Top 10 Crlldpm 1 Stück Wasserhahn Verlängerung – Aeratory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. CHYEEH

#ad

Nasadka do kuchni i łazienki, kran, perlator powietrza, CHYEEH Obrotowa nakładka na kran, przedłużenie kranu, obracany o 1440°, regulator strumienia

#ad
CHYEEH #ad - Filtr oszczędzający wodę: ten oszczędzacz wody do kranu posiada filtr o wysokiej gęstości, który odfiltrowuje większość osadów, wapnia i zanieczyszczeń, zapewniając miękki przepływ wody, kranik z wodą gazowaną wystarczające pęcherzyki powietrza mogą zapobiec rozpryskiwaniu wody. Sprawdź typ i średnicę gwintownika, a następnie wybierz odpowiedni adapter.

Może być stosowany do zlewozmywaków, wysokiej jakości litego mosiądzu i wysokiej jakości tworzywa ABS, które jest trwałe, kranów kuchennych, kranów łazienkowych itd. Atwa instalacja: napowietrzacz do kranu można łatwo zainstalować na kranie za pomocą dołączonego prostego narzędzia. Obrotowy o 1440 stopni: nakładka na kran obracana o 1440 stopni, co ułatwia mycie i nie gromadzi brudu. Woda łatwo pokrywa cały zlewozmywak kuchenny, dużych talerzy, patelni i innych dużych przedmiotów.

Ten perlator kranu nadaje się do kranu z gwintem wewnętrznym 20 mm, 22 mm i kranu z gwintem zewnętrznym 22 mm, 24 mm. Obrotowa nasadka kranu to idealny wybór, wystarczy przekręcić część dyszy, aby oszczędzać energię i oszczędzać wodę. Można dowolnie wymieniać, która może być dostosowana do swoich potrzeb. Idealnie nadaje się do mycia i czyszczenia umywalek, maksymalny kąt głowicy kulowej może wynosić do 360 stopni. Dwa tryby przepływu wody: filtr do kranu jest wyposażony w dwa różne tryby wylotu wody tryb miękkiej pianki i tryb prysznica.
MarkaCHYEEH #ad
ProducentCHYEEH #ad
Wysokość0.59
Długość3.74
Szerokość1.65
Numer częściCHY22-JP-WXSLT-EE05302
Model1

2. ZStarlite

#ad

Uniwersalny przedłużacz kranu, 2 tryby rozpylania, perlator do umywalki i kuchni, ZStarlite Wielofunkcyjny kran przedłużający obracany o 1440 stopni

#ad
ZStarlite #ad - Atwy montaż: obrotowy przedłużacz kranu o średnicy 20 mm, gwint wewnętrzny i zewnętrzny, 22 mm i średnicy gwintu zewnętrznego 24 mm, odpowiedni do 99% kranów. Szerokie zastosowanie: instalacja obracanego o 1440 stopni kranu ułatwia dzieciom mycie rąk i naczyń kuchennych; do umywalki łazienkowej można łatwiej umyć włosy i twarz.

Ulepszony przedłużacz do kranu obracany o 1440°: obracany o 1440° przedłużacz wody można regulować pod różnymi kątami do codziennego prania, aby umyć twarz, wysokość przednia i tylna oraz kąt można dowolnie regulować. Doskonały surowy materiał: z wysokiej jakości materiałów z dobrą miedzią i stalą nierdzewną, pozostaje czysta i błyszcząca po dłuższym użytkowaniu. Czterowarstwowa filtracja, ekstra trwałość i trwałość, osób starszych, zdrowe. Wyposażony w 3 podkładki + klucz montażowy + klucz imbusowy + taśmę klejącą.

Sprawia, zapobiega rozpryskiwaniu się kropli wody. Obrotowe ramię kranu jest łatwiejsze do trzymania i jest idealne dla dzieci, usuwanie zanieczyszczeń, antykorozyjny. Przed zakupem należy zmierzyć średnicę własnego kranu, wszystkie narzędzia potrzebne do instalacji znajdują się w zestawie. Szerokie zastosowanie w armaturach umywalkowych, armaturach laboratoryjnych itp. Chromowana powierzchnia jest dobrze wypolerowana i galwanizowana, kobiet z długimi włosami.
MarkaZStarlite #ad
ProducentZStarlite #ad
Wysokość1.5
Długość3.94
Szerokość2.17
Numer częścies25-bx-92
ModelZH001

3. HT TopHinon

#ad

Obrotowy przedłużacz kranu, Obrotowy o 1440° wielofunkcyjny kurek przedłużający, do łazienki i kuchni, przedłużacz kranu, regulowany kran, dwa tryby natrysku

#ad
HT TopHinon #ad - Wielofunkcyjny kran przedłużający obracany o 1440°4 węzły zaworu przedłużającego można obracać o 360°, a elastyczność jest regulowana, co jest łatwe w obsłudze i ustawianiu, a w celu łatwego czyszczenia łatwo rozciąga się do każdego kąta zlewozmywaka. Tryb zasilania prysznicowego, a woda nie rozpryskuje się, przepływ wody jest bardziej czuły i nadaje się do czyszczenia plam i innych miejsc.

Długa żywotność, brak rdzy, odporność na korozję, wysoka stabilność, niełatwe do zabrudzenia. Dwa tryby wylotu wodytryb wylotu wody można ustawić poprzez obracanie wylotu wody. Tryb bubble jest delikatniejszy, co nadaje się do takich scen jak mycie twarzy. Oferujemy trzy uszczelki do instalacji i lepszego uszczelnienia. Wysokiej jakości materiałto przedłużenie kranu jest wykonane z przyjaznego dla środowiska i wysokiej jakości materiału miedzianego.

Atwa instalacjaten zawór przedłużający jest wyposażony w zestaw uszczelek, dzięki czemu można go łatwo i wygodnie zainstalować w ciągu minuty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili przez e-mail, klucz płaski i instrukcję montażu, szybko rozwiążemy Twój problem. Duża kompatybilnośćten obrotowy regulator strumienia wody jest kompatybilny z większością kranów. Może pomieścić różne krany z gwintem wewnętrznym 20 mm i 22 mm oraz gwintem zewnętrznym 24 mm.
MarkaHT TopHinon #ad
ProducentHT TopHinon #ad
Wysokość1.5
Długość3.74
Szerokość1.65
ModelSLT-THN
Gwarancja12 miesięcy gwarancji.

4. Hangrui

#ad

2 funkcje natryskowe, obracane o 360°, Hangrui nasadka na kran, przedłużenie kranu, delikatny strumień i silny strumień, łazienki, umywalki FM22, perlator do kuchni

#ad
Hangrui #ad - Proszę wybrać adapter, 24 mm i kran z gwintem zewnętrznym 20 mm, 22 mm, który pasuje do kranu. Jeśli nie pasuje do kranu lub ma problemy, która nie jest łatwa do rozwoju bakterii i jest odporna na zużycie. Patrz zdjęcie 3 dla sytuacji adaptacyjnych. Odpowiedni typ: kran z gwintem wewnętrznym 20 mm, 22 mm, G1/2.

Dlatego może nie tylko zapewnić zdrową wodę pitną, ale również zapewnić, że przepływ wody jest płynny i nie jest zablokowany. 22 warstwy galwaniczne są odporne na różną korozję, prosimy o e-mail. 5 rodzajów adapterówproszę sprawdzić typ i średnicę gwintownika, m22-m20, 22 mm, a następnie wybrać odpowiedni adapter. Na pewno pomożemy Ci rozwiązać problem. Dwa tryby przepływu wody perlator kranu można ustawić na dwa różne tryby przepływu wody: miękki przepływ pęcherzyków powietrza lub silna mgiełka. Wysokiej jakości materiały spożywcze - główny korpus nasadki kranu wykonany jest z wysokiej jakości miedzi, trwałe i jasne jak nowe.

Jest połączony z gumowymi pierścieniami uszczelniającymi i nie wycieka wody. Konstrukcja obracana o 360° nasadka na kran z głowicą kulową obracającą się o 360° do regulacji, dzięki czemu można łatwo wyczyścić każdy kąt zlewozmywaka i łatwo umyć talerze, garnki, maksymalny kąt nachylenia w górę i w dół może osiągnąć 80°, patelnie, owoce itd. Wystarczy przekręcić sekcję dyszy i ustawić przepływ wody z trybu przepływu miękkiego bąbelka do trybu prysznica.
MarkaHangrui #ad
ProducentHangrui #ad
Wysokość2.6
Długość1.1
Waga100
Szerokość1.1
Numer części04949_3
Model04949_3

5. Spurtar

#ad

Przedłużka obracana o 1440°, Spurtar Bateria łazienkowa, energooszczędne perlatory, armatura umywalkowa, 2 sztuki perlatorów oszczędzających wodę do kranów z adapterem M20/M22/FM24, filtr wody

#ad
Spurtar #ad - Zestaw 2 przedłużek do kranu – wielofunkcyjny kran przedłużający obracany o 1440 stopni z 2-stopniową regulacją opryskiwania, jest kompatybilny z większością kranów i może być zainstalowany bezpośrednio na gwincie wewnętrznym lub zewnętrznym kranu Ø 20/22/24 mm. Idealnie nadaje się do stosowania w umywalce kuchennej, kranie, łazience, armaturie niskociśnieniowej, kuchni i barze.

Wybór kolorów: kran czarny i srebrny kran. Dwa tryby strumienia wody – nasadka kranu można wybrać poprzez proste przełączanie między trybem miękkiego dmuchania i prysznica. Również nakładki spurtar do kranów idealnie nadają się również do małych i dużych umywalek we wszystkich kształtach. Materiał premium: perlatory spurtar do kranów są wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, w którym napowietrzacze dzielą się, są trwałe, z chromowaną powierzchnią, odporne na rdzę i korozję. Tryb prysznica to wysokie ciśnienie z dużą siłą zmywania, owoce i powierzchnie do mycia naczyń mogą być szybko i dokładnie czyszczone. Genialna konstrukcja z 4 przegubami 1440 stopni – obrotowa nasadka kranu z 4 przegubami, którą można obracać, zginać lub składać o 360 stopni we wszystkich kierunkach, co znacznie ułatwia czyszczenie zlewu.

Kompatybilność: ten obrotowy perlator do kranów jest kompatybilny z większością końcówek kranu, gwintem wewnętrznym i zewnętrznym o średnicy 20 mm/22 mm/24 mm i może być zainstalowany bezpośrednio na większości kranów. Zakres dostawy: 2 x przedłużka kranu, 3 x gumowa uszczelka, 1 x klucz płaski, 1 x klucz imbusowy, 6 x dodatkowy adapter, 1 x adapter śrubokręta. Tryb miękkich pęcherzyków powietrza wzbogacony tlenem idealnie nadaje się do codziennego użytku rąk, dzięki czemu warzywa, oczu, gardła i mycia twarzy.
MarkaSpurtar #ad
ProducentSpurtar #ad
Wysokość2.36
Długość3.94
Szerokość2.36
Numer częściHHW0001SLD
ModelPaquet de 2-Argent

6. vvhippo

#ad

Do kuchni i łazienki, obracany o 1440°, wielofunkcyjny kurek przedłużający, Przedłużenie kranu, uniwersalny perlator, obrotowa nasadka na kran, kran z filtrem natryskowym, obrotowy

#ad
vvhippo #ad - Nadaje się do łazienki, kuchni, armatura łazienkowa, umywalek itd. Armatura umywalkowa itd. 2 tryby przepływu wodytryb strumienia pianki: anti-splash, czyszczenia twarzy itp. Wytwarza strumień wody soft-touch, nadaje się do mycia rąk, płynu jamy ustnej, nadaje się do mycia w zmywarce, czyszczenia umywalki itp.

Wystarczy obrócić część dyszy, oszczędza wodę. Może być również stosowany do mycia twarzy i włosów. Wydajny tryb rozpylania: silne ciśnienie wody, aby przełączyć tryb przepływu wody. Wbudowany filtr usuwa większość zanieczyszczeń w wodzie, co jest dobre dla zdrowia. Doposażenie perlatora przedłużenie kranu można obracać o 1440° i ma 4 pozycje obrotu o 360°. Może być używany do mycia warzyw, ogrodu i wielu innych. Dostarczany z pełnym zestawem narzędzi: 3 podkładki zabezpieczone przed wyciekiem, 1 klucz do demontażu dla łatwej instalacji.

Szczególnie nadaje się dla dzieci i osób starszych. Kran można łatwo obracać w wybranym kierunku, co sprawia, że użytkowanie i czyszczenie jest wygodniejsze. Uniwersalny kran - zawiera 3 różne gwinty, kompatybilny z większością standardowych armatur, może być zainstalowany na kuchennych, 20/22/24 mm, 1 klucz imbusowy, łazienkowych i umywalkowych itd. Obrotowa nasadka na kran - przedłużenie kranu jest wszechstronne i może być używane jako armatura kuchenna, naczyń, owoców, co jest bardzo praktyczne.
Markavvhippo #ad
Producentvvhippo #ad
Wysokość1.3
Długość3.66
Szerokość2.24
Numer częściTap01
ModelTap01

7. Aoresac

#ad

Aoresac przedłużka kranu o 1440°, obrotowy, obrotowy regulator strumienia, wielofunkcyjny kran przedłużający, M24, kolor srebrny, zlewozmywak kuchenny, łazienka do M20, M22

#ad
Aoresac #ad - Wygodny do czyszczenia trudno dostępnych narożników umywalki. Wystarczy obrócić pierścień na napowietrzaczu, aby przejść z trybu dmuchania na tryb prysznica wielostrumieniowego. Dostarczamy również klucz imbusowy i dodatkową taśmę klejącą, aby ułatwić instalację produktu. Wystarczy usunąć oryginalny filtr wody z kranu i dokręcić nowy przedłużacz.

Obrotowy przedłużacz kranu o 1440° - nasadka kranu z konstrukcją ramienia robota jest wyposażona w 4 przegubowe obroty przyłącza głowicy natryskowej o 360°. Aerator może usuwać zanieczyszczenia, dzięki czemu można bezpośrednio wypłukać usta wygodniej i bardziej higienicznie. Szeroka kompatybilność – dzięki 3 uchwytom dystansowym aerator do kranu może być zainstalowany na kranach z gwintem żeńskim 20 mm G1/2 i 22 mm 55/64 cala 27 T i 24 mm 15/16 cali i jest odpowiedni do większości armatury zlewozmywakowej i łazienkowej. Chromowana powierzchnia jest dobrze wypolerowana i platerowana elektrycznie, wytrzymała i nie rdzewieje.

2 tryby strumienia wody - przedłużenie kranu do umywalki łazienkowej obsługuje 2 tryby strumienia wody. Materiał antykorozyjny klasy premium uniwersalna nasadka kranu wykonana jest z litego mosiądzu i ramienia + materiału ze stali nierdzewnej i zapewnia, że przedłużacz kranu pozostaje jasny i błyszczący po dłuższym użytkowaniu. Atwa instalacjaobrotowa nasadka kranu aoresac jest dostarczana z mini kluczem płaskim. Można go obracać o 1440° lub dowolnie wyginać, aby elastycznie kontrolować kierunek przepływu wody i myć usta i twarz bez rozpryskiwania kropli wody.
MarkaAoresac #ad
ProducentAoresac #ad
Wysokość1.97
Długość4.53
Szerokość2.17
Model1

8. Yeelan

#ad

Obracany o 1440°, wielofunkcyjny kran przedłużający z 2 funkcjami spryskiwania, Yeelan nakładka do kranu, perlatory do kranów, kuchni, uniwersalny perlator, kran do łazienki

#ad
Yeelan #ad - Aby uwzględnić normalne zużycie podczas użytkowania, którą można elastycznie obracać o 360°. W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź i odpowiednie rozwiązanie. Kran z filtrem: ten obrotowy kran oszczędzający wodę wykorzystuje 4 warstwy filtrów o wysokiej gęstości, zapewniając w ten sposób czystą wodę w Twoim domu.

Ulepszony, że mycie twarzy, obracany o 1440° napowietrzacz kranu: w oparciu o istniejące mechaniczne ramię obracane o 1080° nasz obrotowy regulator strumienia wody został zaprojektowany z genialną mosiężną dyszą wodną, dołączamy również zapasową dyszę wodną, włosów i zębów jest wygodniejsze.22 tryby wypływu wody: obracając część wylotową nasadki kranu, można wybrać różne tryby przepływu wody: tryb pianki tlenowej i tryb silnej wody. Uniwersalne przedłużenie kranu: kran z filtrem natryskowym nadaje się do kranów z gwintem zewnętrznym 20 mm, 22 mm i gwintem wewnętrznym 24 mm i jest wyposażony w 3 uszczelki zapewniające lepsze uszczelnienie, aby zapobiec wyciekaniu wody.

Oznacza to, aby wydłużyć żywotność perlatora. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z otrzymanym uniwersalnym przedłużeniem kranu, skontaktuj się z nami. Idealnie nadaje się do mycia rąk, mycia twarzy i płukania gardła. Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku kranów nasze baterie nie są podatne na rozwój bakterii i są łatwe do czyszczenia. Nadaje się do kuchni, aby odfiltrować większość osadów, osadów wapiennych i zanieczyszczeń, łazienki lub prania itp.
MarkaYeelan #ad
ProducentYeelan #ad
Wysokość1.89
Długość4.25
Szerokość2.17
Numer częściLONG001-FA
ModelXL-LONG001-B

9. Yungden

#ad

Uniwersalny regulator strumienia do kuchni i łazienki, obracany o 1440°, z 2 strumieniami, Yungden Wielofunkcyjny kran przedłużający, obracany o 1080°, przedłużacz wody

#ad
Yungden #ad - Gwint wewnętrzny: 22 mm do kranów z kolektorem. Kompleksowe czyszczenie i praniu. W celu dostosowania do odpowiedniej armatury i zapewnienia szczelnego uszczelnienia podczas użytkowania dołączone są 3 podkładki, proszę wybrać odpowiedni dla danego typu armatury. Ulepszone perlatory obrotowe o 1440° do kranów w porównaniu z innymi kranami obrotowymi o 1080 stopni, z których każdy można obracać o 360 stopni, ten ulepszony, obrotowy wielofunkcyjny kurek przedłużający jest wyposażony w ruchome metalowe ramiona z 4 regulowanymi kątami, dzięki czemu rozciąga się o 1440 stopni w każdym rogu umywalki.

Gwint wewnętrzny: 20 mm do armatury pralki. Warstwa zewnętrzna jest przetwarzana dzięki zaawansowanej powłoce, która jest gładka i nie rdzewieje, dzięki czemu ten wielofunkcyjny kurek przedłużający jest łatwiejszy do czyszczenia i bardzo trwały. Atwa instalacjata obrotowa nasadka kranu jest łatwa w montażu i szybkim demontażu, zapoznaj się z dołączoną instrukcją obsługi i użyciem dołączonych narzędzi.

Obróć okrąg na perlator i przełączaj tryby w razie potrzeby. Podwójny tryb wylotu wodybateria perlatorowa yungden ma tryb miękkiego bąbelka i tryb silnego rozpylania. Wysoka kompatybilnośćta obrotowa nasadka kranowa jest kompatybilna z większością kranów gwint zewnętrzny: 24 mm do armatury umywalkowej. Ponadto przedłużka kranu jest wyposażona w 4-warstwowy filtr o wysokiej gęstości, który filtruje większość zanieczyszczeń, dzięki czemu jest czysty i higieniczny. Ta nasadka kranu jest zatem jednym z najlepszych przyborów kuchennych.
MarkaYungden #ad
ProducentYungden #ad
Wysokość1.46
Długość3.94
Szerokość1.97
Numer częściYDSLT
ModelYDSLT

10. Tesyeux

#ad

Obrotowy kran, uniwersalne przyłącze do kranu, do kuchni i łazienki, nasadka przedłużająca kranu z 2-stopniową regulacją, Obrotowy o 1440° wielofunkcyjny kran przedłużający

#ad
Tesyeux #ad - Użyj dostarczonego narzędzia do usuwania starego kranu aeratora i wybierz odpowiedni zestaw gazowy. Tryb bubble jest delikatny i oszczędza wodę podczas gdy zapobiega rozpryskiwaniu się wody. Nadaje się do miejsc takich jak mycie twarzy. Atwa instalacjanasz produkt jest wyposażony w klucz sześciokątny do lepszego demontażu i instalacji.

Kompatybilny z różnymi gwintami wewnętrznymi 20 mm i 22 mm oraz 24 mm zewnętrznymi gwintami. Umożliwia regulację pozycji wylotu wody i kąta kranu, tak jak lubisz, sprawia, że życie jest bardziej wygodne. Dociśniej faucet clockwise. Warstwa zewnętrzna jest wykonana z wysokiej jakości materiału pokrywającego galwanizacją, który ma długą żywotność, odporność na korozję i rdzę. Pojemnik na wodę wykorzystuje filtr o wysokiej gęstości, aby usunąć impuryty i zapewnić zdrowie. W zestawie 3 zestawy gazowe dla lepszego uszczelnienia, wybierz odpowiedni gaz zgodnie z typem kranu.

Wysokiej jakości materiałten uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu. Nowa wersja obracana o 1440° wielofunkcyjna bateria przedłużającabateria została zaprojektowana z ruchomym metalowym ramieniem, które może być swobodnie obracane w czterech kątach i może być rozszerzona o 1440 stopni do każdego rogu zlewu do czyszczenia i prania. Tryb superładowania pod prysznic, woda jest bardziej delikatna, nadaje się do scen takich jak plamy czyszczące. Dwa tryby wylotu wody - tryb wylotu wody można regulować poprzez obracanie wylotu wody.
MarkaTesyeux #ad
ProducentTesyeux #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Szerokość2.36
Model155