Top 10 Step Counter Bracelet – Krokomierze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Omron

#ad

Czarny, Omron Walking Style IV krokomierz

#ad
Omron #ad - Czujnik 3dd zapewnia najwyższą dokładność pomiaru ^ wyświetlanie na ekranie podczas codziennyie pokonanych krokówch czynności, dystansu i tryb spalonych kaloriiver brzucha ^ tryb aerobic kalorii: automatycznie wykrywa szybsze kroki i osobno je wyświetla zwraca uwagę ten sprzedawany osobno z tryb ^ tryb Event czteroprzewodowawydarzeń: Pomiar samoddzielne nawet określonych działańzdefiniowanych aktywności ^ pamięć 7 dni pamięciowa.
MarkaOmron #ad
ProducentOmron #ad
Wysokość2.24
Długość1.65
Waga0.05
Szerokość0.51
Numer częściHJ-325-EBK_schwarz
ModelHJ-325-EBK

2. 3DActive

#ad

A420S czarny z klipsem, 3DActive 3D-FitBudd, prosty krokomierz z klamrą i smyczą

#ad
3DActive #ad - Dokładny pomiar – jest wyposażony w zaawansowaną technologię czujników trójosiowych 3d – o wiele dokładniejszy niż większość krokomierzy. Krokomierz zasypia automatycznie, gdy się nie poruszasz, budzi się automatycznie i liczy kroki po ponownym ruchu. Jest gotowy do użycia bezpośrednio z opakowania.

Technologia trójosiowego czujnika 3d jest znana z tego, dół, że zapewnia doskonałą dokładność podczas czytania kroków w każdej pozycji – w górę, płasko na boku lub pod każdym kątem. Prosty i łatwy w użyciu – krokomierz 3d tylko do wykonywania kroków. Prosta funkcjonalność i konstrukcja sprawiają, aby osiągnąć swój cel fitness. Ledź swoje codzienne kroki – stworzone z myślą o prostocie, wystarczy nacisnąć przycisk z tyłu, co motywuje Cię do osiągnięcia celu fitness. Wiele opcji noszenia – klamra do torebki lub bioder, do noszenia na szyi lub do kieszeni lub torby.

W zestawie akumulator – ciesz się doskonałym czasem pracy baterii. Jest to najprostszy krokomierz na początku, kobiet, dzieci i osób starszych, którzy chcą śledzić swoje kroki i pozostać zmotywowanym, że jest przyjazna dla użytkownika dla mężczyzn, gdy nie chcesz skomplikowanych ustawień. Koniec z innymi skomplikowanymi programami, ale skutecznie liczy kroki, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje postępy również w podróży, aby rozpocząć pracę. Bardzo duży wyświetlacz – dzięki pełnoekranowemu wyświetlaczowi można wyraźnie i łatwo odczytać cyfry.
Marka3DActive #ad
Producent3DActive #ad
Wysokość1.5
Długość2.36
Waga0.05
Szerokość0.47
Numer częściGM-MI44-U8RE
ModelA420S

3. AVTREK

#ad

AVTREK Precyzyjny krokomierz 3D, mini krokomierz do spacerów lub biegania na świeżym powietrzu czarny

#ad
AVTREK #ad - Długa żywotność baterii: wysokowydajna bateria japan maxell cr2032 ma żywotność ok. Wymiana baterii jest prosta. Precyzyjny i wygodny: krokomierz 3d z klipsem wykorzystuje wysoce niezawodny czujnik, wyprodukowany w usa. Wspaniały sposób na realizację codziennych celów fitnessowych.

Jasne podświetlenie led: dzięki naszemu mini krokomierzowi można odczytać kroki lub godzinę nawet po zmroku podświetlenie LED działa tylko od 18. 00 do 6. 00 rano. Prosty krokomierz bez aplikacji i telefonu komórkowego: prosty krokomierz z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, bez konieczności ładowania i bez konieczności pobierania aplikacji na smartfon. Czujnik jest wyposażony w zaawansowany algorytm korekcji błędów, który jest dokładniejszy niż większość krokomierzy.

Dokładny czas: dzięki temu krokomierzowi fitness nie musisz nosić telefonu podczas treningu, wystarczy krótko nacisnąć przycisk, aby sprawdzić czas regulacja 12 24 godzin. Przymocuj go do pasa spodni lub paska, noś go wokół szyi lub przechowuj w kieszeni. Rubokręt do otwierania komory baterii wchodzi w zakres dostawy. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga. Roku w oparciu o średnie zużycie wynoszące 8 godzin dziennie.
MarkaAVTREK #ad
ProducentAVTREK #ad
Wysokość0.79
Długość2.17
Waga0.09
Szerokość1.65
Gwarancja6 Miesiące

4. PULOX

#ad

Pedometr Pulox PS-100 z czujnikiem 3D w kolorze zielonym

#ad
PULOX #ad - Jeśli krokomierz pokazuje wynik +/- 10 kroków, działa prawidłowo. Aby sprawdzić, czy krokomierz jest prawidłowo umieszczony, należy wykonać 100 kroków i policzyć. Dzięki temu można idealnie kontrolować, jak dużo poruszasz się w ciągu dnia i zyskujesz lepszą świadomość swojego ruchu.

Do 99 999 kroków, przycisk resetowania do resetowania. Umieść krokomierz na nowo, jeśli odchylenie będzie większe i policz ponownie. Krokomierz motywuje do dodatkowego ruchu, zapisując kroki i zapewniając tym samym bezpośrednie doświadczenie sukcesu. Noś go podczas uprawiania sportu, na zakupy lub w pracy. Pulox krokomierz 3d z czujnikiem przyspieszenia do liczenia kroków i do prostej, szybkiej kontroli ruchu w codziennym życiu. Cznie z baterią i paskiem do noszenia. Urządzenie automatycznie zapobiega liczeniu nieprawidłowo wykonanych kroków.
MarkaPULOX #ad
ProducentPulox #ad
Wysokość1.57
Długość2.36
Waga0.04
Szerokość0.39
Numer części20173333
ModelPS-100

5. LEBEXY

#ad

LEBEXY Krokomierz, kalorie, obsługa, bez Bluetooth/aplikacji/telefonu komórkowego, tracker fitness, krokomierz 3D z dużym wyświetlaczem, zwycięzca testu, licznik kroków, prosty krokomierz, dystans

#ad
LEBEXY #ad - Dokładnośćo wiele dokładniejsze niż większość krokomierzy. Długa żywotność bateriidołączona bateria może wytrzymać do 9 miesięcy. Ledź swoje codzienne kroki, kalorie, odległość. Jeśli osiągniesz swój cel kroku, dostępne są wskazówki dźwiękowe i wizualne.

Porównaj swoje wyniki i zobacz poprawę. Duży wyświetlaczkrokomierz ma duży wyświetlacz, cyfry na nim są wyraźne, bardzo przyjazne dla seniorów. Krokomierz lebexy z technologią czujnika chodzenia 3d, dzięki czemu nie liczy się nieprawidłowo kroków i możesz umieścić krokomierz w dowolnym miejscu – na biodrach, w torbie lub torbie z dołączonym mocnym klipsem i paskiem.

7-dniowy dziennik pamięcina dużym, czytelnym wyświetlaczu można wyświetlić wyraźny przegląd wyników z ostatnich siedmiu dni. Jest to najlepszy sposób, aby utrzymać motywację dla Ciebie. Bez bluetooth, telefonu komórkowego i aplikacjiŁatwa konfiguracja, możesz spędzać czas na ćwiczeniach zamiast na nauce nowych technik. Krokomierz może zwiększyć chęć do biegania lub też pomóc w odchudzaniu.
MarkaLEBEXY #ad
ProducentLEBEXY #ad
Waga0.11
GwarancjaMały

6. flintronic

#ad

Mężczyzn, biegania, ładowany przez USB, Flintronic Krokomierz do chodzenia, biały, sportu, dzieci, dla seniorów, do chodzenia, licznik kroków z dużym ekranem, krokomierz 3D, dokładny krokomierz ze smyczą

#ad
flintronic #ad - To ustawienie może wydłużyć żywotność baterii. Dokładny odczyt i 5-stopniowa korekcja błędów - krokomierz jest wyposażony w zaawansowaną technologię czujnika 3d – ta technologia czujnika została zaprojektowana tak, ignoruje kroki poniżej 5. Dzięki konstrukcji klipsa z tyłu można ją wszędzie zamocować.

Liczy się dopiero wtedy, aby zapewnić doskonałą dokładność odczytu kroków w dowolnej pozycji góra, boki lub pod dowolnym kątem. Naukowo mówiąc, dół, gdy wykonasz 5 kroków z rzędu. Słynny z seksu, może liczyć do 99 999. Wysokiej jakości materiał abs - krokomierz flintronic jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, jest odporny na zużycie, wytrzymały i trwały. Wbudowana wtyczka usb - ten krokomierz można łatwo naładować za pomocą dowolnego adaptera usb lub komputera, nie jest wymagany kabel do ładowania ani stacja dokująca. Jest tylko jeden przycisk do uruchomienia krokomierza lub do usuwania kroków na zero.

W zakres dostawy wchodzi również pasek do noszenia, za pomocą którego można go zawiesić na szyi, aby jeszcze wygodniej go nosić. Szerokie zastosowanie - krokomierz jest bardzo łatwy w obsłudze i można rozpocząć liczenie kroków po włączeniu. Jeśli nie poruszasz się, krokomierz automatycznie przełącza się w tryb uśpienia; po rozpoczęciu chodzenia system aktywuje się automatycznie, a kroki są liczone. Atwy do przenoszenia - krokomierz jest mały i uroczy i nie zajmuje dużo miejsca.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-eu #ad
Wysokość0.87
Długość3.94
Waga0.11
Szerokość2.76
Numer częściLEU-3481221
Gwarancja6 miesięcy

7. mizikuu

#ad

Brak Bluetooth, krokomierz, pamięć 30 dni, mizikuu Krokomierz, odległości, z klipsem i taśmą do pomiaru kroków, normalnych i aerobowych kroków oraz spalonych kalorii

#ad
mizikuu #ad - Atwy w obsłudze i łatwy w obsłudze: nieustannie rejestruje twoją aktywność po aktywacji, aby utrzymać Cię na kursie podczas długoterminowych celów fitness lub rehabilitacyjnych. Dokładność: śledź swoje codzienne kroki, spalone kalorie, dystans i czas treningu.

Przymocuj go do torby lub bioder, kompaktowy, jak chcesz: lekki, noś go wokół szyi lub umieść w kieszeni lub torbie. Pamięć 30 dni: automatyczny reset o północy dla codziennych restartów – ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne po osiągnięciu celu kroku, wbudowany zegarek, 30-dniowy protokół pamięci, mocny klips zapewnia bezpieczne trzymanie, który łatwo odczytuje wydajność poprzedniego dnia. Można ją nosić tak, trwały i wodoodporny.

Bezproblemowy, automatyczny licznik czasu ustawia się o północy i uruchamia wszystkie liczniki dnia. Na dużym, czytelnym wyświetlaczu można wyświetlić wyraźny przegląd wyników z ostatnich trzydziestu dni i w ten sposób bezpośrednio śledzić postępy. Ledź swoje codzienne kroki: jogging lub bieganie w dowolnej pozycji i bez użycia smartfona, Bluetooth lub aplikacji. Posiada tylko jeden przycisk resetowania, aby usunąć kroki do zera.
Markamizikuu #ad
Producentmizikuu #ad
ModelP+JBQ-Black

8. flintronic

#ad

Do chodzenia, Flintronic Krokomierz do chodzenia, dla seniorów, prosty krokomierz, mini krokomierz, sportu, mężczyzn, krokomierz 3D, biegania, dokładny krokomierz z smyczą na klips, dzieci

#ad
flintronic #ad - Atwa obsługa i szerokie zastosowanie krokomierz jest bardzo łatwy w obsłudze i można rozpocząć liczenie kroków po włączeniu. Jeśli nie poruszasz się, krokomierz automatycznie przechodzi w tryb uśpienia; po rozpoczęciu pracy system zostanie automatycznie aktywowany i liczone kroki. Jesteśmy przekonani, z procesem ochrony przed zużyciem, że krokomierz Flintronic będzie idealnym wyborem! Wysokiej jakości materiał abs - krokomierz flintronic jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, wytrzymały i trwały.

Słynny z seksu, dół, ignoruje kroki poniżej 5. Proste funkcje i konstrukcja umożliwiają łatwe użytkowanie przez osoby o wszystkich potrzebach – mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy z celami fitness/ćwiczeniami. Może łatwo i skutecznie liczyć kroki i wyświetlić postępy w treningu na ekranie, aby pomóc Ci zrozumieć sytuację treningową dnia i zmotywować Cię do osiągnięcia celów fitnessowych.

Posiada tylko jeden przycisk do uruchamiania kroków / usuwania kroków na zero. Dokładny odczyt i 5-stopniowe rozwiązywanie błędówkrokomierz wykorzystuje zaawansowaną technologię czujnika 3d - ta technologia czujnika została opracowana, aby zapewnić doskonałą dokładność odczytu kroków w dowolnej pozycji góra, boki lub pod dowolnym kątem. To ustawienie może wydłużyć żywotność baterii. Ledzenie w czasie rzeczywistym i motywacja do fitnessu - krokomierz nie ma skomplikowanych programów. Bateria cr2032 wchodzi w zakres dostawy i energooszczędna - produkt zawiera baterię guzikową CR2032.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-eu #ad
Wysokość0.87
Długość3.94
Waga0
Szerokość2.76
Numer częściLEU-3320168
Model1
Gwarancja6 Miesiące

9. Sunshine smile

#ad

Mini pierścień, krokomierz, prosty dla seniorów, prosty krokomierz, prosty krokomierz, krokomierz, Sunshine smile dokładny elektroniczny krokomierz, dla kobiet i mężczyzn, Krokomierz do chodzenia

#ad
Sunshine smile #ad - Duży wyświetlacz liczbowy: śledź czas dzięki wbudowanemu zegarkowi na dużym, czytelnym ekranie za pomocą jednego przycisku przeglądania. Wystarczy nacisnąć przycisk i rozpocząć pracę dzięki zaawansowanej technologii czujnika 3D, łatwy do zobaczenia, która zapewnia doskonałą dokładność w krokach odczytu.

Prosty i trwały, dobry do rejestrowania codziennych kroków za pomocą tego mini przenośnego cyfrowego krokomierza 3D. Wietny prezent: Śledź swoje codzienne czynności z dokładnością, dzieci i osób starszych, gdy są noszone w każdej pozycji. Wysoka jakość: materiał abs zapewnia poczucie komfortu podczas dotykania. Bardzo łatwe rejestrowanie codziennych kroków za pomocą tego przenośnego cyfrowego krokomierza 3D.

Prosty i przydatny: ten sportowy krokomierz 3d jest łatwy w obsłudze, łatwy do przenoszenia, łatwy w obsłudze i resetowaniu. Praktyczny w obsłudze: ten nóż krokowy ma wiele opcji noszenia. Przymocować do kieszeni spodni lub bioder, nosić wokół szyi lub włożyć do torby lub torby. Naprawdę piękny prezent dla mężczyzn, kobiet, którzy chcą monitorować swoje codzienne czynności. Ten krokomierz fitness Tracker jest łatwy do odczytania, całkowicie bezgłośny podczas biegania.
MarkaSunshine smile #ad
ProducentSunshine smile #ad
Waga0.07
Gwarancja65 EU

10. HIQE-FL

#ad

Dokładny krokomierz, krokomierz bez aplikacji i telefonu komórkowego, HIQE-FL Mini krokomierz, krokomierz dla kobiet i mężczyzn, prosty, do biegania,, krokomierz 3D z klipsem i paskiem do zawieszenia

#ad
HIQE-FL #ad - Ten krokomierz fitness jest łatwy do przeglądania i wykorzystuje elektroniczne liczenie wibracji indukcyjnych 3D. Atwy do przenoszenia: ten krokomierz ma kilka opcji noszenia, pasek z akcesoriami można nosić na szyi, oryginalny klips w talii można złożyć w talii lub pasku, nosić na szyi, które można włożyć do torby, a także włożyć do torebki.

Dzięki temu przenośnemu cyfrowemu minikrokomierzowi 3D możesz łatwo rejestrować swoje codzienne kroki. Jest to bardzo dobry prezent dla wszystkich w tym dzieci. Wysoka jakość: wykonany z wysokiej jakości materiałów, prosty i trwały, może wnieść ludziom przyjemny nastrój. Ten przenośny cyfrowy krokomierz 3D nadaje się do rejestrowania dziennego tempa. Zakres zastosowania: jeśli wszędzie nosisz mini krokomierz 3D, możesz dokładnie śledzić swoje codzienne życie.

Wyświetlanie dużej liczby: użyj wbudowanego zegara, aby śledzić czas na ekranie za pomocą jednego przycisku. Atwy i praktyczny: ten mini krokomierz 3d jest łatwy w obsłudze, łatwy do przenoszenia, łatwy w obsłudze i resetowaniu. Wystarczy nacisnąć przycisk i rozpocząć pracę z zaawansowaną technologią 3D, łatwy do oglądania, aby zapewnić dokładność odczytu krokomierza.
MarkaHIQE-FL #ad
ProducentHIQE-DE #ad
Waga0.07
Numer częściHIQE-DE08
ModelHIQE-DE08
GwarancjaNie dotyczy