Top 10 Fritz DECT 302 3er Set – Akcesoria do centralnych systemów ogrzewania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AVM

#ad

AVM FRITZ!DECT 302 inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej, FRITZ!OS od wersji 6.83, do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów grzejnikowych i FRITZ!Box z podstawą DECT

#ad
AVM #ad - Zakres dostawy: fritz!dect 302, instrukcja instalacji, 3 x baterie AA w urządzeniu, adapter do Danfoss RA. Sterowanie za pomocą komputera, notebooka, smartfona lub tabletu – również w podróży przez Internet i za pomocą aplikacji, fritz!fon, możliwość zaprogramowania indywidualnych profili grzewczych.

Inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej FRITZ!Box, idealny do stworzenia indywidualnego, automatyczne i precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia lub mieszkania, wydajnego rytmu ogrzewania. Atwy montaż i instalacja na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejnikowych z gwintem przyłączeniowym, dodatkowy adapter, bezproblemowe połączenie z FRITZ!DECT 301 i FRITZ!DECT 300 możliwe. Wskazówka: należy przestrzegać wymiarów produktu i informacji producenta kompatybilnych modeli grzewczych.

Połączenie z fritz!box za pomocą jednego przycisku i wygodna konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika FRITZ!Box FRITZ!Box z bazą DECT i FRITZ!OS od wersji 6. 83, dostępne nowe cechy wydajności dzięki regularnym, bezpłatnym aktualizacjom. Energooszczędny wyświetlacz papieru e-paper i liczne komfortowe funkcje, rozpoznawanie otwarcia okna, ochrona przed kamieniem lub funkcja Boost, serwis push, takie jak ochrona przed zamarzaniem, blokada przycisków, przełączanie grupowe i wiele innych.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość2.01
Długość2.01
Waga0.33
Szerokość3.66
Numer części20002961
Model20002961
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. Homematic IP

#ad

Termostat do grzejników Basic, 3 sztuki, Homematic IP 153412A0

#ad
Homematic IP #ad - Napięcie zasilania 2 x 1, 5 V LR6/Mignon/AA. Pobór prądu 100 mA maks. Dane techniczne:. Ywotność baterii 2 lata typ. Stopień ochrony: IP20 .
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 #ad
Wysokość2.68
Długość4.02
Waga1.22
Szerokość2.24
Numer części156541A0
ModelHmIP-SK17
GwarancjaZwei jahre gewährleistung ab kaufdatum über den händler.

3. Eurotronic

#ad

W zestawie drążek PROGmatic do programowania na komputerze, Eurotronic Comet Plus zestaw termostatów do grzejników – inteligentne sterowanie ogrzewaniem dla 6 grzejników

#ad
Eurotronic #ad - Wykorzystaj inteligentne funkcje elektronicznego regulatora grzejników: automatyczne wykrywanie otwartych okien, tryb urlopu, funkcja ochrony przed zamarzaniem i kamieniem oraz automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego. Do zestawu dołączona jest instrukcja przygotowana specjalnie do tego rozwiązania i pomoże Ci w konfiguracji.

Stwórz indywidualne profile czasowe w zaledwie kilku krokach bezpośrednio na programowalnym termostatze grzewczym lub za pomocą dołączonego drążka PROGmatic za pomocą komputera z systemem Windows lub notebooka. Cyfrowy termostat można w mgnieniu oka zamontować na zaworze grzejnika. Zaoszczędź nawet tej zimy do 30% kosztów ogrzewania dzięki cichemu termostatowi grzewczemu Comet Plus i ciesz się komfortowym sterowaniem ogrzewaniem bez aplikacji, chmur lub uzależnienia od Internetu.

Jakość made in germany – termostaty do grzejników euROTRONIC Comet Plus są produkowane w Niemczech i oferują wysoką jakość w najlepszej cenie. Specjalne adaptery do zaworów Danfoss RA, RAV i RAVL wchodzą w zakres dostawy. Wysokiej jakości metalowa nakrętka głowicy termostatu pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów o wymiarach gwintu M30 x 1, 5 mm.
MarkaEurotronic #ad
ProducentEurotronic #ad
Wysokość5.24
Długość2.6
Szerokość4.17
Numer części115101E
Model115101E

4. DOORLINE

#ad

DoorLine Slim DECT kolor: czarny firmy Telegärtner Elektronik l Sprytna stacja drzwiowa l za naciśnięciem przycisku z AVM FRITZ! Box połączony z domofonem drzwi l możliwość rozszerzenia do

#ad
DOORLINE #ad - Domofon do fritz! box; brak połączenia kablowego pomiędzy doorline Slim DECT a FRITZ!Box; interkomy i otwieranie drzwi za pomocą istniejących telefonów lub bezpośrednio za pomocą smartfona. Rozmowa przy drzwiach jest bezpośrednim połączeniem telefonicznym/smartfonem; telefon zastępuje dzwonek; integracja w kilka sekund, jak telefon bezprzewodowy; nieskomplikowane doposażenie, ponieważ w najprostszym przypadku do zasilania potrzebne są tylko dwa przewody.

Do otwierania drzwi lub dzwonka do drzwi; możliwość rozszerzenia o SwitchBox SB- 442 do wewnętrznych styków przełączających; szybki i łatwy montaż na istniejącej puszce podtynkowej lub opcjonalnej ramie natynkowej. Dostarczany w zestawie zasilacz sieciowy 12 v do zasilania; dwa styki przełączające np.

Eleganckie, ponadczasowe wzornictwo, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów; podświetlane pole do opisu do indywidualnego tworzenia; zamknięta szklana powierzchnia z wbudowanymi przyciskami dotykowymi dzwonka. Działa bez połączenia z internetem i płatnych kosztów subskrypcji; przesyłanie zdjęć z drzwi wejściowych bezpośrednio na FRITZ! Fon przy użyciu odpowiedniej kamery IP. Przemyślane i wykonane przez Telegärtner Elektronik w Niemczech. Np.
MarkaDOORLINE #ad
ProducentTelegärtner Elektronik #ad
Wysokość0.83
Długość8.66
Waga1.08
Szerokość3.35
Numer części150730
Model150730
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. WIR elektronik

#ad

Elektroniczny zwijacz taśmy Comfort do taśmy o grubości 23 mm od Wir Elektronik, biały

#ad
WIR elektronik #ad - Napięcie zasilania: 230 V ~ 50 Hz. Maksymalna moc ciągu: 45 kg. Pojemność przewijania: 6, 3 m. Dopuszczalna Powierzchnia rolety ok. 6 m2. Szerokość paska: 23 mm.
MarkaWIR elektronik #ad
ProducentWIR Elektronik #ad
Wysokość8.31
Długość5.47
Waga1.59
Szerokość2.36
Numer częścieW820 mit eSo371
ModeleW820 mit eSo371 1m
Gwarancja3 lata.

6. tado

#ad

Zestaw 3 szt., dodatkowy produkt WiFi jako termostat do ogrzewania i cyfrowego sterowania pojedynczym pomieszczeniem za pomocą aplikacji – łatwa instalacja, tado ° inteligentny termostat do grzejnika

#ad
tado #ad - Dodatkowe funkcje: od geofencingu, aż po zabezpieczenie przed mrozem i dziećmi, statystyki, przez dostosowanie pogody, sterowanie wieloma pomieszczeniami z dodatkowym termostatem i funkcją Boost, raport o oszczędności energii, tado zapewnia liczne funkcje dla Twojego ogrzewania. Szybki i łatwy: termostat homekit można łatwo zainstalować w zaledwie kilka minut dzięki instrukcji krok po kroku w aplikacji, przy czym metalowa nakrętka zapewnia pewny chwyt bez ryzyka wycieku.

Inteligentna kontrola: steruj grzejnikami w każdym pomieszczeniu również za pomocą smartfona – niezależnie od tego, czy ogrzewasz własnym kotłem grzewczym, czy za pomocą lokalnego ogrzewania. Warunki: działa tylko z dostępnym dodatkowo zestawem startowym Tado ° V2, V3 lub V3+ – zestaw zawiera 3 inteligentne termostaty grzejnikowe, każdy z 6 adapterami i bateriami. Inteligentne dodatki: dzięki dostępnym oddzielnie, inteligentnym zaworom grzejnikowym można dopasować każde ogrzewanie w swoim inteligentnym domu marki tado ° z indywidualnie ustawianymi harmonogramami czasowymi do swojej rutyny.

Oszczędność czasu i energii: im więcej grzejników i pomieszczeń można sterować za pomocą naszego opracowanego w Niemczech termostatu, tym wygodniejszy i bardziej energooszczędny będzie Twój dom. Uniwersalna kompatybilność: dzięki różnym adapterom termostat grzejnika pasuje zarówno pionowo, jak i poziomo do prawie każdego zaworu grzewczego i może zastąpić głowicę termostatu ogrzewania.
Markatado #ad
Producenttado° #ad
Waga1.85
Numer części4260328611906
Model104391
Gwarancja2 lata.

7. Hager

#ad

W zestawie zabezpieczenie przed przepięciem, Hager Szafka licznikowa wyposażona i gotowa do podłączenia okablowana

#ad
Hager #ad - Wyposażenie i okablowanie 10² i 1, 63a do wyboru 2x fi – wyłącznik ochronny rcd 40 a 30 ma 4-biegunowy 16 x wyłącznik nadprądowy 16 a b 1-biegunowy 16 x zaciski trójkołowe phoenix TI 2, bloki nośne, 5 PE / L / NT jako zaciski wyjściowe do idealnego czystego podłączenia nadchodzących przewodów. W zestawie napis 1-24, 40a, 50a, w zestawie szyna zerowa, 5² na zaciskach wyjściowych 1 x przełącznik SLS 35A, zasilanie N, zacisk PE.
MarkaHager #ad
ProducentAF - Systemtechnik GmbH #ad
Numer częściAF - HA Typ 1

8. Grohe

#ad

Podtynkowy zestaw prysznicowy 34742000 Grohtherm, GROHE

#ad
Grohe #ad - – –. Za naciśnięciem jednego przycisku i sterowanie ilością wody za pomocą pokrętła, z wymiennymi symbolami. Smartcontrol: wł. Wył. Opcjonalny ogranicznik temperatury Grohe SafeStop Plus przy 43 ° C. Rozeta ścienna z metalu, ukrytym mocowaniem, z ukrytym uszczelnieniem rozety i uchwytu, z systemem grohe quickFix, z możliwością regulacji w zakresie ± 6 °. Wyjątkowo płaska konstrukcja zapewniająca więcej miejsca pod prysznicem i niemal nieograniczone możliwości przy projektowaniu.
MarkaGrohe #ad
ProducentGrohe #ad
Wysokość5.79
Długość7.09
Waga1.77
Szerokość13.58
Numer części29121000
Model29121000
GwarancjaGwarancja producenta: 5 lat w przypadku sprzedaży i wysyłki przez amazon. W przypadku sprzedaży i wysyłki przez osoby trzecie obowiązują dane danego sprzedawcy.

9. Environ

#ad

Mieszaczem trójdrożnym i silnikiem nastawczym Esbe, pompa o wysokiej wydajności, zestaw obiegu grzewczego, ENVIRON, Grupa pomp obieg grzewczy z pompą obiegową Grundfos UPM3, mieszacz DN25

#ad
Environ #ad - Wbudowany silnik nastawczy Esbe ARA661. Dzięki elastycznej konstrukcji można ją zamontować pojedynczo lub wielokrotnie na belce rozdzielczej. Wbudowana pompa wysokowydajna grundfos upm3 s auto – dzięki zaawansowanej technologii nie tylko oszczędza cenną energię, ale również przyczynia się do zmniejszenia kosztów energii elektrycznej.

Wymiary: 400 x 250 x 240 mm / rozstaw osi: 125 mm / przyłącza odbiornika: 1" IG / rozmiar nominalny: dn 25 - 1" / Przyłącza instalacja: 1 1/2" AG. Nowoczesne wzornictwo, elastyczna konstrukcja – poznaj nowoczesną technologię i atrakcyjne wzornictwo z naszą grupą pomp. Przemyślana izolacja termiczna z tworzywa eva, zapewnia optymalny klimat wewnątrz izolacji, z systemem paroizolacji, dzięki czemu nie dochodzi do gromadzenia się ciepła.

Za pomocą prostego uchwytu możliwe jest przełączenie z trybu ogrzewania na tryb chłodzenia. Wyprodukowano w Niemczech. Atwy montaż – ułatw sobie życie dzięki naszej łatwej w instalacji grupie pomp. Nie są wymagane żadne specjalne umiejętności ani narzędzia, dzięki czemu każdy może je zamontować bez wysiłku. Termometr z wbudowanym zaworem kulowym i wbudowanym hamulcem grawitacyjnym w przednim biegu.
MarkaEnviron #ad
ProducentEnviron #ad
Wysokość10.83
Długość16.54
Szerokość10.43
ModelEN001HUPM3ARA661

10. tado°

#ad

W zestawie 2 x termostat do ogrzewania – cyfrowe sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji – łatwa instalacja – kompatybilny z, tado° Inteligentny termostat grzejnikowy – zestaw startowy WiFi V3+

#ad
tado° #ad - Inteligentny i energooszczędny: każdy opracowany w niemczech inteligentny termostat grzewczy firmy tado° sprawia, że Twój dom jest jeszcze bardziej komfortowy i energooszczędny – zestaw zawiera dwa termostaty, mostek internetowy i gwarancję zwrotu pieniędzy. Pakiet oszczędzający energię: praktyczny automatyczny asystent zapewnia przejrzyste koszty energii w porównaniu z miesiącami i informuje o nietypowych zachowaniach grzewczych, podczas gdy geofencing i rozpoznawanie otwartych okien działają automatycznie i można je zarezerwować za pomocą aplikacji.

Uniwersalna kompatybilność: dzięki różnym adapterom termostat grzejnika pasuje zarówno pionowo, jak i poziomo do prawie każdego zaworu grzewczego i może zastąpić głowicę termostatu ogrzewania. Szybki i łatwy: zestaw termostatów wi-fi można łatwo zainstalować w ciągu zaledwie kilku minut z instrukcją krok po kroku może nie być dostępna w języku polskim, przy czym metalowa nakrętka zapewnia pewny chwyt grzejnika bez ryzyka wycieku. Zaawansowany piekarnik: we własnych czterech ścianach można sterować grzejnikami indywidualnie i niezależnie od miejsca i ustawić domowy zestaw, aby w każdej chwili powrócił do przyjemnego ogrzanego domu.

Jakość i ekstrakcja: dzięki milionom zastosowań w całej Europie firma tado° jest wiodącym producentem inteligentnej technologii sterowania klimatyzacją Smart Home o doskonałej kompatybilności z Alexa, Apple Siri i Google Assistant. Jedyne w swoim rodzaju funkcje: do kontroli ogrzewania ze smartfona można w aplikacji tado° bez dodatkowego czujnika temperatury wykrywać otwarte okna, tworzyć inteligentne harmonogramy kontroli multiroom, uzyskać informacje o oszczędzaniu energii i wiele więcej.
Markatado° #ad
Producenttado #ad
Wysokość6.85
Długość4.33
Waga1.65
Szerokość6.85
Numer części4260328611913
Model104387