Top 10 LED Grow Lampe Vollspektrum – Oświetlenie roślin

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spider Farmer

#ad

Kwiatów, lampa do uprawy roślin pokojowych, Spider Farmer 2024 lampa LED do uprawy roślin SF1000, warzyw, pełne spektrum światła LED do wzrostu roślin z diodami Samsung LM301H EVO, ściemniana

#ad
Spider Farmer #ad - Sf1000 zużywa tylko 100 w i ma 50% mniej mocy niż inne diody SMD LED lub lampy Blurple. Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, czerwony i IR 3000 K, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony. Natężenie światła można dowolnie regulować w przypadku pojedynczej lampy do roślin.

Optymalna lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum działania: sf1000 wykorzystuje pełne spektrum światła – biały, a diody 5000 k więcej niebieskawego światła. Idealnie nadaje się do odciski o wymiarach 90 x 90 cm, motyw kwiatu ma wymiary 60 x 60 cm. 2, 5 g/W. Idealnie nadaje się do kiełkowania, niebieski, 5000 K, kwitnienia i zbiorów. Niskie koszty eksploatacji: lampa led spider farmer wykorzystuje diody eva lm301h, 5 umol/j, zapewniają lepszą przepuszczalność światła dla baldachimu. Połączenie wielu lamp z jednolitym ściemnianiem, szczególnie korzystne w przypadku dużych powierzchni roślin pokojowych i komercyjnych.

W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail. Poprawia wydajność o 50%, wysoka wydajność energetyczna 2, osiąga maks. Wysokiej jakości komponenty oznaczają, wysokiej jakości etui ochronne na kable, nie emituje wysokich temperatur, ale również oszczędzają pieniądze. Dobrze wykonana i solidna konstrukcja: brak hałasu wentylatora. Zaktualizowany karton aluminiowy jest gruby i wytrzymały, że lampa LED do roślin działa dłużej, przyjazne dla użytkownika opakowanie.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość2.32
Długość12.8
Waga2.78
Szerokość11.42
Numer częściSpider Farmer SF1000
ModelSpider Farmer SF1000

2. Spider Farmer

#ad

Pełne spektrum światła, 1680 diod LED, do uprawy warzyw, 120 x 120 cm, kwiatów, 480 W, pokrywa 2,8 μmol/J, ściemniana, Spider Farmer G5000 lampa LED do uprawy roślin

#ad
Spider Farmer #ad - Spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania. Przycisk ściemniania jest idealny dla hodowców do ustawiania intensywności światła w zależności od różnych etapów wzrostu.

Ulepszone pełne spektrum i możliwość ściemniania: pełne spektrum 660-665 nm, 4800-5000 k jest idealne do tego, 2800-3200 k, aby warzywa mogły się rozwijać do każdej fazy cyklu roślinnego. Atwa instalacja. Maksymalna równomierność i wydajność: unikalnie zaprojektowane 6 diod led zapewniają bardziej równomierne pokrycie baldachimu, przede wszystkim na zewnętrznych krawędziach. Pasywnie chłodzony i zdejmowany sterownik: konstrukcja paska i materiał aluminiowy z tyłu przyczyniają się do lepszego przepływu powietrza i dużego odprowadzania ciepła.

G5000 grow led jest dostarczany ze zdejmowanym sterownikiem i długim kablem sieciowym, dzięki czemu ciepło otoczenia jest redukowane w rosnącym pomieszczeniu, zapewniając dłuższą żywotność. 1680 diod led g5000 pełne spektrum światła do roślin daje moc 480 w o mocy 1359 μmol/s, 8 umol/J, osiąga imponujący PPE 2, pokrywa dla wzrostu zwierząt o wymiarach 120 x 120 cm w całym cyklu. Dzięki wodoszczelnej desce przełączającej można bez obaw chronić wilgotne otoczenie. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość1.39
Długość13.33
Szerokość13.33
Numer częściSF-G5000-DE
ModelSF-G5000-DE

3. VIPARSPECTRA

#ad

VIPARSPECTRA P1000 ulepszona lampa LED do uprawy roślin pokojowych, warzyw i kwiatów, pełne spektrum, możliwość ściemniania, z ulepszonymi diodami SMD, lampa do uprawy roślin pokojowych

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Wbudowane duże powierzchnie z masywnych aluminiowych radiatorów, ir, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, 3000 K i 5000 K i zapewnia roślinom wszystko, które są niezbędne do odprowadzania ciepła i jednocześnie zapewniają długą żywotność światła. Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu.

Lamp do uprawy roślin p1000: uprawa komercyjna, uprawa pozioma i pionowa, szklarnia, hydroponika itp. Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Mocne pokrycie pleców: plug and play. Niższy koszt eksploatacji i funkcja ściemniania: viparspectra p1000 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła.

Optymalne pełne spektrum i niska temperatura: składa się z 660 nm, od warzyw po kwiaty. Funkcja daisy chain umożliwia podłączenie do 20 szt. Nie wymaga instalacji. Niskie zużycie energii: porównywalne z tradycyjnymi 250 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 100 w! idealnie nadaje się do wegetatywnego pokrycia 75 x 75 cm przy 40 cm i do przykrycia kwiatów 60 x 60 cm przy 25 cm. Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.83
Długość11.81
Waga7.5
Szerokość11.02
ModelP1000
Gwarancja2 lata gwarancji.

4. BLOOM PLUS

#ad

Z 326 diodami Samsung LM301B, wysiewu warzyw i kwitnienia, BLOOM PLUS Lampa LED do uprawy roślin XP1500, pełne spektrum światła LED do uprawy roślin pokojowych, możliwość ściemniania

#ad
BLOOM PLUS #ad - Elastyczne i kompletne akcesoria umożliwiają regulację wysokości lampy do wzrostu, że jest cicha, które w porównaniu z chłodzeniem wentylatora ma tę zaletę, utrzymuje chłód diod LED i zapewnia bezpieczeństwo roślin. Lampa jest łatwa w instalacji i szybka w obsłudze, a zawieszenie jest dobrze wyważone i praktyczne. Rzeczywista moc lampy led do roślin wynosi 150 w, co może zastąpić światło wzrostu roślin 300 W HPS/CMH.

Maksymalna wydajność wynosi 2, 5 G/W. Zapewnienie jakości i obsługa klienta: bloom plus led lampa do roślin posiada surową kontrolę jakości, a opakowanie produktu jest mocne i bezpieczne. Zasilanie jest absolutnie niezawodne, UL, surowe i inne certyfikaty bezpieczeństwa. Odprowadzanie ciepła z płyty aluminiowej i łatwa instalacja: lampa do uprawy wykorzystuje bezgłośne pasywne chłodzenie, funkcja Plug and Play. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Ciemniane światło do wzrostu w pełnym spektrum: zawiera czerwone światło 650-665 nm, białe światło 4800-5000 k, światło podczerwone 730-740 nm, ciepłe światło 2800-3200 K, światło jest zbliżone do naturalnego światła słonecznego, nadaje się do pełnego wzrostu od nasion do fazy kwitnienia i owocowania.

Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, sprawdzoną 3-letnią gwarancję i centra obsługi klienta w Europie i Ameryce Północnej. Wysoka wydajność energetyczna i wysoka wydajność: lampa hodowlana bloom plus xp1500 wykorzystuje 326 niezawodnych i trwałych diod samsung lm301b i zapewnia energooszczędność światła do 2, 7 μmol/J. Doskonałe wzornictwo i wytrzymała struktura: powierzchnia panelu świetlnego jest wodoszczelna i ma stopień ochrony IP65.
MarkaBLOOM PLUS #ad
ProducentBLOOM PLUS #ad
Waga0.01
Numer częściBLOOM PLUS
ModelBLOOM PLUS XP1500

5. VIPARSPECTRA

#ad

Funkcja ściemniania, do hydroponicznych roślin pokojowych, Veg, VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light z ulepszonymi diodami SMD, lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum światła słonecznego

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Pełne światło spektrowe dla roślin wewnętrznych: składa się z czerwonego światła 660 nm, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, IR, 3000 k i 5000 K i zapewnia roślinom wszystko, od warzyw po kwiaty. Brak wentylatorów bez szumów. Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu.

Mocne pokrycie pleców: plug and play. Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! Zakres pokrycia: porównywalny z tradycyjnymi 200 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 90 watów! idealnie nadaje się do przykrycia wegetatywnego 60 x 60 cm przy 35 cm i do przykrycia kwiatów 45 x 45 cm przy 22 cm. Przyjazne dla snu światło woskowe: cicha konstrukcja bez wentylatora. Nie wymaga instalacji. Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost. Jakość produktu i przyjazna obsługa klienta są dla nas zawsze najwyższym priorytetem.

Wysoka wydajność i funkcja ściemniania: viparspectra p600 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła. Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Wbudowane duże powierzchnie z masywnych aluminiowych radiatorów, które są niezbędne do odprowadzania ciepła i jednocześnie zapewniają długą żywotność światła.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.05
Długość11.81
Waga6.11
Szerokość11.02
ModelP600
Gwarancja2 lata gwarancji.

6. Meine Orangerie

#ad

Meine Orangerie, Lampa LED do zimowania roślin śródziemnomorskich – opracowana przez profesjonalistów zajmujących się cytrusami, pełne spektrum światła do roślin 20

#ad
Meine Orangerie #ad - Niezależnie od tego, w piwnicy, czy w mieszkaniu, w garażu lub na klatce schodowej. To sprawia, że grow Lights są bezpieczne i trwałe. Wysokiej jakości elementy w mocnej metalowej obudowie są synonimem najwyższej jakości.

Atwe czyszczenie – pomoc przeciwko utracie liści i żółtych liści do drzewa cytrynowego, bonsai, oleandra, drzewa limonkowego, drzewa pomarańczowego, palm, roślin kwitnących i hydroponicznej uprawy. Lampa do roślin ze standardem bezpieczeństwa IP65 – zabezpieczona przed deszczem i brudem. Wiatło led do roślin certyfikowane w niemczech i 1000-krotnie testowane w laboratorium świetlnym i na cennych roślinach śródziemnomorskich firmy Meine Orangerie.

Wysokiej jakości – lampy do roślin z najnowszą technologią LED zapewniają idealne zimowanie śródziemnomorskich roślin i cytrusów. Inne lampy prawie nie spełniają wymagań tych wymagających roślin. Wysoka jakość – barwy światła lampy led o pełnym spektrum są specjalnie dostosowane do roślin śródziemnomorskich i cytrusowych.
MarkaMeine Orangerie #ad
ProducentDavid Communication e.K. #ad
Wysokość5.91
Długość1.46
Waga0.84
Szerokość4.33
Numer częściLP1001431
ModelMeine Orangerie 20W

7. Baumsohn

#ad

GL1000 W, Baumsohn® ProLine GL1000 W pełne spektrum LED Grow Light lampa do uprawy roślin z technologią Samsung LED, możliwość ściemniania

#ad
Baumsohn #ad - Opracowany w niemczech lampa do roślin spełnia najwyższe standardy jakości. Innowacyjna prolina pełne spektrum: opracowane przez nas pełne spektrum, które obejmuje zarówno diody UV, jak i na podczerwień, doskonale symuluje naturalne światło słoneczne.

Baumsohn - gwarancja: firma baumsohn jest przekonana o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania. Energooszczędna i wydajna: moc wyjściowa ppf lampy do uprawy roślin wynosi 600 μmol/s i ponadprzeciętny stopień wydajności 2, 9 μmol/J umożliwia bardzo wysoką wydajność 3 g/W.

Dzięki temu wydajność jest znacznie zwiększona. Niezależnie od tego, czy w uprawie, czy w fazie wzrostu czy kwitnienia – lampa o mocy 100 W zapewnia optymalne dostarczanie światła. Długotrwała wydajność: obiecujemy żywotność do 50 000 godzin świecenia. Wysoka jakość: ściemniana lampa led do roślin jest wyposażona w wysokiej jakości technologię LED Samsung.
MarkaBaumsohn #ad
ProducentBaumsohn #ad
Wysokość1.26
Długość17.72
Waga6.61
Szerokość17.72

8. Briignite

#ad

15 W, Briignite Żarówka świeci. Lampa do uprawy roślin, światło do wzrostu roślin pokojowych, lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum lampy E27

#ad
Briignite #ad - Pełne spektrum i naturalne światło: lampa do wzrostu a60 o pełnym spektrum światła ma barwę białą dla oczu przy 3500 K, ale ma spektrum światła czerwonego/niebieskiego. Wykorzystują wysokiej jakości chipy led, które odpowiadają tradycyjnej żarówce o mocy 100 W, ale zużywają tylko 11 W i oszczędzają 90% rachunków za prąd.

Wyższa wydajność: lampa led do uprawy roślin o wysokiej przepuszczalności światła skuteczniej poprawia wchłanianie roślin. Dłuższa żywotność: lampy słoneczne led wytwarzają niewiele ciepła i zapewniają odpowiednią temperaturę dla Twoich roślin. Zastosowanie tworzywa sztucznego i aluminium w układzie chłodzenia zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła. Podobnie jak naturalne światło słoneczne, idealne do pomidorów, ogórków, papryki, warzyw liściastych i ziół we wszystkich fazach wzrostu. Zrównoważone oświetlenie całej długości fal spektrum zapewnia roślinom więcej światła dzięki wysokiej zawartości PPF wynoszącej 25 mikromoli na sekundę.

Wysoka jasność i oszczędność energii: lampy led do uprawy roślin a60 zapewniają jasne światło o jasności 1400 lumenów pod kątem 180 stopni. Naturalny kolor światła domowego: w przeciwieństwie do tych fioletowych lub czerwonawych lamp do uprawy roślin, naturalną temperaturę światła, nasze lampy LED 3500 K pokazują rośliny pokojowe bez twardego lub brzydkiego światła i zapewniają przyjemną, która dobrze pasuje do każdego dekoracyjnego otoczenia. Ywotność do 25 000 godzin.
MarkaBriignite #ad
ProducentBriignite #ad
Wysokość4.25
Długość2.36
Waga0.15
Szerokość2.36
Numer części2
Model2

9. FECiDA

#ad

FECiDA Lampa LED do uprawy roślin o pełnym spektrum 600 W z UV IR, kiełkowania warzyw, roślin z funkcją, lampa LED do uprawy roślin z funkcją ściemniania, kwiatów, światło do roślin pokojowych

#ad
FECiDA #ad - Odpowiemy w ciągu 24 godzin i rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak to możliwe. Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, czerwone, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony. Wiatło uv 395 nm sprawi, że Twoje rośliny będą zdrowe. Cichy wentylator i dobre wykonanie - to światło do wzrostu roślin jest wyposażone w cichy wbudowany wentylator i otwory wentylacyjne w płytce LED.

Bezstopniowe przyciemnianie i funkcja daisy-chain dzięki tej wiszącej lampie do uprawy roślin z przyciskiem ściemniania można ustawić jasność w zależności od potrzeb roślin. Wiatło czerwone i ir 660 nm jest szczególnie przydatne podczas kwitnienia, idealne pełne spektrum to światło LED do uprawy roślin o pełnym spektrum zawiera białe, 660 nm, niebieskie, diody IR i UV 3000 K, IR 760 nm i UV 395 nm. Lampa do uprawy roślin 600 w jest znacznie wydajniejsza niż inne małe lampy do roślin i zużywa tylko 65 W prądu domowego przy 100% jasności.

Zawiera podczerwień uv, 5000 k, a diody 5000 k zapewniają więcej niebieskiego. Wysokiej jakości materiał, piękny wygląd, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Silny system chłodzenia oznacza dłuższą żywotność diod LED i lepszy cykl powietrza. Wydajne i niższe koszty eksploatacji to światło do wzrostu roślin o pełnym spektrum do użytku w pomieszczeniach wykorzystuje 588 wysokiej jakości diod LED, wysoka wydajność energetyczna 2, które są bardzo podobne do diod Samsung LM301B, 2 μmol/J.
MarkaFECiDA #ad
ProducentFECiDA #ad
Wysokość1.8
Długość8.4
Waga2.98
Szerokość12.4
Numer częściLED Grow Light
ModelGL-CR600
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. Spider Farmer

#ad

Warzyw i kwiatów, Spider Farmer Lampa LED do uprawy roślin SF1000D z pełnym spektrum światła z diodami Samsung LM301B, 100 W, lampa do uprawy roślin pokojowych, pokrywa 60 x 60 cm

#ad
Spider Farmer #ad - Idealnie nadaje się do odciski o wymiarach 90 x 90 cm, motyw kwiatu ma wymiary 60 x 60 cm. Diody led samsung: sf led wykorzystuje diody samsung lm301b – najwyższa moc świetlna led i silna penetracja. Niski koszt pracy: efektywność energetyczna 2, hydroponiki, takich jak pomidory, bazylia, szaf, znacznie lepsza niż sztuczne światła LED do uprawy kwiatów o mocy 1000 W.

Spider farmer led grow light oferuje 3-letnią obsługę klienta w lokalnym centrum konserwacji US/CA/UK/DE. Lampa led do uprawy roślin o pełnym spektrum: spider farmer sf1000d lampa led do uprawy roślin składa się z białego, 660 nm, wzrostu, 5000 K, zwiększa wzrost roślin, 760 nm. Bezpieczniejsze i niezawodne: brak zerowego hałasu wentylatora, masywny aluminiowy radiator, specjalne osłony ochronne na kable, wodoszczelna płytka LED, 50% dłuższa żywotność w porównaniu z innymi markowymi lampami.

Idealnie nadaje się do kiełkowania, wspomaga fotosyntezę roślin, kwitnienia i zbiorów. Jak światło słoneczne, czerwonego i IR 3000 K, niebieskiego, skraca cykl wzrostu. Poprawa wydajności o 50% i osiąga maks. Spider farmer sf1000D jest bardziej energooszczędny i oszczędny. Natychmiast po rozpakowaniu lampa led do roślin jest gotowa do użycia. Dzięki temu możesz rozwijać się bez obaw.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Waga3.22
Numer częściSpider Farmer-SF1000D
ModelSpider Farmer-SF1000D