Top 10 Rollsitz Für Gartenarbeit – Stołki ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Midyb

#ad

Nośność do 150 kg, taboret ogrodowy, taboret ogrodowy ze składaną torbą roboczą, składany, 59 x 28 x 49 cm zielona, z poduszką z pianki EVA, ławka do kolana 2 w 1, Midyb Ławka na kolana do prac ogrodowych

#ad
Midyb #ad - Maksymalne obciążenie: do 150 kg. Idealny prezent nasza ławka na kolana do prac ogrodowych z metalu to praktyczny prezent, który możesz podarować swoim bliskim i przyjaciołom podczas wakacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Wielofunkcyjny stołek ogrodowy praktyczna ławka na kolana do prac ogrodowych może skutecznie chronić kolana, może być używana jako krzesło do siedzenia lub klęczenia na stołku ogrodowym do pracy.

Poduszka do siedzenia posiada również wygodną piankę EVA, która skutecznie odciąża kolana. Wielofunkcyjna torba na narzędzia składany stołek ogrodowy z 1 dużą torbą na narzędzia z 3 kieszeniami, bardzo wygodnie wkładać i wyjmować narzędzia w dowolnym momencie, aby utrzymać porządek narzędzi. Produkt objęty jest roczną gwarancją. Wysokiej jakości materiał Ławka na kolana do prac ogrodowych jest wykonana z wysokiej jakości żelaznej rury.

Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, 5 cm. Atwe przechowywanie Ławkę do prac ogrodowych można łatwo złożyć, łatwy do przenoszenia i przechowywania. Może pomóc ci się zrelaksować i złagodzić stres, gdy prace ogrodowe są męczące. Wymiary po złożeniu wynoszą tylko 58 × 27 × 12, kompaktowo, nie wymaga montażu, szybko się otwiera, zamyka i schować. Dzięki zapięciu na rzepy zestaw można bezpiecznie zawiesić na stołku.
MarkaMidyb #ad
ProducentMidyb #ad
Wysokość24.21
Długość5.31
Waga6.61
Szerokość12.01
Numer części41000
Model41000

2. COSTWAY

#ad

COSTWAY Ławka ogrodowa 2 w 1, obciążenie do 150 kg, stołek ogrodowy, zielona, pomoc w kolanach, ochrona kolan, składany, taboret roboczy z poduszką EVA i 2 kieszeniami na narzędzia, 58 x 27,5 x 50 cm

#ad
COSTWAY #ad - Na szczęście ławeczka jest podtrzymywana na wytrzymałej, malowanej proszkowo metalowej ramie, która zapewnia dużą nośność 150 kg. Wszechstronne zastosowanie to praktyczne siedzisko ogrodowe może być nie tylko idealnym pomocnikiem podczas prac ogrodowych, kempingu, wędkowania itd.

Składana i przenośna konstrukcja Ławkę ogrodową można złożyć w ciągu kilku sekund do kompaktowego rozmiaru. Ponadto waży tylko 3 kg i dlatego jest łatwy do przenoszenia i przechowywania. Będzie to również dobry prezent dla ogrodników, ale może być również używane do prac naprawczych, którzy chętnie pielęgnują kwiaty lub uprawiają rośliny. Wystarczy jedynie ścisnąć uchwyty sprężynowe i złożyć obie nogi. Wygodne siedzenie i klęczenie - składane siedzisko ogrodowe jest wyposażone w wodoodporną wyściółkę EVA, która skutecznie zmniejsza bolesny nacisk podczas aktywności w ogrodzie.

Nowa wersja w oparciu o stary model rozmiar poduszki jest szerszy, a boczne kieszenie większe. Wielofunkcyjna konstrukcja 2 w 1 ten składany taboret ogrodowy może być używany na dwa różne sposoby, dzięki czemu prace ogrodowe będą łatwiejsze. W zależności od potrzeb można je również zdjąć. Praktyczne kieszenie na narzędzia i stabilna struktura przenośna ławka na kolana jest wyposażona w 2 duże kieszenie na narzędzia z 8 przegródkami, dzięki czemu Twoje narzędzia ogrodowe są zawsze pod ręką.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość19.69
Długość22.83
Waga6.61
Szerokość10.83

3. Sekey

#ad

Sekey 2 w 1 XXL ławka na kolana do prac ogrodowych, regulacja wysokości, ławka ogrodowa, 60 x 49 x 27,5 cm, z torbą na narzędzia, zielona, tapicerowany taboret ogrodowy, składana

#ad
Sekey #ad - Dzięki rozszerzonemu siedzisku można się łatwo i łatwo przesuwać. Zakres dostawy: wytrzymałe i lekkie siedzisko ogrodowe 60 x 27, torba na narzędzia 32, 5 cm/20, 5 x 32, 4 gumowe nóżki i instrukcja obsługi EN, DE, fr, 5 x 79 cm, 5 cm, ES, IT. Worek jest zdejmowany i ma 4 duże kieszenie na narzędzia ogrodowe, szczypce i obcinarka ręczna.

Atwe składanie: nie wymaga montażu, łatwe przechowywanie i transport, szybkie otwieranie i zamykanie składane lub składane, łatwe zatrzaskiwanie bocznych drążków bez większego wysiłku. Duże torby na narzędzia: nie martw się o zbyt wiele narzędzi podczas prac ogrodowych, takie jak maszynki do strzyżenia, usuwanie chwastów, ręczna, taśma ogrodowa, cienkie łopatki, opakowania nasion, taboret ogrodowy jest wyposażony w duże kieszenie na narzędzia. Szerokie, wygodne składane siedzisko: ogrodowa poduszka na kolana została ulepszona i poszerzona, aby stworzyć więcej miejsca i pozostać komfortowym przez dłuższy czas.

Po odwróceniu ławki można wygodnie usiąść na krześle. Po rozłożeniu ławeczki uklęknij na miękkiej wyściółce, która utrzymuje kolana z dala od podłogi i łagodzi ból. 4 gumowe nóżki na spodzie taboretu służą ochronie zielonych roślin i metalu przed zużyciem i poślizgiem. Wielofunkcyjne: krzesło wielofunkcyjne ze stabilnymi drążkami bocznymi i kieszeniami na narzędzia.
MarkaSekey #ad
ProducentSekey #ad
Wysokość10.63
Długość23.62
Waga6.35
Szerokość19.29
Numer części37666

4. Wiltec

#ad

Wyściełana powierzchnia na kolana i siedzenie, Krzesło ogrodowe składane z torbą, obciążenie do 150 kg

#ad
Wiltec #ad - Krzesło ogrodowe umożliwia wygodną postawę chroniącą plecy i kolana. Składany, można go łatwo transportować lub przechowywać. Miękka wyściółka z pianki. Duża torba z wieloma przegródkami zapewnia miejsce na liczne przybory ogrodowe. Maksymalna nośność wynosi 150 kg.
MarkaWiltec #ad
ProducentWilTec #ad
Wysokość19.29
Długość23.62
Waga5.95
Szerokość11.02
Numer części62717
Model62717

5. Masthome

#ad

Sprzęt ogrodowy i rękawice, Masthome Taboret ogrodowy, siedzisko ogrodowe z poduszką z pianki EVA, obciążenie do 150 kg, ławka na kolana do prac ogrodowych

#ad
Masthome #ad - Stabilne uchwyty po obu stronach umożliwiają łatwe klęczenie lub wstawanie bez ryzyka uszkodzenia kolan lub pleców. Może zmniejszyć nacisk na plecy, który jest miękki, talię i kolana podczas przycinania oraz chronić ubrania przed wilgocią i brudem. Składana konstrukcja: stołek na kolana można łatwo złożyć poprzez dwustronne wciskanie sprężyn.

Obróć go, gdy praca jest wykonana, a następnie możesz odpocząć na siedzeniu ogrodowym i podziwiać prace ogrodowe. Darmowe narzędzia ogrodowe: trzy z dostarczonymi narzędziami ogrodowymi i rękawicami ogrodowymi pomagają w pieleniu chwastów i kopaniu oraz są dobrym pomocnikiem w pracach ogrodowych. Wytrzymała struktura: ławka ogrodowa jest wykonana z wysokiej jakości rur stalowych. Stabilna struktura. Spraw, nogi, aby Twoje prace ogrodowe były łatwiejsze i wygodniejsze. Jeśli wystąpi problem z otrzymanym produktem lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, aby pomóc Ci rozwiązać problem.

Miękka i wygodna: wyściółka z pianki jest wykonana z wysokiej jakości materiału eva, odporny na uderzenia i antypoślizgowy. Konstrukcja 2 w 1: poprzez obrócenie można uzyskać dwie formy pracy ławki na kolanach i siedziska ogrodowego i można wykonywać prace ogrodowe na ławce kolanowej. Po bokach można przymocować dołączone kieszenie na narzędzia za pomocą zapięcia na rzepy. Oszczędność miejsca, łatwe do przechowywania i przenoszenia.
MarkaMasthome #ad
ProducentMasthome #ad
Wysokość18.7
Długość23.62
Waga6.5
Szerokość10.24

6. Myiosus

#ad

Przenośny stołek ogrodowy 60,5 x 26 x 47 cm, zestaw z poduszką z pianki EVA, Myiosus Ławka na kolana ogrodowa, składana mata na kolana z rękawicami i narzędziami ogrodowymi – do obciążenia 150 kg

#ad
Myiosus #ad - Bardzo praktyczny prezentzestaw ławek ogrodowych z trzema dostarczonymi narzędziami ogrodowymi i rękawicami ogrodowymi pomaga w pieleniu chwastów i kopaniu oraz jest dobrym pomocnikiem w pracach ogrodowych. Bardzo wytrzymała i trwała metalowa rama może również wspierać Twoje ręce, wystarczy trzymać uchwyt, aby łatwo uklęknąć i stać.

Składana ławka ogrodowa jest mała, ma niewielką wagę i jest bardzo praktyczna w noszeniu. Jest również wyposażony w dużą torbę na narzędzia, która może być używana do przechowywania narzędzi ogrodowych. Miękka i wygodna - wyściółka piankowa składanego taboretu ogrodowego jest wykonana z wysokiej jakości materiału eva i zawiera dwie płyty piankowe, wymiary pianki EVA: 40, które są miękkie, 5 x 15, 4 dł. X szer. Podczas przycinania może zmniejszyć nacisk na nogi i kolana, odporne na uderzenia i antypoślizgowe, chronić ubrania przed wilgocią i brudem oraz odciążać prace ogrodowe.

Może być używany jako krzesło do siedzenia lub klęczenia na stołku kolanowym do pracy. Przydatne jest zwiększenie wydajności prac ogrodowych i ułatwia je. Wytrzymała strukturaskładana ławka do siedzenia jest wykonana z wysokiej jakości rur stalowych i ma stabilną strukturę. Maksymalna nośność wynosi do 150 kg. Składana konstrukcjataboret roboczy ogrodowy można łatwo i kompaktowo złożyć, nie wymaga montażu, szybkie otwieranie i zamykanie oraz przechowywanie.
MarkaMyiosus #ad
ProducentMyiosus #ad
Wysokość10.24
Długość24.02
Waga7.56
Szerokość18.5
Numer części41000
Model41000

7. KESSER

#ad

Wyściełana podkładka do siedzenia, w zestawie 2 torby na narzędzia, ławka ogrodowa 60 x 50 x 27 cm do 150 kg, KESSER® 2 w 1 XXL ławka pod kolana do prac ogrodowych, składany, taboret ogrodowy, poduszka z pianki EVA, niebieska/beżowa

#ad
KESSER #ad - Dzięki wysokości siedziska 45 cm masz najlepsze warunki do delikatnych prac i dzięki temu możesz dotrzeć do wszystkich miejsc na grządce i żywopłocie. Atwa pielęgnacja: sadzenie grządki, pielenie chwastów lub przycinanie żywopłotu: często najprostsze prace ogrodowe stają się fizycznym wyzwaniem.

Taboret na kolana jest wyjątkowo ergonomiczny i chroni kolana i plecy. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu taboret roboczy jest odporny na rdzę i korozję. Dzięki sprytnej funkcji składania ławkę można zawsze i łatwo przestawić lub schować w wybranym miejscu. W dołączonych kieszeniach bocznych można schować narzędzia ogrodowe. Wysoka jakość: usiądź wygodnie na poduszce z pianki eva na kolanach i ławce do siedzenia i korzystaj z wysokiego komfortu dzięki elastycznej piance i dużej nośności konstrukcji stalowej. Konsekwencje są bardzo szybko zauważalne i dlatego należy je już z wyprzedzeniem.

Nasza ławka na kolana jest idealnym towarzyszem do wszystkich prac w ogrodzie. Twoje kolana będą ci wdzięczne! wyjątkowo elastyczna: dzięki wysokiej jakości ławce na kolana 2 w 1 marki kesser wykonasz prace ogrodowe bardzo wygodnie przy wysokości kolan 10 cm. Maksymalne obciążenie 150 kg sprawia, że są one doskonale chronione przed twardymi podłogami i nierównymi powierzchniami. Czy twój sąsiad potrzebuje pomocy? wystarczy zabrać ze sobą kompaktowy ochraniacz na kolana i zrobić wrażenie na swoich sąsiadach i przyjaciołach.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Wysokość19.69
Długość23.62
Szerokość10.63

8. Relaxdays

#ad

Do 150 kg, czarna, składana, wyściełana podpórka na kolana, w zestawie 2 kieszenie, Relaxdays Ławka na kolana do prac ogrodowych, 50 x 60 x 27,5 cm

#ad
Relaxdays #ad - Akcesoria: pomoc w kolanach z 2 kieszeniami z poliestru na narzędzia ogrodowe, takie jak kielnia do kwiatów, rękawice i wiele. X gł.

Ok. Wielofunkcyjny: stołek odwrócony do góry nogami jako ławka do siedzenia do zwiększonej pracy lub odpoczynku. 50 x 60 x 27, 5 cm. Wyściełana: miękka poduszka na kolana z pianki EVA chroni stawy – ławka do siedzenia na kolanach do prac ogrodowych, takich jak pielenie. X szer. Składany: gdy fotel ogrodowy nie jest używany, wystarczy złożyć, oszczędzając miejsce – sprytna konstrukcja. Do ogrodu: stołek roboczy może być używany jako ławka pod kolana lub pomoc do siedzenia – wymiary wys.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość19.69
Długość10.83
Waga6.39
Szerokość23.62
Numer części10032593
Model10032593

9. UPP

#ad

Zgodność z Reach, w zestawie torba na narzędzia, taboret ogrodowy z tapicerką, ławka ogrodowa, UPP Krzesło do kolan / pomocnik ogrodowy z torbą, ławka na kolanach, kolor zielony, do prac ogrodowych chroniących plecy, obciążenie do 150 kg

#ad
UPP #ad - Wyściółka jest wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego – odpowiada zgodności z REACH i jest dobrze wykończona. Wymiary: 60 x 27 x 47 cm, wysokość siedziska: 43 cm.

Taboret na kolana wykonany ze stabilnego metalu, takie jak łopatki, czy w ogrodzie lub w garażu, powierzchnia siedziska i kolan dobrze wyściełana z miękkiego tworzywa sztucznego – umożliwia ergonomiczną i relaksującą pracę w każdej pozycji, niezależnie od tego, w zestawie kieszeń boczna na narzędzia ogrodowe, grabie itd. Awkę ogrodową i kolanową można łatwo złożyć kilkoma mi rąk i transportować lub powiesić lub schować oszczędzając miejsce. Dzięki taboretowi jako ochraniaczowi pleców odciążają plecy i mimo to mogą wykonywać swoją pracę w kucaniu, bez ograniczania swobody ruchów. Stabilna metalowa konstrukcja pozwala na obciążenie do 150 kg.
MarkaUPP #ad
ProducentUPP Products GmbH #ad
Wysokość23.62
Długość23.62
Waga5.73
Szerokość18.5
Numer części120
Model120

10. maxVitalis

#ad

Poduszka na kolana, LBT 40 x 15 x 41 cm, 1 torba, maxVitalis Ławka na kolana i do ogrodu 2 w 1, składana, nośność 110 kg, ochrona pleców

#ad
maxVitalis #ad - Awka na kolana i do ogrodu jest wyposażona w praktyczną torbę, w której można bezpiecznie przechowywać potrzebne przedmioty. Boczne uchwyty ułatwiające wstawanie: w przypadku tej ławki ogrodowej 2 w 1 pomyślano o wszystkim. Ta praktyczna ławka na kolana dzięki optymalnej wysokości 11 cm pozwala na wyrywanie chwastów, pielenie, rośliny itd.

Wygodna tapicerka: niezależnie od tego, czy używasz jej jako ławki na kolanach, czy też jako ławki ogrodowej, wygodna tapicerka będzie Ci dobrze służyć. Z praktyczną torbą: sprytny dodatek: na narzędzia ogrodowe itp. Boczne uchwyty służą jako idealne podparcie, aby po pracach ogrodowych bez problemu powrócić do nóg. Dzięki solidnemu wykonaniu ten pomocnik ogrodowy jest trwały i wytrzymuje obciążenie do 110 kg.

Nawet po dłuższym klęczeniu możesz bez przeszkód wykonywać prace ogrodowe, a wygodna ławka do siedzenia jest zawsze pod ręką dla małej przerwy. Awka pod kolana do ogrodu: ułatwia prace ogrodowe i chroni kolana. Również jako wygodne siedzenie: wystarczy obrócić ławkę na drugą stronę, aby przekształcić ją w praktyczną ławkę do siedzenia i w każdej chwili wykorzystać ją do małego wypoczynku.
MarkamaxVitalis #ad
Producentaktivshop #ad
Numer części71226