Top 10 Karte Jubiläum 25 Jahre Firma – Pocztówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Joli Coon

#ad

Joli Coon Kartka z życzeniami z okazji rocznicy, składana kartka z kopertą i pieczęcią woskową – kartka jubileuszowa

#ad
Joli Coon #ad - Jeśli jesteś niezadowolony, co bierzemy w swoje ręce, znajdziemy rozwiązanie. Nasza kartka z życzeniami z okazji rocznicy jest dokładnie tym, jeśli chcesz podarować prostą, czego szukasz, ale szlachetną kartkę.

Ponieważ natura należy do nas, tak jak my do niej, kupujesz produkt całkowicie neutralny dla środowiska. W naszej manufakturze jesteśmy tak długo, aż jakość nie była już możliwa i tym samym dajemy Ci obietnicę: Ta karta spełnia to, czego sobie życzysz. Wszystko, robimy z absolutną pasją i najwyższym standardem jakości. Z miłości do wyjątkowości nasza czcionka jest ręcznie pisana i tłoczona na gorąco w kolorze różowego złota, nadrukowana na papierze designerskim o gramaturze 350 g, a do tego dołączona jest koperta premium z prawdziwym woskowym pieczęcią.
MarkaJoli Coon #ad
ProducentJoli Coon #ad
Wysokość0.01
Długość7.09
Szerokość4.92
Numer częściGrau-KK-ZumJubilaum

2. GREETING ART

#ad

Kartka urodzinowa dla dziewcząt, chłopców, GREETING ART Kartka urodzinowa 25 lat, 25. kartka urodzinowa, przyjaciół, kartka 3D Pop Up 25 urodziny, prezent

#ad
GREETING ART #ad - Znakomity prezent: cały zestaw kartek urodzinowych 3d zawiera piękną ciemnoniebieską kopertę. Pieczęć koperty to wyjątkowy wzór w kształcie serca. Daj im znać, podaruj im kartę 3d i spraw, abyś mógł napisać coś, jak bardzo są wyjątkowi i jak bardzo są kochani, aby ich urodziny były niezapomnianym momentem.

Wysoka jakość: cięcie laserowe. Rozmiar produktu: rozmiar kart jest odpowiedni, można je łatwo umieścić w pudełku prezentowym. Może być postrzegany jako ekskluzywny prezent dla przyjaciół, kolegów z klasy, kolegów, członków rodziny i tak dalej. Efekt niespodzianki: dzięki tej imponującej kartce niespodzianki uzyskasz idealny efekt i podarujesz uśmiech i kawałek radości.

Wystarczająco dużo miejsca na napisanie pozdrowienia: kartki urodzinowe pozostawiają wystarczająco dużo miejsca, co przychodzi Ci z serca. Wykwintne i piękne, bez zagrożenia dla zdrowia dzieci. Koperta: 20 x 16 cm, pusta kartka: 14 x 9 cm i kartka z życzeniami: 17 x 15 cm. Kartka z życzeniami urodzinowymi z przyjaznego dla środowiska papieru i technologii cięcia laserowego.
MarkaGREETING ART #ad
ProducentGREETING ART #ad
Wysokość0.04
Długość7.87
Waga0.11
Szerokość5.91
Numer częściGREETING ART1530007325
ModelGREETING ART1530007325

3. Magic Ants

#ad

Córki, kartka z okazji 25. urodzin dla dziewczynki, syna, siostrzenicy – kartka pop-up z kopertą i notatką z wiadomościami, wnuczki, chłopców, Magic Ants Kartka na 25. urodziny i rocznicę

#ad
Magic Ants #ad - Ywy design: nasza kartka ma żywy i uroczysty design, który oddaje esencję młodzieńczej energii i podniecenia. Urodziny to przemyślany wybór, który oddaje ducha przyszłości. Przemyślana pamiątka: niezależnie od tego, czy szukasz znaczącego prezentu dla młodego dorosłego, czy świętujesz własną podróż, nasza kartka z życzeniami na 25.

Ta mapa ucieleśnia ekscytację kamienia milowego i potencjał jeszcze większych przeżyć. Spersonalizowana wiadomość: dużo miejsca w środku na osobistą wiadomość wypełnioną serdecznymi życzeniami i życzeniami. Urodziny oznaczają przejście w dorosłość i niezależność.

Urodziny. Jakość premium: wykonane z dbałością o szczegóły i wysokiej jakości materiały dla trwałej pamiątki. Ywe kolory i świąteczne dzieła sztuki sprawiają, że jest to idealny wybór na 25. Jakość premium: wykonane z dbałością o szczegóły i wysokiej jakości materiały dla trwałej pamiątki. Objęcie dorosłości: 25.
MarkaMagic Ants #ad
ProducentMagic Ants #ad
Numer części25

4. LINPOPUP

#ad

Składana kartka z efektem 3D, kartka urodzinowa 3D z okazji 25. urodzin – kartka jubileuszowa – kartka z życzeniami, N286, LINPOPUP®, LIN17532

#ad
LINPOPUP #ad - Indywidualna i kreatywna: spersonalizowana kartka z życzeniami jest dostarczana z kartką na osobiste życzenia i posiada przegródkę na prezenty pieniężne. Po otwarciu tej kartki rozkłada się cyfra 3D, prezenty i kolorowe konfetti.

Idealny pomysł na prezent: otrzymasz kartę 3d pop up o wymiarach 11, 5 x 17 cm z wkładką na osobiste wiadomości, pasującą kopertę i etui ochronne. Efekt wow: koniec z niewyobrażalnymi kartami urodzinowymi i nudnymi sentencjami. Ręczne wykonanie: wszystkie nasze karty 3d są wykonane ręcznie z wysokiej jakości mocnego papieru z wielką dbałością o szczegóły i wyprodukowane zgodnie z niemieckim standardem jakości w ramach uczciwego handlu. Podaruj dzieło sztuki z emocjami. Happy birthday: ta karta podarunkowa to idealna kartka urodzinowa z efektem niespodzianki i wyczaruje uśmiech na twarzy.
MarkaLINPOPUP #ad
ProducentLIN ArtDesign/LIN POP Up Karten #ad
Wysokość0.2
Długość6.69
Waga0.04
Szerokość4.53
Numer częściN286

5. BREITENWERK

#ad

Kartka jubileuszowa A4 XXL 25 VIP 25. z kopertą, kartka jubileuszowa z życzeniami na 25. jubileusz firmowy jubileusz firmy BREITENWERK

#ad
BREITENWERK #ad - Zestaw kartek xxl – w zestawie otrzymują państwo bardzo dużą kartkę do otwierania w formacie DIN A4 zamknięty: 29, 7 x 21 cm – po rozłożeniu ma format DIN A3: 29, 7 x 42 cm i kopertę z papierowymi grzbietami w kolorze białym.

Dla koleżanek z pracy, pracowników, szefa lub kolegów z klubu oraz jako dodatek na prezent jubileuszowy. Jakość premium – kartka z życzeniami z okazji rocznicy 25 lat jest wykonana ze stabilnego kartonu pocztowego. Atwe napełnianie – strony wewnętrzne serdecznych kartek z życzeniami można bardzo dobrze pisać i dzięki swoim rozmiarom oferują miejsce na wiele życzeń + podpisy kolegów lub przyjaciół.

V. I. P. Strony wewnętrzne można łatwo pisać zwykłymi długopisami. Anniversary – elegancka karta premium vip maxi jest idealna na 25-letnią jubileusz. Biała koperta z tekturową tylną stroną jest samoprzylepna – po prostu ściągnąć paski klejące do zamykania. Wspaniały nadruk – zewnętrzne strony składanej kartki na 25 rocznicę zachwycają błyszczącym lakierem UV.
MarkaBREITENWERK #ad
ProducentKRÖGER MARKETING #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Szerokość8.86
Numer częściBW-8291-A4

6. Magic Ants

#ad

25. urodziny, uniwersalna kartka pop-up na 25. rocznicę, Magic Ants Silver Jubilee Celebration – kartka z życzeniami na 25. rocznicę – oznakowanie 25 lat ciągłej miłości i szczęścia

#ad
Magic Ants #ad - Staranne detale i kwiatowe akcenty symbolizują trwałe piękno i siłę Twojego związku. Spersonalizowane życzenia: wewnątrz znajduje się dużo miejsca na napisanie osobistych życzeń i refleksji. Przypominamy rocznicę lub szukasz znaczącego prezentu dla wyjątkowej pary, który będzie ceniony na nadchodzące lata.

Eleganckie wzornictwo nasza kartka jubileuszowa ma elegancki design, który oddaje esencję srebrnej rocznicy. Wysokiej jakości wykonanie: wykonana z wielką dbałością o szczegóły i przy użyciu wysokiej jakości materiałów, ta wysokiej jakości karta służy jako ponadczasowa pamiątka, która podkreśla znaczenie 25 jubileusz.

Ta karta zawiera podróż, którą podzieliłeś, i trwałą miłość, która nadal błyszczy jak srebro. Silver memories: ćwierć wieku wspólnych wspomnień, wyzwań i triumfów zasługuje na szczególną uroczystość. Przemyślana pamiątka: bez względu na to, nasza kartka z życzeniami na 25 rocznica to przemyślany wybór, czy chcesz mieć swój własny 25. Wyraź swój głęboki podziw, wdzięczność i oczekiwanie na nadchodzące lata.
MarkaMagic Ants #ad
ProducentMagic Ants #ad
Numer częściEULLTZ30725

7. BREITENWERK

#ad

Kartka z życzeniami na 25. rocznicę służby firmy BREITENWERK, A4 XXL 25 jubileusz kartka koleżanek z kopertą, śmieszna kartka jubileuszowa

#ad
BREITENWERK #ad - Strony wewnętrzne można łatwo zapisywać zwykłymi pisakami za pomocą kartonu. Atwe napełnianie – wewnętrzne strony kartki z życzeniami są bardzo łatwe do zapisania, a dzięki swoim rozmiarom zapewniają miejsce na wiele życzeń + podpisy kolegów lub przyjaciół.

Błyszczący nadruk – zewnętrzne strony składanej kartki na 25 rocznicę zachwycają uszlachetnieniem lakierem UV o wysokim połysku. Jakość premium – kartka z życzeniami na rocznicę 25 lat jest wykonana ze stabilnego kartonu. Biała koperta z tekturowym spodem jest samoprzylepna – wystarczy zdjąć paski samoprzylepne do zamykania. Dla kolegów z pracy, pracowników, przełożonych, szef lub koleżanek z klubu oraz dodatek do prezentu jubileuszowego.

Zestaw kart xxl – otrzymasz bardzo dużą rozkładaną kartkę w formacie din a4 zamknięta: 29, 7 x 21 cm – po rozłożeniu DIN A3: 29, 7 x 42 cm i kopertę z tekturowym grzbietem w kolorze białym. Zabawny motyw – elegancka kartka maxi z karykaturą jest idealna na 25-letnią jubileusz.
MarkaBREITENWERK #ad
ProducentKRÖGER MARKETING #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Szerokość8.86
Numer częściBW-8290-A4

8. bsb

#ad

Bsb Kartka z okazji rocznicy z motywem kieliszków do szampana – urocza kartka z okazji rocznicy służbowej lub rocznicy firmowej – kartka z życzeniami z okazji rocznicy – kartka jubileuszowa 12,4 x

#ad
bsb #ad - Certyfikat fsc – bardzo poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność wobec ludzi i natury. Dzięki naszym kartkom zapewnisz sobie każdą okazję. Urocze kartki są artystyczne, kreatywne i wykonane z wielką dbałością o szczegóły.

Bsb - od ponad 25 lat jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym bsb-obpacher GmbH, jednym z wiodących niemieckich wydawnictw kartek z życzeniami. Jesteśmy członkiem amfori bsci i nasze produkty posiadają w znacznym stopniu certyfikat FSC FSC C014266. Od zabawnych po emocjonalne – w bsb mamy kartki z życzeniami we wszystkich możliwych wariantach - zarówno dla zabawnych, jak i emocjonalnych wiadomości.

Korkowe kalale – dzięki kartkom z okazji rocznicy możesz pogratulować każdej rocznicy – niezależnie od tego, czy jest to rocznica, rocznica służby lub podobne. Jedyne w swoim rodzaju motywy – nasza kartka z życzeniami ma zabawny, stylowy lub po prostu piękny motyw. Z dumą reprezentujemy koncepcję "wszystko z jednej ręki". Z pewnością wyczarują uśmiech na ustach jubileuszu.
Markabsb #ad
Producentbsb #ad
Wysokość0.02
Długość9.25
Szerokość12.91
Numer części749913-2
Model749913-2
Gwarancjanie

9. BREITENWERK

#ad

A4 XXL kartka z życzeniami z okazji 25 rocznicy DAUMEN HOCH z kopertą – elegancka kartka jubileuszowa – kartka z życzeniami z okazji 25. rocznicy służbowej firmy BREITENWERK

#ad
BREITENWERK #ad - Atwe wypełnianie – strony wewnętrzne kartki z życzeniami są bardzo łatwe do zapisywania i dzięki swoim rozmiarom zapewniają miejsce na wiele życzeń + podpisy kolegów lub przyjaciół. Uniwersalne – niezależnie od tego, czy chcesz pozdrowić ciebie czy dla Ciebie.

Strony wewnętrzne można łatwo pisać zwykłymi pisakami za pomocą kartonu pocztowego. Zestaw kart xxl – otrzymasz bardzo dużą rozkładaną kartkę w formacie din a4 zamknięta: 29, 7 x 21 cm – po rozłożeniu DIN A3: 29, 7 x 42 cm i kopertę z tekturowym grzbietem w kolorze białym. Kartka maxi jest idealna na 25-lecie. Olśniewający nadruk – zewnętrzne strony składanej kartki na 25 rocznicę zachwycają wykończeniem lakierem UV na wysoki połysk.

Jakość premium – kartka z życzeniami na 25 lat jest wykonana ze stabilnego kartonu pocztówkowego. Biała koperta z kartonowym spodem jest samoprzylepna – paski klejące do zamknięcia wystarczy ściągnąć. Dla kolegów z pracy, przełożonych, pracowników, szefów lub kolegów z klubu oraz jako dodatek na prezent rocznicowy.
MarkaBREITENWERK #ad
ProducentKRÖGER MARKETING #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Szerokość8.86
Numer częściBW-8289-A4

10. BREITENWERK

#ad

Firmowa rocznica firmy BREITENWERK, kartka z życzeniami na 25. jubileusz, format A4, z kopertą, Kartka z życzeniami na 25 jubileusz, elegancka kartka jubileuszowa, XXL

#ad
BREITENWERK #ad - Biała koperta z tekturowym grzbietem jest samoprzylepna – wystarczy zdjąć pasek klejący do zamknięcia. Atwe wypełnianie – strony wewnętrzne kartki z życzeniami można bardzo łatwo pisać, a dzięki swoim rozmiarom zapewniają miejsce na wiele życzeń + podpisy kolegów lub przyjaciół.

Dla kolegów z pracy, przełożonych, pracowników, szefa lub kolegi z klubu oraz jako dodatek do prezentu jubileuszowego. Błyszczący nadruk – zewnętrzne strony składanej kartki na 25 rocznicę zachwycają błyszczącym lakierem UV. Idealny na 25-lecie. Zestaw kartek xxl – otrzymasz bardzo dużą kartkę do otwierania w formacie din a4 zamknięty: 29, 7 x 21 cm – po rozłożeniu DIN A3: 29, 7 x 42 cm i kopertę z tekturowym grzbietem w kolorze białym.

Po wewnętrznej stronie kartki pocztowej można łatwo pisać zwykłymi pisakami. Zabawny motyw – starannie zaprojektowana karta maxi. Jakość premium – kartka z życzeniami na 25 lat jest wykonana ze stabilnego kartonu.
MarkaBREITENWERK #ad
ProducentKRÖGER MARKETING #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Szerokość8.86
Numer częściBW-8288-A4