Top 10 Clip And Close Glas – Puszki na żywność

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LocknLock

#ad

2 litry, 135 x 102 x 282 mm, ISI HPL 819 Lock & Lock Box Spaghetti Box Lock & Lock

#ad
LocknLock #ad - Nadaje się do kuchenki mikrofalowej, zmywarki i zamrażarki. Można układać jeden na drugim. 100% szczelna i wodoszczelna. Niearomatyzowany.
MarkaLocknLock #ad
ProducentLock & Lock #ad
Wysokość11.18
Długość5.39
Waga0.46
Szerokość4.09
Numer częściHPL819F
ModelHPL819

2. Mepal

#ad

Prostokątna, możliwość układania w stos, nadaje się do mycia w zmywarce, 500 ml, Nordic Green, Mepal Cirqula miska wielofunkcyjna, pojemnik do przechowywania żywności

#ad
Mepal #ad - Pudełka cirqula są dostępne w różnych rozmiarach. W ten sposób można łatwo zobaczyć, jakie produkty spożywcze znajdują się w misce. Zrównoważony i wolny od bpa: kwadratowe pojemniki cirqula są trwałe i nie zawierają BPA.

Pojemność i wymiary: prostokątne pudełko na zapasy ma pojemność 500 ml. Prostokątny kształt umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca w lodówce i zamrażarce. Komponenty: pudełko do przechowywania ma całkowicie zdejmowaną pokrywę z okienkiem. Pojemnik można ponownie używać po umyciu w zmywarce do naczyń. Wielofunkcyjna: wielofunkcyjna miska kuchenna Cirqula może być używana jako pudełko na zapasy kuchenne, pudełko transportowe i miska do serwowania.

Informacje o produkcie: miski cirqula idealnie nadają się do kuchni, mogą być używane jako pojemniki do przechowywania do zamrażania żywności i podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Wzornictwo: miseczki z tworzywa sztucznego są funkcjonalne i stylowe.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.01
Długość6.93
Waga0.32
Szerokość4.96
Numer części106251092400
Model106251092400
GwarancjaBez gwarancji.

3. Mepal

#ad

Naczyń do kuchenki mikrofalowej i jako pojemniki na żywność –, Mepal, Multi Bowl Cirqula Rectangular – pojemnik na zapasy z pokrywką – nadaje się jako hermetyczne pudełko do przechowywania lodówki

#ad
Mepal #ad - Prostokątny kształt umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca w lodówce i zamrażarce. Zrównoważony i wolny od bpa: kwadratowe pojemniki cirqula są trwałe i nie zawierają BPA. Informacje o produkcie: miski cirqula idealnie nadają się do kuchni, mogą być używane jako pojemniki do przechowywania do zamrażania żywności i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Pojemność i wymiary: prostokątne pudełko na zapasy ma pojemność 750 ml. Wzornictwo: miseczki z tworzywa sztucznego są funkcjonalne i stylowe. Komponenty: pudełko do przechowywania ma całkowicie zdejmowaną pokrywę z okienkiem.

Pudełka cirqula są dostępne w różnych rozmiarach. Wielofunkcyjna: wielofunkcyjna miska kuchenna Cirqula może być używana jako pudełko na zapasy kuchenne, pudełko transportowe i miska do serwowania. W ten sposób można łatwo zobaczyć, jakie produkty spożywcze znajdują się w misce. Pojemnik można ponownie używać po umyciu w zmywarce do naczyń.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.95
Długość6.93
Waga0.37
Szerokość4.96
Numer części106253073700
Model106253073700
GwarancjaBez gwarancji.

4. LocknLock

#ad

Lock & Lock PP Classic, przezroczysty, 1800 ml, uniwersalny pojemnik do przechowywania żywności

#ad
LocknLock #ad - W kuchni. Pojemniki lock & lock nie zawierają bpa i z tego względu nadają się do przechowywania żywności włącznie z pokarmem dla niemowląt. Pudełka można też przewracać "do góry nogami" bez obawy, wszystko pozostaje we wnętrzu, że ich zawartość wysypie lub wyleje się, gdyż pojemniki Lock & Lock zachowują absolutną szczelność. Dzięki temu przechowywana w nich żywność pozostaje dłużej świeża, a jej zapach nie ulatnia się na zewnątrz. Można jej układać w stos i uzyskać w ten sposób nawet do 40% więcej miejsca, np. Nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaLocknLock #ad
ProducentLockULock #ad
Wysokość7.3
Długość7.3
Waga0.33
Szerokość5.6
Numer części111000009330
ModelHPL933D
GwarancjaKeine herstellergarantie.

5. LocknLock

#ad

Pojemność 3,6 l, z wkładem-separatorem, Lock & Lock HPL833 pojemnik wielofunkcyjny

#ad
LocknLock #ad - Oryginał: pokrywka locknlock jest zabezpieczona czterema zamknięciami zabezpieczającymi i nie może się samoczynnie otworzyć. Z wkładem do serwowania: 100% hermetyczna i wodoszczelna; nawet płyny mogą być bezpiecznie transportowane; idealne przechowywanie owoców; duże warzywa, takie jak ogórki lub pory; kiełbasa; chleb; przyprawy; musli i jajka; z kratką odpływową;.

Pomocnik w kuchni i domu: użyj pudełka jako pudełka na lunch; pudełka na wędliny; lub pojemnika na żywność; praktyczne puszki zapewniają porządek w przechowywaniu zapasów od ponad 30 lat. Pp classic: praktyczne pudełka wielofunkcyjne z serii pp classic można układać w stos; dzięki temu można stworzyć do 40% więcej miejsca w gospodarstwie domowym; do każdego zastosowania dostępny jest odpowiedni format; nadają się do lodówki i zamrażarki.

Nie zawiera bpa: wszystkie pojemniki z serii pp classic są wykonane z polipropylenu; nie zawierają szkodliwych dla zdrowia BPA; wszystkie pudełka nadają się do jedzenia dla niemowląt; nadają się do mycia w zmywarce. Uszczelka z podwójną komorą zamyka bezpiecznie pojemniki na żywność;.
MarkaLocknLock #ad
ProducentISI #ad
Wysokość3.7
Długość11.85
Waga0.44
Szerokość7.4
Numer częściHPL833
ModelHPL833
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

6. Mepal

#ad

350 ml, Rosti Mepal Cirqula miska wielofunkcyjna, 8 rozmiarów

#ad
Mepal #ad - Można myć w zmywarce, z zamrażarki na stół jadalny. Idealna zamknięcie: 100% zabezpieczone przed wyciekiem. Miska wielofunkcyjna cirqula firmy Rosti Mepal,  8 rozmiarów i w 6 kolorach. Wzór nadający się składowania i układania jedna w drugiej,  łatwy do czyszczenia. Do przechowywania żywności, podgrzewania w kuchence mikrofalowej, zamrażania i podawania potraw.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.28
Długość5.31
Waga0.28
Szerokość4.92
Numer części106204092400
ModelRST62040GRN
GwarancjaNo warranty.

7. Fresh Master

#ad

Ocena testu: bardzo dobry – w 100% szczelne + hermetyczne pojemniki na zapasy z pokrywką, Fresh Master Zestaw szklanych pojemników do przechowywania żywności, szklane pojemniki do przechowywania 12 sztuk

#ad
Fresh Master #ad - Inżynierowie Freshmaster dopracowali zoptymalizowaną teksturę pokrywki. Zdrowe jedzenie – pudełko do przechowywania z pokrywką nie zawiera bpa. Lodówka i torba w drodze do pracy zawsze pozostają czyste. Zarazki pozostają na zewnątrz. W ten sposób można bez problemu wkładać jedzenie dla niemowląt i korzystać również dorosłych: ze szkła smakuje o wiele lepiej, niż z plastiku, prawda? Wszystko pozostaje świeże o wiele dłużej.

Nadaje się do kuchenki mikrofalowej, piekarnika i zamrażarki – pojemniki na żywność freshmaster ze szkła mają wszechstronne zastosowanie. Freshmaster wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości, aby osiągnąć najwyższą jakość. Wynik testu: bardzo dobry. Wytrzymują w piekarniku bez pokrywki do 560 stopni, czują się komfortowo w zamrażarce w temperaturze do -40 stopni z pokrywką, a w kuchence mikrofalowej można po prostu położyć pokrywę lub otworzyć opcjonalny zawór parowy.

Freshmaster całkowicie zrezygnował z zmiękczaczy bisfenolu A. Pojemniki można układać w stos w szafce i można je również schować jedna w drugiej, oszczędzając miejsce. 100% szczelność + szczelność – dzięki specjalnie wzmocnionym zamknięciom i wyjmowanym, bardzo łatwym do czyszczenia 4-krotnym uszczelkom silikonowym. Nic się nie plami.
MarkaFresh Master #ad
ProducentFresh Master #ad
Waga7.28
Model12 teilig - grün

8. LocknLock

#ad

750ml, Pojemnik na żywność Lock & Lock ze szkła nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej – Oven Glass – forma do zapiekanek prostokątna z pokrywą do piekarników, kuchenek mikrofalowych i do zamrażania, różnerozmiary:

#ad
LocknLock #ad - Bardzo ładny na stole: kwadratowy szklany garnek zachwyca nie tylko swoją inteligentną konstrukcją i wszechstronnością, przejrzystym wzornictwem, ale również szlachetnym, który podkreśla wysokiej jakości materiały. Utrzymuj świeżość potraw w lodówce i zamrażarce, a następnie podgrzewaj w kuchence mikrofalowej lub piekarniku – odporne na temperaturę do 400°C – higieniczne i nadają się do mycia w zmywarce, pojemność 750 ml.

Pojemnik na zapasy, forma do piekarnika i naczynia do kuchenki mikrofalowej w jednym: pojemnik ze szkła borokrzemowego, idealny jako naczynie do zapiekania w piekarniku, naczynie do kuchenki mikrofalowej i jako pojemnik na żywność do lodówki i zamrażarki.

Eleganckie pojemniki na żywność do kuchni firmy lock & lock utrzymują świeżość potraw zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce, a jednocześnie służą jako szklane naczynia do gotowania w kuchence mikrofalowej i piekarniku. Pojemnik na zapasy z praktycznym zaworem w pokrywie do stosowania w kuchence mikrofalowej: wydostaje się nadmiar pary, zawartość jest podgrzewana równomiernie i delikatnie – pokrywka z zamknięciem zabezpieczającym.
MarkaLocknLock #ad
ProducentLocknLock Co. Ltd. #ad
Wysokość2.72
Długość6.1
Waga1.09
Szerokość6.1

9. LocknLock

#ad

Lock & Lock Caddy HPL700 kuchenny pojemnik wielofunkcyjny, pojemność 5,0 l

#ad
LocknLock #ad - Uszczelka dwukomorowa bezpiecznie zamyka pojemniki na żywność. Praktyczne puszki locknLock od ponad 30 lat zapewniają porządek w przechowywaniu zapasów. Nie zawiera bpa: wszystkie pojemniki z serii pp classic są wykonane z polipropylenu.

Nadaje się do mycia w zmywarce. Pp classic: praktyczne pudełka wielofunkcyjne z serii PP Classic są różnorodne i służą jako organizer kuchenny w szafie lub na blacie roboczym. Zatrzymują się szczelnie: pojemnik na sypki LocknLock jest hermetyczny i nadaje się jako pojemnik na suche zapasy, takie jak kawa, przyprawy, musli, mąka lub inne składniki do pieczenia.

Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia BPA i wszystkie pudełka nadają się do jedzenia dla niemowląt. Oryginalny produkt: pokrywa locknlock jest zabezpieczona zamknięciami zabezpieczającymi i nie może się samoczynnie otworzyć. Do kuchni i domu: pudełko można wykorzystać jako pojemnik na przyprawy lub pudełko do przechowywania składników do pieczenia, mleka w proszku, makaronu lub jako puszka na musli.
MarkaLocknLock #ad
ProducentEisenfischer #ad
Wysokość6.18
Długość10.12
Waga0.84
Szerokość7.52
Numer częściHPL700
ModelHPL700

10. Sistema

#ad

2 l, Sistema KLIP IT pojemnik na żywność, nadaje się do lodówki/zamrażarki, 1 sztuka, szczelny pojemnik na zapasy z pokrywką, niebieskie klipsy, tworzywo sztuczne bez BPA

#ad
Sistema #ad - Zaprojektowany i wyprodukowany w Nowej Zelandii, nie zawiera ftalanów i BPA. Szczelnie zamykane, kompaktowe pojemniki na żywność z możliwością układania w stos. Z wyjątkowymi i łatwo zamykanymi klipsami KLIP IT. Nadaje się do mycia w zmywarce górny kosz, nadaje się do kuchenki mikrofalowej bez pokrywy, nadaje się do przechowywania w lodówce/zamrażarce. Do przechowywania suchych produktów spożywczych.
MarkaSistema #ad
ProducentSistema #ad
Wysokość3.2
Długość9.3
Waga0.44
Szerokość6.7
Numer części1700
Model1700