życiu, przyjaciołom i krewnym na specjalne okazje, to oświetlenie namiotowe może być również podarowane naszej rodzinie, Nowy Rok, Boże Narodzenie, takie jak Halloween, urodziny itd.
MarkaAUIFFER #ad
ProducentAUIFFER #ad
Waga0.99
Numer częściH261
ModelH261

8. Lighting EVER

#ad

Latarnia ogrodowa LED, wodoszczelna IPX4 do użytku na zewnątrz, 1000 lm, lampa awaryjna, LE lampa kempingowa, z możliwością ściemniania, do nagłych przerw w zasilaniu, 3 stopnie jasności

#ad
Lighting EVER #ad - 4 tryby świecenia:- zimna biel, ciepła biel, tryb łączony, migające światło. Oprócz migającego światła wszystkie z możliwością ściemniania. Niskie koszty eksploatacji:- Światło zimne białe na 18, ciepłe białe na 25 i łączone na 12 godzin. Zasilany bateriami:- potrzebne są trzy baterie D, ale nie są dołączone do zestawu. Odporna na wstrząsy i na zarysowania. Pokryta gumą obudowa, IPX4, odporna na zachlapanie. Uchwyt:- strona wierzchnia jest wyposażona w duże, gumowe uchwyty, spodnia strona ma mały haczyk.
MarkaLighting EVER #ad
ProducentLighting EVER #ad
Wysokość7.24
Długość3.74
Waga0.9
Szerokość3.46
Numer części3300002
Model3300002
Gwarancja2 lata.

9. Lighting EVER

#ad

2600 mAh, Lighting Ever lampa robocza USB, Powerbank, klasa wodoszczelności: IPX4, klasa energetyczna A+, nadaje się na kemping, ładowalna do 500 lm

#ad
Lighting EVER #ad - Przydatne:klasa wodoszczelności: IPX4, z uchwytem do przenoszenia, haczykiem i wskaźnikiem stanu baterii. Uniwersalna lampa:reflektor, latarnia kempingowa, oświetlenie robocze i światło ostrzegawcze. Powerbank:Ładowanie baterii przez usb, które może również ładować inne urządzenia z wejściem USB. Czerwone światło:ciągłe lub migające ostrzegawcze światło. Białe światło. Reflektor o dwóch poziomach jasności, ściemnianym świetle roboczym z kołem roboczym o 360° i 180°.
MarkaLighting EVER #ad
ProducentLighting EVER #ad
Wysokość3.23
Długość6.61
Waga0.34
Szerokość3.54
Numer części3300019
Model3300019
Gwarancja2 lata.

10. Lepro

#ad

Wędrówek, 4 tryby świecenia, wędkowania itd, w sytuacjach awaryjnych, wodoodporna lampa awaryjna w przypadku awarii zasilania, reflektor do wyszukiwania na baterie, Lepro Lampa kempingowa, bardzo jasna lampa zewnętrzna, 1500 lumenów

#ad
Lepro #ad - Na podstawie znajduje się haczyk i metalowe uchwyty. Lampa wisząca i wodoszczelna: można ją zawiesić na obu końcach z lub bez abażuru. Klasa ochrony ipx4, wędkowanie, wędrówki, dlatego bardzo dobrze nadaje się na kemping, spacery z psem itd.

Półprzezroczysta obudowa płyty umożliwia latarniom emitowanie gładkiego światła bez oślepiania. Ponadto możliwe jest bezstopniowe ściemnianie i tonowanie poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przełącznika. Lampa kempingowa o wysokiej jasności: dzięki jasności do 1500 lumenów maks. Nie ma potrzeby czekać kilka godzin i zaoszczędzić czas. Zakres dostawy: 1 lampa kempingowa LED. Latarnia z 4 trybami ściemniania: zimna biel, ciepła biel, kombinowane i migające czerwone światło.

Jesteśmy przekonani, że pokochasz tę latarenkę kempingową LE. I kątowi świecenia 360 stopni latarnia zapewnia wystarczającą jasność do aktywności na świeżym powietrzu lub nagłej awarii zasilania. Zasilanie bateryjne: latarnia jest zasilana 3 bateriami D nie wchodzą w zakres dostawy, dzięki czemu można używać baterii w przypadku awarii zasilania.
MarkaLepro #ad
ProducentLepro #ad
Wysokość7.48
Długość3.98
Waga1.06
Szerokość3.98
Numer częściPR330033
ModelPR330033
Gwarancja2 jahre herstellergarantie ab kaufdatum.